251 کانادایی در هیئت مدیره کشتی کروز قرنطینه پس از شیوع کروناویروس

کروز کشتی حامل 251 کانادایی ها قرنطینه شده در سواحل ژاپن پس از تایید شیوع کروناویروس جدید.

ده نفر تست مثبت برای ویروس اما هیچ کانادا گفت: بیانیه ای از شاهزاده Cruises در روز چهارشنبه. کشتی حمل 2,666 مهمانان و 1,045 خدمه.

“شاهزاده Cruises می تواند تایید کند که اولین مرحله از غربالگری سلامت از همه مهمانان و خدمه پردازنده الماس شاهزاده خانم توسط وزارت بهداشت و درمان تکمیل شده است” آن را گفت.

10 آلوده موارد شامل دو استرالیایی, سه, ژاپنی, سه نفر از هنگ کنگ و یکی از ایالات متحده و همچنین به عنوان یک فیلیپینی crewmember بیانیه ای گفت:.

تحت پوشش از سر به زانو توسط بزرگ سفید, ورق موارد مثبت منجر شد توسط دستکش و نقاب مقامات بر روی گارد ساحلی رگ های گرفته شده در ساحل و حمل و نقل به بیمارستان های محلی.

کشتی باقی خواهد ماند و تحت قرنطینه به مدت 14 روز در یوکوهاما آن گفت.

شاهزاده Cruises ادامه خواهد داد تا به طور کامل همکاری با پیروی از دستورالعمل های جهانی پزشکی و مقامات دولت ژاپن در بیانیه ای گفت:.

آن را نیز لغو دو بعدی الماس شاهزاده cruises خروج یوکوهاما در فوریه. 4 و 12 آن را گفت.

ویروسی شیوع آغاز شد که در چین تا کنون آلوده بیش از 24,500 نفر در سراسر جهان با 490 مرگ و میر گزارش شده در هوبئی استان کانون بیماری و یکی در هنگ کنگ است.

بیش از 1800 نفر در یکی دیگر از کشتی کروز بودند که به نمایش در هنگ کنگ پس از سه مسافر در یک سفر قبلی تشخیص داده شد با این ویروس.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Feb. در 5 سال 2020 است.

– با فایل های از آسوشیتد پرس

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im