26 ساله کانادایی زن می میرد پس از ابتلا به تب دانگ در جامائیکا

تورنتو — یک 26 ساله انتاریو, زن مرده پس از عقد قرارداد تب دانگ در حالی که حضور یک مقصد عروسی در جامائیکا.

Jodie Dicks از تورنتو, Ont., قرارداد یک مورد شدید از تب دانگ در حالی که حضور در این بازی مقصد عروسی در جامائیکا. پس از گذراندن چند روز در یک بیمارستان جامائیکا او پرواز به فلوریدا مرکز پزشکی که در آن او دچار دو حمله قلبی و فوت در آغوش مادرش در Jan. 26.

“این است که ویرانگر و ما در شوک هستیم. آن را مانند یک کابوس” نامادری او کی Dicks گفت: در یک مصاحبه تلفنی با CTVNews.ca.

Jodie تا به حال فقط پرداخت کردن ماشین جدید خریداری یک مجتمع مسکونی بود آماده به ازدواج با عشق از زندگی خود Kerrian واکر و باید فرزندان خود را Dicks گفت.

خانواده گفت: هیچ کس تا کنون با استفاده از عباراتی مانند “گام به پدر و مادر” و یا “گام به خواهر و برادر.” Jodie بود که بخش بزرگی از آن تنگ وحدت خانواده.

“شما گوش مردم می گویند:” شیرین ترین روح “و او واقعا بود” Jodie ناپدری سفت Boissoin گفت CTVNews.ca در یک مصاحبه تلفنی. آن است که مشترک بود برای Jodie به رغبت احاطه او برادرزاده و خواهرزاده.

“در جمع های خانوادگی او می شود و در مورد — شنا با سه تا از بچه ها در پشت او و یا ابتلا به قورباغه ها (با آنها)” Boissoin گفت: توصیف او چگونه به جمع آوری خود را برای 20 سال است. “او بود که باور نکردنی عمه.”

او اگهی گفت: “جودی عاشق بودن عمه و پذیرش این نقش به میل خود.”

“او یک بچه شایان ستایش. و همه او را دوست داشتم,” Dicks گفت. Jodie مرگ “را شکسته است تمام اعضای خانواده است. شکسته هر یک از ما در داخل است.”

JODIE نمی تواند به تشخیص خود دوست

در روز پنج شنبه, ژان. 16, Jodie پرواز با بهترین دوست او به جامائیکا برای عروسی مقصد. اما سه روز پس از مراسم خانواده اش گفت: Jodie آغاز شده بود احساس ناخوشی.

او شروع به در حال توسعه یک راش یک علامت شایع تب دانگ اما گفته شد آن را به احتمال زیاد حرارت راش.

جودی قرار بود به ترک زیر پنج شنبه بود و حتی بسته بندی شده او را چمدان به خانه بروم.

اما وضعیت او بدتر شده است.

“او همه اشتباه است. او نمی دانم که در آن او بود. او نمی دانست که او بود” Dicks گفت Jodie حتی نمی شناسد دوست دوران کودکی.

پس از شنیدن اخبار, Jodie را ناپدری مادر بیولوژیکی و جودی را در زمان طولانی پسر همه با عجله به جامائیکا به سمت او. حافظه خود را از آنها تا به حال پژمرده به نقطه ای که او تا به حال مشکل به خاطر سپردن آنها.

Jodie شده بود دریافت خون و پلاسما انتقال اما Dicks گفت که از آنجا که بیمارستان در حال اجرا بود از خون او تا به حال به نقل مکان به یک بیمارستان در فلوریدا.

جودی جان در آغوش مادرش

تنها Jodie را مادر بیولوژیکی قادر به رفتن با او در پزشکی اورژانس هلیکوپتر. بنابراین Jodie ناپدری و پسر مجبور بودند صبر کنید برای یکی دیگر از پرواز در فرودگاه جامائیکا.

و پس از دریافت بیشتر انتقال خون, Jodie در زمان به نوبه خود برای بدتر و دچار دو قلبی بازداشت. در طول همه هیاهو و او با عجله به اتاق خود نگه دارید.

“و او در آنجا با مادر در کنار او” Dicks گفت.

Jodie ناپدری گفت دلخراش بود که نمی وجود دارد.

“برای دختر خود را به تصویب دور و همسر خود را به وجود خودش و شما گیر نشستن در فرودگاه در ایالات متحده آمریکا — شما فقط می توانید پیدا کردن کلمات برای آن” Boissoin گفت: ارسال حدود مصیبت on Facebook.

در Jodie یادبود در فوریه. 9 حدود 700 نفر نشان داد تا برای ادای احترام خود را از جمله افسران از پوست منطقه منطقه نیویورک و تورنتو ، Jodie کار کرده بود در کمک حقوقی انتاریو و تورنتو با پلیس است.

“همه طرف بودند ، حق را از طریق پیاده رو و به پارکینگ وجود دارد خطوط در خیابان” Dicks گفت: از Oshawa, Ont. خدمات. “آن و در رفت.”

هشدار برای خانواده های دیگر

خانواده در حال حاضر هشدار مردم به اقدامات احتیاطی قبل از رفتن به منطقه و اطمینان از آنها بررسی سفر مشاوره قبل از خروج از کانادا.

دکتر ملیسا Lem یک ونکوور مبتنی بر پزشک خانواده گفت: CTVNews.ca که “دانگ واکسن در دسترس نیست در کانادا, اما اگر شما را مدیریت به آن را در یک کشور دیگر آن را در نظر گرفته حدود 70 درصد موثر است.”

او همچنین گفت: مردم باید قوی تر شانس از ابتلا به تب دانگ در مناطق با آب و هوای گرمتر. Lem نیز نشان می دهد مسافران به دنبال هشدارهای از معتبر دولتی وب سایت قبل از خرید یک بلیط.

پشه ها در حال راه اصلی این ویروس گسترش Lem گفت. علائم تب دانگ شامل ناگهانی تب بالا و بثورات جلدی, تهوع غدد متورم و درد در استخوان ها و مفاصل و چشم.

“وجود دارد هیچ درمان خاصی برای دانگ دیگر از بقیه مایعات و استامینوفن,” او گفت: به مردم هشدار داده می پوشند دافع حشرات, نور, لباس های با آستین بلند و شلوار بلند.

خاموشی گفت: او نمیخواهد این اتفاق برای خانواده های دیگر.

“ما شوکه شده بودند. ما هرگز در مورد آن شنیده [تب دانگ]. بسیاری از مردم نمی,” Dicks گفت. “این است که باید شناخته شده به طوری که مردم می دانند چه می تواند رخ دهد.”

بیماری های عفونی متخصص دکتر نیل راو گفت: مسافران اغلب فراموش کرده ام در مورد پشه خطرات هنگامی که آنها سفر به استراحتگاه.

“مشاوره است که مسافران دریافت برای جلوگیری از مالاریا نیز جلوگیری می کند zika ویروس و ویروس دانگ,” او گفت: CTV اخبار ملی.

“من فکر می کنم مسافران فراموش نکنید در مورد این خطرات چرا که آنها به نظر می رسد نسبتا جزئی و نادر.

“وجود دارد یک مزیت تفریحی و آن را که تهویه هوا به راحتی در دسترس است و که در واقع محافظت از شما در برابر پشه بیماری های منتقله.”

او افزود که به نمایش در رواقها نیز خوب محافظت در برابر پشه ها.

“بسیاری از کانادایی ها به پایین جنوب و آنها آماده به چهره است که خطر آن برای مردم مهم است به یاد داشته باشید آن است که در خارج وجود دارد,” دکتر گفت: Rau.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im