تورنتو — امور جهانی را تایید می کند وجود دارد 279 کانادایی روی عرشه کشتی کروز که در حال حاضر لنگر انداخت در کامبوج پس از آن که مطلب را به حداقل پنج پورت دیگر با توجه به رمان coronavirus نگرانی.

MS Westerdam لنگر انداخت در بندر سیهانوکویل در جنوب غربی کامبوج در اوایل صبح روز پنجشنبه پس از سرگردان بودن در دریا, نزدیک به دو هفته است. کشتی کروز ساخته شده سرفصل های این هفته پس از آن را منع از ورود به تایلند و ژاپن و تایوان و گوام و فیلیپین به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 شیوع.

Holland America Line, کشتی اپراتور می گوید وجود داشته است و هیچ تایید موارد این بیماری ویروسی در میان آن 1,455 مسافران و 802 خدمه.

در یک ایمیل یک سخنگوی امور جهانی کانادا گفت: وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین صحبت با او کامبوج همتای Prak Sokhonn به تشکر از او برای اجازه دادن کشتی به اسکله.

دولت عربستان گفته است که مقامات کنسولی فرستاده شده اند به شهر سیهانوکویل برای کمک به کانادایی ها در بازگشت به خانه خود را.

قبلا کامبوج مقامات بهداشت گفت: برخی از 20 مسافر گزارش شده بود stomachaches یا تب اما این کشتی را به سلامت کارکنان در نظر گرفته و آنها را به طور “طبیعی بیماری است.” نمونه از کسانی که مسافران حمل شده توسط یک هلیکوپتر نظامی ارتش به آزمایش می شود برای رمان coronavirus.

Pierre بوچر یکی از مسافران در کشتی گفت: مسافران گفته شد به پر کردن اطلاعات پزشکی فرم به منظور به دست آوردن ویزا برای آن Holland America Line پرداخت می شود. اتاوا مرد گفت: آنها در “مجازی لنگرگاه” به صورت 10 ساعت قبل از کشتی اجازه داده شد به اسکله در بندر.

“روحیه بالا به عنوان آن به نظر می رسد که تا پایان کروز ما به هیچ جا در دریای جنوب چین نزدیک است,” او گفت: CTV News اتاوا در روز پنج شنبه.

استفان هانسن یکی دیگر از کانادا مسافر گفت: CTV خبری صبح روز پنجشنبه که آنها هنوز هم در انتظار ترخیص از مقامات کامبوج به پیاده.

در وب سایت خود, Holland America Line گفت: آنها را ترتیب و پرداخت برای همه, پروازهای, صفحه اصلی, در علاوه بر این به یک کامل کروز بازپرداخت و آینده کروز اعتباری.

با وجود لغو سفر بوچارد گفت که او و همسرش باقی می ماند و روحیه خوب.

“هلند امریکا انجام شده است marvelously همه از ما,” او گفت:. “ما به خوبی تغذیه به خوبی سرگرم اند همه حمایت ما انتظار می رود و حتی بیشتر.”

با فایل های از آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو