22 جدید COVID-19 موارد در آلبرتا; Hinshaw می گوید جامعه گسترش است ‘در مورد’

ادمونتون — آلبرتا تایید کرده است یکی دیگر از 22 مورد COVID-19 آوردن این استان را در مجموع به 119.

وجود دارد و شش نفر در بیمارستان با سه در بخش مراقبت های ویژه. دو نفر از بيماران بستری در ICU در 60s در حالی که یک سوم این است که در 40s خود است و از قبل موجود وضعیت سلامت.

آلبرتا بالا دکتر دینا Hinshaw گفت: شش coronavirus موارد آمد و به عنوان یک نتیجه از جامعه گسترش: سه در ادمونتون منطقه دو در کلگری منطقه و یکی در شمال منطقه که به نظر می رسد که قرارداد coronavirus در ادمونتون.

“این مورد و ما در حال کار برای مطمئن شوید که ما تست و آزمایش ما در دسترس تنظیم شده است به مطمئن شوید که ما در حال درک که در آن موارد انتقال اتفاق می افتد” Hinshaw گفت.

اقیانوس آرام دندانپزشکی کنفرانس

بیش از هفت استان آلبرتا coronavirus بیماران به دست آورد این ویروس در اقیانوس آرام دندانپزشکی کنفرانس در ونکوور در ماه مارس 5-7.

استانهای دیگر را تایید کرده اند موارد از همان دندانپزشکی کنفرانس.

به عنوان یک نتیجه Hinshaw است درخواست از مردم که با حضور در این کنفرانس به خود منزوی بلافاصله حتی اگر احساس خوبی تا مارس 22.

درمان به تعویق افتاد

این استان به تعویق انداختن غیر فوری درمان های دندان پزشکی و خدمات اضطراری روش ادامه خواهد داد. یک روز پیش آلبرتا نیز به تعویق افتاد غیر فوری و اعمال جراحی الکتیو.

“این نه فقط در مورد افزایش ظرفیت تخت. ما نیاز به اعداد کافی از خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران و همچنین به عنوان شخصی محافظت تجهیزات برای رسیدگی به تقاضا پیش بینی.”

آلبرتا خدمات بهداشت و درمان نیز در حال حاضر بیشتر به محدود کردن تعداد زیادی از بازدید کنندگان به بیمارستان Hinshaw گفت. بازدید کنندگان باید علامت رایگان و تنها یک نفر خواهد بود و مجاز در یک زمان. کودکان نمی خواهد اجازه دیدار با عزیزان در بیمارستان.

آلبرتا انجام شده است نزدیک به 15,000 COVID-19 آزمون و نزدیک به 1.3 میلیون نفر را به اتمام استان خود ارزیابی آزمون آنلاین.

‘وجود دارد راه حل های آسان’

این اقدامات تهاجمی استان گرفته شده در روزهای اخیر — از جمله لغو حوادث 50 نفر یا بیشتر و یا محدود کردن رستوران ها و دیگر مکان های تجمع به بیش از 50 نفر — در Hinshaw توصیه.

او می داند که بهره هستند و نیاز به فداکاری بزرگ و در حال درد و رنج در طول این بیماری همه گیر.

“به منظور صرفه جویی در زندگی من تا به حال به توصیه است که به دور معیشت از بسیاری از بهره برای چند هفته آینده به ماه” Hinshaw گفت. “من می پرسند که همه ما رسیدن به همسایگان ما و شبکه های بعد در حالی که با دلسوزی و حمایت است.”

همچنین از دکتر تشکر شده بهره که رفته اند به خود انزوا برای محافظت از دیگران است.

“ما نیاز به این صورت با هم و در پاسخ به این فوق العاده ای بحران با محبت فوق العاده ای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو