2 بیشتر مرگ و میر 15 مورد جدید از COVID-19 در B. C.

ونکوور — دو نفر فوت کرده اند از COVID-19 در بریتیش کلمبیا سلامت استان افسر دکتر بانی هنری روز شنبه اعلام کرد.

هر دو از کسانی که فوت شد ساکنان طولانی مدت مراقبت از خانه هنری گفت. مرگ را مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس در B. C. به 129.

هنری همچنین اعلام کرد 15 جدید تایید موارد این ویروس در استان, آوردن تعداد کل مثبت آزمون پس از همه گیر شروع به 2,330.

از کسانی که 69 نفر در بیمارستان بستری هستند و با کروناویروس در B. C. از جمله 21 افرادی که در مراقبت ويژه است.

بسیاری از این موارد بوده است در ارتباط با شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از خانه و بیمارستان در مراقبت حاد امکانات.

روز شنبه, هنری گفت: هیچ شیوع بیماری های جدید در امکانات از جمله شناخته شده بود بیش از 24 ساعت گذشته به این معنی هنوز هم وجود دارد 21 فعال شیوع بیماری در این دسته بندی در F. C. از کسانی 16 در دراز مدت مراقبت و پنج در مراقبت حاد.

وجود دارد در حال حاضر 467 موارد COVID-19 در ارتباط با کسانی که شیوع هنری گفت: از جمله 285 ساکنان و بیمارانی که آزمایش مثبت برای این ویروس و 182 تسهیلات کارکنان است.

علاوه بر این 19 طولانی مدت حاد و مراقبت از امکانات است که تا به حال شیوع در گذشته در حال حاضر در نظر گرفته شده پاک.

به عنوان او انجام شده است تمام هفته سلامت استان افسر یادآوری اهالی بریتیش کلمبیا است که این استان است که هنوز در “مرحله اول” از آن همه گیر پاسخ حتی به عنوان مقامات مورد بحث برنامه ریزی برای کاهش برخی از محدودیت ها در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این ویروس پس از آخر هفته آینده.

این آخر هفته به عنوان B. C. ساکنان جشن روز مادر و هنری گفت: این مهم به ادامه حفظ فاصله فیزیکی از کسانی که زندگی نمی کنند در یکی فوری خانواده است. که شامل مادر خود را اگر او می کند با شما زندگی هنری گفت.

“این یک آخر هفته بزرگ به صرف زمان با او در خارج از منزل نگه داشتن خود را امن از راه دور” او گفت:.

به عنوان اهالی بریتیش کلمبیا آماده شدن برای “فاز دو” از همه گیر است که در آن برخی از کسب و کار در حال انتظار برای بازگشایی و مردم توصیه به در نظر گرفتن گسترش ارتباطات اجتماعی کمی هنری بود پرسید که چه نوع از علائم هشدار دهنده ممکن است سیگنال نیاز به سرکوب چنین اتصالات دوباره.

استانی افسر بهداشت گفت: افزایش موارد جدید از این ویروس است که متصل نیست به شیوع بیماری شناخته شده خواهد بود شاخص کلیدی که قبل از میلاد را بازگشایی کرده است باعث تجدید حیات COVID-19.

“اگر ما شروع به دیدن و عواملی موارد افزایش در جوامع از لحاظ جغرافیایی گسترش در سراسر استان و سپس کسانی که علائم هشدار دهنده دارد که بیشتر انتقال از ما شده است تشخیص,” هنری گفت:, و اضافه کرد که استانی بازگشایی طرح بستگی به ساکنان در ادامه به حفظ امن فاصله زمانی که خارج از خانه کار در خانه بمانند هنگامی که بیمار و دستهای.

“اگر ما همچنان به پیشرفت است که ما شاهد کاهش تعداد موارد در جامعه ما پس از آن ما می تواند به جلو نگاه به گسترش محافل ما,” او گفت:.

در مجموع 69 نفر در بیمارستان بستری هستند و با کروناویروس در B. C. از جمله 21 افرادی که در مراقبت ويژه است.

هنری گفت: 1,659 افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس در بریتیش کلمبیا در حال حاضر در نظر گرفته شده به طور کامل بهبود یافتند. که 71 درصد از تمام موارد تایید شده از COVID-19 در استان, او گفت:.

جدید بازیابی مجموع شامل 80 بیشتر مردم از در نظر گرفته شد بهبود هنگامی که استان خود را ارائه آخرین به روز رسانی در جمعه. کسانی که به بهبود و همچنین بیشتر از مرگ و میر آوردن تعداد موارد فعال در B. C. به 542.

هنری گفت: بسیاری از موارد جدید این هفته اعلام کرد متصل شده به شیوع بیماری شناخته شده – یا در دراز مدت مراقبت از خانه و یا در جامعه ای که در آن سه کشتارگاههای طیور و یک زندان در سرزمین اصلی پایین تر باید فعال شیوع است.

گفت: برخی از عفونت های جدید هنوز در حال ترسیم و ممکن است متصل به شیوع بیماری شناخته شده هنری گفت. او توضیح داد که این به عنوان یک یادآوری است که قبل از میلاد هنوز در جریان انتقال این ویروس است و بنابراین مهم است برای ادامه پس از تمام قوانین در جای خود قرار داده و به حداقل رساندن آن گسترش یافته است.

اکثریت قریب به اتفاق B. C. s موارد این ویروس شده اند, واقع در سرزمین اصلی پایین تر یا در ونکوور ساحلی بهداشت منطقه – که در آن 871 نفر تست مثبت برای COVID-19 – و یا در فریزر سلامت منطقه که در آن 1,098 مردم باید آزمایش مثبت است.

در جای دیگر در این استان وجود داشته است 180 تایید موارد COVID-19 در داخل سلامت 125 در جزیره بهداشت و 56 در شمال بهداشت.

هنری به این نتیجه رسیدند او در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه با ارجاع یک نقطه عطف مهم در زمینه اتصال آن به مبارزه در حال حاضر.

“دیروز سالگرد ریشه کنی آبله و در جهانی که یک چیز بزرگ است,” او گفت:. “این یک بیماری است که باعث ویرانی زیادی در سراسر جهان بر اساس مداوم اما ما می تواند غلبه بر این چالش ها و ما می توانیم جامعه ما عقب است.”

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

سازمان دیده بان آمریکا زبان اشاره ترجمه اخبار همایش استانی دولت در صفحه یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de