شهر نیویورک — یک دختر 14 ساله اش بازداشت شده است در سلاح سرد مرگ بارنارد دانشجوی سال اول دانشگاه تسا رشته های پلیس و دادستان گفت شنبه.

پسر شده است, تحت تعقیب در دو فقره قتل در درجه دوم — یکی برای قتل عمد و دیگری به جرم قتل مرتکب شده در طول یک سرقت دادستان منطقه منهتن Cy ونس به خبرنگاران گفت:. او همچنین متهم به چهار فقره سرقت.

این نوجوان که محققان بر این باورند اختیار داشت یک چاقو در حمله دستگیر شد و بدون حادثه در هارلم پروژه مسکن شب جمعه, پلیس گفت:. او با مادر و دیگر اعضای خانواده.

رشته های 18 راه رفتن بود در منهتن Morningside پارک در نزدیکی کالج بارنارد در دسامبر 11, زمانی که او مورد حمله قرار گرفت NYPD گفت. او تا به حال نقل مکان از ویرجینیا برای سال اول.

قتل شوکه یک شهر است که تا به حال دیده می شود کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز. این بی قراری آلاینده شهری پردیس که Barnard سهام با دانشگاه کلمبیا.

“متاسفانه, آن را نمی تواند پشت این زن جوان این دانش آموز این قربانی” NYPD کمیسر درموت شیا گفت: از دستگیری.

“این چیزی است که حتی بهترین ترین و بی طرفانه بررسی به سادگی نمی تواند انجام دهد. آنچه که ما می توانید انجام دهید این است که می گویند که ما با اعتماد به نفس ما این فرد در بازداشت که با چاقو به او.”

شکایت رنگ ‘وحشتناک تصویر’ از قربانی لحظه های آخر ” دادستان منطقه می گوید

متهم است وکیل بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. سی ان ان همچنین به دنبال نظر از نمایندگان رشته’ خانواده است.

ونس گفت: شکایت کیفری شامل “قابل توجهی خون تجزیه و تحلیل” تلفن های هوشمند و شواهد تصویری و بیانیه ثبت شده از متهم در دست نیست.

“این رنگ یک تصویر وحشتناک از آنچه این زن جوان تحمل در لحظات پایانی,” او گفت:. “به گفته برخی از آخرین کلمات او شناخته شده بود که گفته بود ‘به من کمک کند! من دزدیدند.'”

پلیس رشته های دروغ رو به پایین و خونریزی از زخم چاقو خارج Morningside پارک در شب 11 دسامبر با توجه به شکایت کیفری. لحظات قبل از آن او تا به حال گفته یک شاهد است که او با چاقو و سرقت در پارک.

او مرده در نزدیکی یک بیمارستان در 7:23 بعد از ظهر, شکایت گفت. علت مرگ چندین زخم چاقو به تنه از جمله یکی که سوراخ قلب او.

نظارت تصویری نشان داد که رشته های اصلی و متهم به همراه دو نفر دیگر از مردان جوان وارد پارک در اطراف همان زمان شکایت گفت. متهم با پوشیدن همان نیروی دریایی ژاکت با رنگ سفید و قرمز راه راه است که او در طول یک چاقو نقطه سرقت از روز قبل.

یک شاهد عینی گفت: پلیس او شنیده صدای مرد بگو بده گوشی خود را. شما برخی از علف هرز بده که بیش از حد” قبل از شنیدن صدای زن جیغ و بگو: “به من کمک کند! من دزدیدند” با توجه به شکایت.

نظارت تصویری نشان داد سه نفر و رشته مبارزه در یک پارک فرود قبل از او را شکست و مبهوت از پله ها بالا شکایت گفت.

DNA از بهبود یکی از رشته های اصلی’ ناخن همسان است که از متهم با توجه به شکایت. در صوتی, ضبط, نوجوان اظهار داشت: او در پارک و سعی کرد زن جوان تلفن و “‘او حلق آویز بر روی تلفن خود را و که او ضربه با چاقو” با توجه به شکایت.

بررسی احتمالی دیگر متهمان همچنان ادامه دارد

متهم شده و به زندان بازگردانده شدند و خواهد بود arraigned فوریه 19, ونس گفت. او که متهم به عنوان یک بزرگسال.

“دفتر ما و NYPD در فعال بررسی از نظر دیگر مظنون و آن را ادامه خواهد داد” او گفت:.

شیا گفت: مقامات تا به حال شده است در ارتباط با رشته های اصلی خانواده است.

“متاسفانه هیچ راحتی که ما می توانیم به آنها بدهد و برای آن که, با عرض پوزش,” او گفت:.

یکی دیگر از نوجوان 13 ساله از منهتن دستگیر شد, یک روز پس از سلاح سرد. او به اتهام قتل درجه دوم درجه سرقت و جنایی در اختیار داشتن یک سلاح.

در ماه دسامبر NYPD Det. Wilfredo اکودو شهادت 13-year-old boy به او گفت که او به پارک رفت و با دو نفر دیگر با قصد سرقت از کسی.

این نوجوان گفت که در برخی از نقطه قبل از این حمله یکی از دو نفر دیگر مردم کاهش یافته و چاقو و او آن را برداشت و دست آن را به عقب به آنها اکودو گفت.

سه نفر در ابتدا به دنبال یک مرد اما هدفمند رشته که حاضر به تسلیم اموال او اکودو شهادت دادند.

ونس گفت: قانون مورد نیاز یک نوجوان 13 ساله به اتهام قتل جنایت محاکمه در دادگاه خانواده است. “این قانون به صلاحیت این دادگاه ها به دفتر ما که در آن یک دختر 14 ساله است که به اتهام قتل عمدی و جنایت, قتل, به همین دلیل است که این پرونده در دادگاه کیفری,” او اضافه شده است.

رشته بود از Charlottesville, Virginia, و قبلا در زندگی همسایه Waynesboro.

Barnard College همه زنان در منهتن با بیش از 2600 دانش آموزان است. مدرسه پردیس امتداد از غرب خیابان 116 تا 120 خیابان خاموش برادوی در Morningside ارتفاعات محله از شهر نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو