تورنتو — نوا اسکوشیا RCMP را تایید کرده اند اضافی چهار قربانیان آخر هفته کشتن ولگردی و قانونی شکنی آوردن مجموع تلفات به 22.

محققان همچنان به جمع آوری شواهد در 16 مکان در سراسر استان از جمله در جوامع Portapique, Wentworth, Debert, Shubenacadie/میلفورد و Enfield.

“این تیم تحقیقاتی متمرکز بر یادگیری بیشتر در مورد این بسیار غم انگیز وضعیت دقیق اطلاعات قربانی و اینکه آیا دیگران ممکن است به وسیلهی مشکوک” RCMP گفت: در یک ایمیل به روز رسانی سه شنبه بعد از ظهر.

این شکستن هشدار اخبار. بیشتر به آمده است.

به عنوان Nova Scotia هایش با پیامدهای یکی از کانادا بدترین کشتار جمعی برخی با جنجال سوء ظن است که اعضای خانواده خود را در میان قربانیان است.

مقامات می گویند آن می تواند ماه را به باز کردن تنها مظنون خشونت راه در سراسر استان به عنوان آنها پروب 16 های مختلف صحنه جرم از جمله پنج ساختار آتش سوزی که در آن RCMP باور بیشتر مرگ و میر ممکن است یافت می شود.

استارک هشدار را ترک کرده است کسانی که با از دست رفته اعضای خانواده از جان گذشته برای پاسخ.

“در صورتی که پدر و مادر من در خانه… که همه من می خواهم به دانستن” جاستین Zahl گفت: در طول یک مصاحبه با CTV خود را صبح روز سه شنبه.

“فقط تایید سوء ظن من.”

این بود تا بعد از ظهر دوشنبه که Zahl آموخته پدر و مادر خود را در خانه یکی از صحنه های جرم و جنایت درگیر در این تحقیقات پس از آن به زمین سوخته بود. او معتقد است که پدر و مادر خود جان Zahl و الیزابت جوآن توماس داخل بودند.

Zahl که آخرین شنیده از حدود 6 p. m. روز شنبه, شب, می گوید او در سمت چپ جستجو برای دندانپزشکی پرونده به دست به RCMP به عنوان او در انتظار اخبار.

“ممکن است یک هفته یا تا زمانی که آنها کشف کردن هویت که در خانه بود” Zahl گفت: CTV اطلس. “من می خواهم برای قرار دادن ایمان من در سیستم اما در حال حاضر آن را واقعا سخت است.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه RCMP کمیسر برندا Lucki را تایید نمی کنند که چگونه بسیاری از مردم در نظر گرفته شده است.

پلیس گفت که آنها برای جستجو مشکوک برای حدود 12 ساعت از اواخر شنبه شب به صبح روز یکشنبه به عنوان او سفر بیش از 150 کیلومتر در امتداد جاده های روستایی و بزرگراه, کشته شدن حداقل 18 قربانیان و آتش زدن خواص پلیس و وسایل نقلیه.

مظنون شناسایی شده به عنوان 51 ساله گابریل Wortman کشته شد یکشنبه بعد از پلیس ره او را در نزدیکی یک ایستگاه گاز.

اخبار CTV امنیت عمومی تحلیلگر Chris Lewis گفت: CTV خود را صبح روز سه شنبه که با وجود RCMP منابع و تخصص وسعت این تحقیقات این است که بر خلاف هر چیزی که آنها مواجه می شوند.

“آنها هنوز هم نمی دانم که چگونه بسیاری از بدن هستند در واقع در آن صحنه های آتش سوزی است که وحشتناک است. دیگران که در آن وجود دارد تعداد زیادی اثر شلیک گلوله و وسایل نقلیه سوخته… آنها به جسد سگ پزشکی قانونی ماموران خود دست و زانو به دنبال شواهد” لوئیس توضیح داد.

“این یک ذهن ترا درهم میشکنند روند.”

RCMP ارائه کمیاب جزئیات مورد بررسی و دوشنبه. ایمنی عمومی وزیر بیل بلر خواست کانادایی به بیمار و منتظر اطلاعات دقیق منتشر خواهد شد از مقامات و اشاره کرد که قربانی خانواده شایسته پاسخ.

هر چند لوئیس یادداشت کانادایی هرگز ممکن است بدانند که چرا چنین حمله باطل صورت گرفت, او می گوید: بخش زیادی از تحقیقات را به تمرکز بر روی هم آنچه ممکن است باعث حملات.

“قطعا وجود دارد برخی از نشانه ای که وجود دارد برخی از عوامل در طول راه” او گفت:.

“[پلیس] بررسی کل پس زمینه خود را به روابط مختلف قربانیان… کجا اسلحه آمده از… کل خود را روانی, پروفایل شخصی, استفاده از اینترنت و یادداشت های او ممکن است نگه داشته و سعی کنید به درک که چرا این فرد چه او بود.”

در طول یک جلسه رسانه سه شنبه نخست وزیر جاستین ترودو گفت: این فاجعه را تقویت نیاز برای کنترل اسلحه قانون.

“ما در حال حاضر به دنبال راه راست و درست لحظه به آن را به جلو” ترودو گفت: بدون ساخت خاص وعده در جدول زمانی از قانون.

ترودو لیبرال ها مبارزه کرد و در یک وعده به ممنوعیت تفنگ که گفتند در پلت فرم خود را طراحی شده برای تحمیل توده تلفات و هیچ جایی در کانادا است.” این طرح شامل یک بیع متقابل برنامه برای تمام سبک نظامی تفنگ از نظر قانونی خریداری شده در کانادا.

پلیس گفته اند که چه نوع از سلاح Wortman استفاده می شود و یا اینکه آیا آن را از نظر قانونی به دست آمده است.

– با یک فایل از راشل Aiello

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im