18 جدا کشورها باید اجتناب شود COVID-19. می تواند آنها را جست و خیز همه گیر?

تورنتو — Coronavirus در حال حاضر به بیش از 170 کشور و آلوده بیش از 1 میلیون نفر در سراسر جهان, اما یک تعداد انگشت شماری از جدا شده سازمان ملل باقی می ماند و به ظاهر دست نخورده توسط این بیماری همه گیر — در حال حاضر.

با توجه به جهانی اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز و برای اولین بار گزارش شده توسط بزرگ سیاه و سفید دیک, 18 کشور از 193 عضو سازمان ملل متحد سازمان ملل باید گزارش نشده است تنها یک مورد از COVID-19. بسیاری از این کشورها از جزایر دور افتاده در جنوب اقیانوس آرام مانند ساموآ تونگا و وانواتو.

کارشناسان بر این باورند که دیگر coronavirus-رایگان کشورها ممکن است underreporting موارد از جمله معروف cagey کره شمالی و جنگ زده یمن است.

آن را خیلی زود قطعی یا نه ویروس را به هر گوشه ای از زمین است. هریس علی, یک استاد جامعه شناسی از دانشگاه نیویورک که مورد مطالعه گسترش سارس و ابولا گفت: این امکان وجود دارد که برخی از کشورهای دور خواهد آمد صدمه ندیده است اما این احتمال زیاد نیست.

“هیچ چیز از راه دور دیگر” علی گفت CTVNews.ca جمعه در یک مصاحبه تلفنی.

جهانی شدن کشیده شده تنگاتنگ ارتباط بین شهرهای جهانی که توضیح می دهد که چرا این ویروس در ابتدا در بین گردشگران زیادی از شهرهای قبل از رسیدن به اروپا و شمال امریکا است. اما حتی کوچکترین ملل تکیه بر برخی از درجه ای از مسافرت های بین المللی می شود آن را برای محصولات و یا مردم.

“همیشه وجود خواهد داشت برخی از ارتباط با کشورهای دیگر به نوعی برخی از بستگان رفت و آمد و یا نیاز به کار و یا گردشگران” علی گفت. “هیچ جای جزیره خود را.”

به امید کاهش شیوع این کشور جزیره نائورو — واقع در مورد 4,300 کیلومتر از استرالیا با جمعیت 13,000 — اعلام وضعیت اضطراری در ماه گذشته. تا کنون نائورو گزارش شده صفر موارد اما این ویروس در حال حاضر گسترش به کشورهای اطراف از جمله گوام فیجی و پلینزی فرانسه.

اما وجود دارد چند عمده گمنام با کروناویروس که ممکن است نگه داشتن آن را از کشورهایی مانند نائورو در کنار غیر ممکن است. برای مثال دانشمندان هنوز نمی دانم که آیا یا نه موج دوم ویروس می تواند اتفاق می افتد در پاییز یا زمستان به عنوان مورد با فصلی coronaviruses.

جلوگیری از شیوع نیز به این معنا است که نائورو نیروی دریایی نیاز به محدود کردن همه غیر مجاز سفر — چیزی که York استاد دانشگاه راجر Keil اشاره غیر ممکن است برای غنی تر سازمان ملل با کنترل مرزی مانند ایالات متحده است.

“آن است که تقریبا غیر ممکن است در این سناریو که در آن هر مکان در جهان می توانید بسته خود را کامال به وضعیت کنونی گفت:” Keil یک استاد مطالعات زیست محیطی نیز مورد مطالعه از گسترش بیماری های عفونی.

Keil توصیف COVID-19 به عنوان “درست اول جهانی و همه گیر” از آنجا که تا چه حد و گسترده آن را در یک ماده از چهار ماه. در نظر او, آن را به احتمال زیاد بیش از آن است که لیست آلوده کشور رشد خواهد کرد.

“آن است گسترش از طریق شهرستانها و کشورهای قدرتمند ترین کشور در جهان است. وجود دارد هیچ دلیلی برای باور کردن آن را نمی خواهد به نظر می رسد در آن کوچکتر مکان یا” او گفت:.

کره شمالی را رسما گزارش هر مورد از این ویروس تا کنون, اما این بدان معنا نیست که ویروس گرفته نگه دارید. جدا شده دیکتاتوری بدنام کم حرف و در 1990s گزارش نشده قحطی که به کشته شدن صدها نفر از هزاران نفر از مردم.

اندی Tatem استاد در فضایی جمعیت شناسی و اپیدمیولوژی در دانشگاه Southampton, آگهی پروژه های نقشه برداری در خارج از بریتانیا است که کمک می کند تا چین و دیگر کشورهای اروپایی پیگیری گسترش coronavirus. وقتی که می آید به کره شمالی می گوید این اطلاعات وجود ندارد.

“این همیشه سخت به دانستن آنچه اتفاق می افتد وجود دارد. من شگفت زده نمی شود اگر آنها تا به حال آن را در حال حاضر و خود را گزارش نکرده اند. آنها جدا شده و ملت وجود ندارد یک کل بسیاری از جنبش در داخل و خارج. پس از آن ممکن است که آنها به اجتناب از آن, اما من حدس می زنم وجود دارد می تواند شیوع دارد و با توجه به آنچه که اتفاق افتاده در کره جنوبی و کشورهای اطراف.”

و در حالی که تعداد کمی از کشورها موفق به دفع یک شیوع Tatem گفت: او مظنون است که گروه ادامه خواهد داد به کاهش.

“من فکر می کنم آن را ممکن است برای این جزایر به طور کامل تعطیل کردن فروشگاه و قرار دادن در محل اقدامات سختگیرانه و آن را به خوبی ممکن است آنها را متوقف کند شدن آن است. از طرف دیگر از چیزهایی است که این اقدامات می تواند بسیار مضر به کشور در شرایط توقف گردشگران که به آنها تکیه می کنند و یا توقف کالا از آمدن” او گفت:.

“این ویروس است که می تواند در اطراف برای مدتی آن را سخت به نگه دارید و آن را مضر به نگه دارید تا این مستندات و قرنطينه. بنابراین آن را سخت بدانید که آیا آنها موفق خواهد شد در نگه داشتن آن را برای همیشه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im