2 کشته در تیراندازی در مرکز کسب و کار در کالیفرنیا

RED BLUFF, کالیفرنیا. — دو نفر باقی مانده بودند کشته و حداقل چهار نفر در شرایط عادلانه و در یک بیمارستان شنبه پس از یک مرد سوار به یک مرکز توزیع و شروع به تیراندازی به مردم است.

این دو متوفی مردم و چهار مجروح آنهایی که تحت درمان قرار گرفتند در سنت الیزابت بیمارستان جامعه در رد بلاف سخنگوی آلیسون Hendrickson آسوشیتدپرس گفت. او کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر.

تیراندازی توسط یک مرد با “AR-نوع سلاح” آغاز شده و حدود 3:30 p. m. در خارج مرکز توزیع جنوبی از رد بلاف اضطراری کنندگان گفت: رکورد افکن روزنامه.

نیز وجود دارد یک آتش سوزی در سایت و مشکوک به نظر می رسد به منفجر کردن یک خودرو به ساختمان dispatchers گفت. وجود دارد حدود 200 کارگر در داخل تسهیلات برخی از آنها قفل شده خود را در یک اتاق کارمندان در این مرکز گفت: KHSL تلویزیون ایستگاه.

مشکوک شد و به عنوان توضیح داده شده در یک وسیله نقلیه که تا به حال wedged به ساختمان ساکرامنتو زنبور عسل گزارش شده است. تیرانداز بود و در وسط پارکینگ کنندگان گفت.

مظنون شده بود به ضرب گلوله در قفسه سینه در حدود 3:45 بعد از ظهر dispatchers به این روزنامه گفت.

اسکات Thammakhanty کارمند در تسهیلات دریافت مرکز گفت که او شنیده تیرانداز آتش از یک نیمه اتوماتیک سلاح.

“آن رفت و در — من حتی نمی دانم که چگونه بسیاری از بار او اخراج” Thammakhanty گفت. “من فقط می دانم آن بسیار بود.”

Thammakhanty و دیگران آغاز شده در حال اجرا برای زندگی خود را و او را دیدم مردم دروغ گفتن بر روی زمین به عنوان او رفت, او گفت:.

Thammakhanty به این روزنامه گفت که او نمی دانست که هویت خود را.

همکار کارمند, Franklin, لیستر, 51, نیویورک تایمز گفت او فقط شروع به کار هنگامی که یک همکار زد پایین راهرو فریاد می زدند: “فعال شدند! فعال تیرانداز!”

Dispatchers گفت: رکورد افکن که حداقل یک زن به ضرب گلوله کشته شده بود. یک مرد تا به حال نیز گزارش خود را در پا گرفتن اجرای بیش از زمانی که تیرانداز آماج یک وسیله نقلیه به فروشگاه اما مرد مطمئن بود که آیا او می شده است, شات کنندگان گفت.

خارج سخنگوی اسکات پاپ گفت: رکورد افکن است که شرکت “آگاهی از وضعیت” و کار با اجرای قانون است.

“ما نمی هر گونه اطلاعات اضافی برای به اشتراک گذاشتن در این زمان” پاپ گفت.

رد بلاف یک شهرستان در حدود 14000 نفر در مورد 131 مایل (210 کیلومتر) شمال ساکرامنتو, کالیفرنیا.