12 مملو ساعت با EMTs در یک شهر تحت محاصره

“چه ؟” پاسخ داد: ضعیف پیرمرد, تکیه راهرو از یک پناهگاه و درمان اعتیاد مرکز که به نام 911 چرا که او با داشتن مشکل در تنفس. خندان با ترس و شرم او شروع به سرمایه گذاری پایین پله ها.

احساس خطر کیفر پشت پا و محوری کردن کف دست خود را. “ماندن در سمت راست وجود دارد!”

چند هفته پیش یک 911 تماس برای “زجر تنفسی” را ارسال تکنسين — EMTs — عجله به داخل ساختمان به بررسی و خود را اعضای حیاتی و موثر بدن. در حال حاضر با کروناویروس عفونت های فراگیر از طریق منطقه, اورژانس های پزشکی کارگران از پاترسون فقیر و صنعتی شهرستان در سایه روشن از بیماری همه گیر زده نیویورک در حال کار در یک وارونه واقعیت: نمی رفتن در صفحه اصلی را لمس نمی کند بیمار را ندارد هر کسی که به بیمارستان مگر اینکه مطلقا لازم است.

کیفر کار که به بررسی امکان پذیر است COVID-19 موارد برای تعیین اینکه آیا یک تخصصی آمبولانس با EMTs در hazmat مناسب باید به دنبال. نگه داشتن فاصله خود را در خیابان او صحبت به مرد متوقف شد در مراحل آهار تا وضعیت خود را. کم تب و سردرد و متناوب سرفه.

می تواند او را با آلوده coronavirus? احتمالا. اما او نه خس خس و نه gulping به نفس. رئیس توضیح داد: به این مرد است که او می تواند تبدیل به دور مریض تر بودن در بیمارستان است.

“بنابراین شما فقط می خواهید به ماندن در اینجا?” او دید.

سر در گم دنبال مرد حوصلگی تکان داد و برگشت داخل.

آمبولانس غرش خاموش پاسخ به سوال دیگری تماس بگیرید.

روز و شب آمبولانس crisscross خیابان پاترسون این سکوت وهم آور از یک بار خشن شهر خرد شده توسط آژیر shrieks بسیار فراگیر آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر شهر مورد حمله قرار گرفت.

که به یک معنا آن است.

با عظیم عمومی پروژه های مسکن و خانواده های کهنه به تضعیف شده multiunit خانه پاترسون یک شهرستان پر جمعیت نزدیک به 148,000. این روزها این شهر آمبولانس تماس بگیرید حجم سرانه است که به عنوان بزرگ به عنوان شهر نیویورک است اظهار داشت Brian J McDermott, این خسته, رئیس سازمان آتش نشانی.

وجود دارد 620 تایید موارد عفونت کروناویروس در پاترسون که از پنج شنبه بعد از ظهر. بخش اورژانس در خیابان یوسف پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مرکز بیمارستان محلی است که با چکش با بیماران; 650-تخت تسهیلات حمل حدود 100 COVID-19 موارد در حال جستجو برای مکان های خارج به صورت تخت است. با وجود تلاش های EMTs به نگه داشتن نسبتا بد مردم در خانه نزدیک به 80 درصد از آمبولانس برای تماس های مشکوک coronavirus شده اند به اندازه کافی جدی به نیاز به حمل و نقل به بیمارستان.

از جان گذشته دیده می شود توسط یک دکتر پاچه مردم اغراق علائم مصمم است تا به سنت جو به عنوان بیمارستان است که به طور گسترده ای شناخته شده است. اما همچنین در این اکثریت مهاجر, لاتینی و آفریقایی شهرستان بسیاری از تماس گیرنده نگران هستند که اگر آنها را به ویروس آمبولانس نشان داده نخواهد شد. در عوض برخی از مردم به dispatchers علائم جعلی شکایت.

چند هفته پیش فریب اعزام خواستار “پا درد” و “فرد بیمار” EMTs زد به خانه با پوشیدن ماسک و دستکش. در حال حاضر تعداد رو به رشد از آنها بیمار هستند و یا در قرنطینه.

این پاترسون آتش نشانی اجازه نیویورک تایمز روزنامه نگاران به همراه یک شیفت 12 ساعته از EMT خدمه مجهز به طور خاص برای پاسخ به پتانسیل COVID-19 موارد است. این روز خسته کننده ارائه یک نگاه اجمالی به هرج و مرج خطر زندگی پر از اورژانس کارگران که در حال رسیدن به به طور مستقیم به آرواره های این بیماری همه گیر.

“من نمی توانم باور من این گفت اما من تقریبا می خواهم به جای رفتن به یک تماس آتش” گفت: Brian Hirschmanner یک آتش نشان و EMT. “حداقل شما می توانید ببینید چه چیزی شما در حال مبارزه است. و آن را در نهایت می رود.”

7:30 am: تغییر آغاز می شود

در سرد صبح بهار نه EMTs اختصاص داده شده برای این روز برای پاسخ به تنها coronavirus calls گزارش وظیفه در متورم چادر در مقابل Lakeview آتشنشانی. چادر تعیین decon — decontaminated منطقه — که در آن تازه سترون hazmat دنده ذخیره شده است.

معاون جان Bradle, 56, سریع, طاس 24-سال کهنه از گروه صادر شده روز سفارشات. عادت های یک تنگ firehouse bunkroom مردان گوش در یک ازدحام و سپس به طور ناگهانی تغییر را از هم جدا ناشیانه به خاطر سپردن به فاصله اجتماعی. (این پاترسون آتش گروه نظارت بر خدمات پزشکی اورژانس; تقریبا همه 275 آتش نشانان گواهی شده به عنوان EMTs.)

در حالی که دو فرد آمبولانس پاسخ به زخم گلوله و حملات قلبی خدمه در حال حاضر سه سوار آمبولانس — شناخته شده به خدمه به عنوان “اتوبوس” به تماس هایی که تعیین شده “PUI”: فرد تحت بررسی برای COVID-19.

قوانین: یک مرد نشسته در پشت همیشه در کامل منطبق کت و شلوار. دوم سواری به جلو می شود و تنها در صورت نیاز به کمک با یک پله تخلیه صندلی یا برانکارد. راننده باید باقی می ماند در کابین به طوری که از آن باقی می ماند غيرآلوده. او ممکن است گام به گام برای یک دلیل و فقط: به مهر و موم دوم EMT کامل hazmat.

Bradle تأکید این آهسته خود را-رول رژیم: “هدف این است که به دهان RMA” — خودداری از کمک های پزشکی.

“ما آشکارا منع آنها را از رفتن به بیمارستان,” او گفت: “اما ما در حال اطلاع رسانی به آنها است که اگر آنها افزایش تب ER شما ارسال خواهد شد حق بازگشت به خانه.”

به عنوان خدمه به رهبری برای آغاز تغییر Bradle گفت: به هر مرد: “امن و ایمن ماندن.”

9:20am می باشد: ساعت شلوغی

آمبولانس کشیده تا به چند خانه خاموش خیابان شناخته شده به عنوان کلمبیا راهرو. یک زن زد فریاد که بود و سرفه و تب بود که غلتک-coastering.

اما بیشتر وجود دارد. او تا به حال مورد غفلت قرار گرفته به توزیع کننده اطلاعات حیاتی: او مادر در قانون است که زندگی با آنها را تایید کرده بود coronavirus. و وجود فرزندان در خانه است.

EMT کامل منطبق با عجله گفت: او را به باقی می ماند در ایوان.

شوهر و یک دختر پا خارج برای پیوستن به او. هیچ یک عینک ماسک.

EMT اشاره کرد که هر یک از راه رفتن بودند و تنفس به طور پیوسته. در گذشته زن و شوهر توافق کردند به رد مراقبت های پزشکی و در خانه بمانند.

پس از آن دیگر تماس بود در آینده. آمبولانس شتافت ،

در اینجا آن را بلافاصله آشکار از بیمار از کوره در رفته دختر بالغ که این مورد حیاتی بود.

راننده آمبولانس افتاده خارج از کابین با توجه به بالا دوستان خود را. همسایگان تکیه بر ردیف خانه راه پله نرده تماشا به عنوان دو مرد در بژ hazmat مناسب, ایمنی, عینک ایمنی, ماسک یکبار مصرف با آدامس بادکنکی صورتی تصفیه دیسک بادمجان-بنفش دستکش و چکمه های knee-high سبز مقاوم در برابر مواد شیمیایی با لیمو و زرد کف سر را به یک آپارتمان.

به آرامی و دقت در آنها انجام شده یک زن در اواخر 50s که نگاه کرد به شدت بیمار است. هک-سرفه برای نفس نفس نفس زدن, گریه, دعا در او چنگ یک کیف پول به قفسه سینه خود را.

آنها بسته خود را بر روی یک gurney در آمبولانس و با عجله به بیمارستان.

10:30am می باشد: ضد عفونی

به عنوان به زودی به عنوان آمبولانس کاهش یافته است بیمار را با عجله به ایستگاه اتش نشانی به decontaminated. در طول سفر یک EMT scrubbed داخلی با دستمال مرطوب ضد عفونی کننده. هنگامی که در ایستگاه اتش نشانی به decontaminator تیم نوشته شده یک علامت هشدار دهنده در عقب وسیله نقلیه: اتوبوس ها کثیف.

در داخل آن, آنها آویزان نور ماوراء بنفش.

شش دقیقه از نور ماوراء بنفش باید در داخل کشور به درستی اما بخش پروتکل نیاز به 20 دقیقه.

سپس یک decontaminator اسپری ضد باکتری قوی مایع در سراسر کابین. خودرو قفل شده باقی مانده برای 20 دقیقه دیگر.

در ضمن decontaminators پاک کردن خارج از اتوبوس است.

فراخوان جدید بود در آینده: یکی دیگر از آمبولانس تازه deconned, سرعت خاموش.

در حالی که اولین آمبولانس بود که سترون مردان پا به سطل پر شده با محلول سفید کننده برای تمیز کردن چکمه های خود را. آنها برگزار شد از سلاح های خود را به عنوان دوستان اسپری هر سر-به-پا با Lysol. سپس آنها جدا شده و خود را در گوشه ای از پارکینگ برای 10 دقیقه در حالی که Lysol محلول میکروب ها.

در طول این 24 ساعت تغییر EMTs و سه تعیین شده coronavirus وسایل نقلیه رفت و از طریق کامل زدايي روند در مجموع 28 بار.

چند روز بعد با تعدادی از coronavirus تماس های فزاینده در طول 24 ساعت شیفت چهار وسایل نقلیه بودند decontaminated 51 بار.

1:15pm: رئیس

ده آتش نشانان با تشکیل یک زنجیره به خالی کردن پالت از تجهیزات حفاظتی از جمله ده ها تن از جعبه انزوا لباس و 10000 tightfitting N95 ماسک ماسک که مدیران بیمارستان و شهرداران سراسر کشور ناامید هستند ،

نزد بسیاری از آرزو لوازم انباشته در یک اتاق ذخیره سازی در بخش مرکز شهر مقر شبیه یک معجزه از ماهی-و-قرص قدر. در واقع, آن است که شواهد McDermott را canniness در تشخیص این بیماری همه گیر را از علائم هشدار دهنده زود هنگام.

در اواسط ژانویه McDermott 25-سال-جانباز از گروه بود که در حال حاضر هیچ گونه نگرانی در مورد ویروس وسیله چین است. مشخص نمی شود, گیر افتاد, تخت, پا, او درخواست حسابداری biohazard محافظ کیت انبار توسط پیشینیان خود را. او دستور داد ، توسط Jan 24, او توزیع کیت با ماسک ، روپوش و دستکش به آمبولانس و کامیون های آتش نشانی.

اخیرا او شده است به اشتراک گذاری منابع با پلیس و پناهگاه کارگران و فقط به 1,000 N95 ماسک 15,000 فولاد ماسک به همراه دماسنج و یکبار مصرف بلندگو به سنت جو.

در ابتدا برخی در سازمان آتش نشانی بودند تردید: Overkill بسیار? اما McDermott, 47, پدر سه دختر که در بیمارستان کار و تحویل پرستار یک-به-می شود-استدلال-با شبه نظامی نوع از یک مرد که obsesses در مورد ایمنی.

“من یک مشکل, رئیس,” او گفت:. “من می خواهم آنچه من می خواهم.” و او ظاهرا به آنچه او خواست: “هیچ کس در حال رفتن سرکش او گفت:” با افتخار از گروه. “هر کس خرید ،

هنوز منحنی یادگیری شده است و شیب دار است. حتی در طول شیفت مردان که باید ملبس به hazmat نشده بود و در عین حال حفظ آخرین حکم و پس وارد خانه ها را با مناسب که تبدیل زمانی که آنها چمباتمه به بالابر بیمار — به طور بالقوه ترک آنها را در معرض.

اما حداقل همه کار بر روی یک پاترسون آمبولانس که آیا در پاسخ به یک حمله قلبی اعزام و یا یک coronavirus تماس مجهز به یک چگالی بالا حفاظت کت و شلوار و یا سطح بالا hazmat. همراه با superdecontamination آنها تحت بعد از هر coronavirus تماس پاترسون را EMTs به مراتب بیشتر حفاظت از بسیاری از بخش ها ارائه دهد.

“ما به تماشای Bergen County” — که دارای بالاترین نرخ مورد تأیید در دولت گفت: McDermott “و ما گفت:” فراموش نکنید که. “

3:20pm: خیابان پاترسون

معمولا با گرم شدن زمستان ملایم و روشن و آبی بعد از ظهر آسمان بهترین ها را در این شهرستان است. اما در حال حاضر به عنوان آمبولانس مجسمه نیم تنه از طریق چراغ قرمز دادن وحشی تعقیب به coronavirus حتی نزد دو نفر مشت-تداوم در یک گوشه خیابان به نظر می رسید آمیخته با تهدید.

در اینجا اجتماعی فاصله بود اما یک ترکیب متناقض است.

نوجوانان خوشه در پله stoops چت.

چهار مرد در گوشه ای مشترک مشترک.

مشتریان راه می رفت در داخل و خارج از bodega, برگزاری درب برای هر یک از دیگر.

یک مسافر از تاکسی تکان داد و راننده ،

در حالی که یک آمبولانس zigzagged در اطراف سپر به سپر ترافیک مردم دست تکان داد درخواست, “شما ماسک برای ما؟”

به عنوان کیفر بود به سر یک تازه تماس با یک مرد وحشت زده با نزدیک شدن به برگزاری یک می تواند از یک Lysol, حمام, فوم اسپری: آیا آن محافظت از خانواده اش ؟ می تواند او اسپری آن بر روی لباس ؟

Kiefer گفت: مرد به بررسی وب سایت مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که لینک به یک لیست از پاک کننده های خانگی که ممکن است موثر در برابر ویروس.

مرد گوش سخت خود را به زبان انگلیسی در انگلیس ، به دنبال بهت زده او تشکر رئیس.

تماس بعدی در آمد: فرد نه تنفس. سروان. کریس Huber sped به آدرس, در یک خیابان باریک تنگ کهنه با رنگ پوست آپارتمان خانه به طور مستقیم EMTs و بیمارستان امدادگران.

همه گیر و یا هیچ پاترسون مشکلات بوسیله اسباب گردنده ، این تماس نه معلوم می شود coronavirus اما ممکن است مصرف بیش از حد مواد مخدر.

یک تیم از St جو امدادگران در hazmat مناسب انجام CPR در یک مرد که به تازگی از نوتوانی. یک ماه پیش این فراخوان شده اند که روال. اما در حال حاضر Huber نظارت شدت آن را به عنوان اعضای خانواده ماند. ویروس این اینجا ؟

اجتماعی فاصله یک گزینه نیست. EMTs تکیه در به آرامی در تلاش برای پوست, دختر, کردن پدر مرده بدن است.

4:10pm: فرض شکستن

نیم دوجین بچه ها گرفتن یک استراحت وسیع در فرسوده چرم L شکل نیمکت در firehouse اتاق استراحت و نیم تماشای تلویزیون کابلی, تا زمانی که آن را ندارد ، “دختر در عنکبوت”? خوب هر چه.

آنها صرف 24 ساعت شیفت — 12 به عنوان EMTs و سپس 12 به عنوان آتش نشان — خواب, پخت و پز با هم کار کردن. بسیاری از رشد در پاترسون و یا در این نزدیکی هست. آنها دروغ گفتن در مورد هر چیزی به خصوص اگر آنها می توانند به شوخی آن را. به یک خنده دو تا بچه ها کامل منطبق دنده شروع خواهد شد قر سربالا.

پس از یک تماس در حالی که محصور در hazmat بچه ها اغلب عرق خیس و حتی ترس. پیش از آن در روز یکی از آنها التماس کرد با سرپرست خود, “هی, من نیاز به یک استراحت! من قصد دارم دیوانه در این چیز.”

وقتی پرسیده شد که در مورد اعصاب و یا ترس بیشتر نمی رفتن وجود دارد. مثل یک سرود اکثر بچه ها جواب خواهد داد با یک شانه را بالا انداختن: من می دانم که این گروه در حال رفتن بالا و فراتر از آن برای ما امن نگه دارید. این کار است. Whaddaya میخوام انجام دهید ؟

حتی پس از, اعداد خشن هستند. تا کنون 81 اعضای این گروه متاثر شده اند و 30 بیمار هستند; 51 بیشتر شده اند قرنطینه. آنها شامل معاون و گردان سران کاپیتان آتش نشان EMTs و dispatchers.

EMTs در حال انجام بهترین خود را برای متقاعد کردن خود را وحشت زده خانواده است که آنها نمی خواهد آنها را آلوده. در پایان یک تور ماروین کروز پاترسون متولد و تربیت است که 6 ساله و دو نوجوان می رود به سمت درب خانه خود را طول می کشد خاموش کردن همه چیز اما لباس زیر خود را — “رایگان نمایش به صورت محله!” — مواد لباس های خود را در یک biohazard کیسه مراحل در داخل و خط تیره برای حمام.

هنگامی که یکی دیگر از اعضای خدمه به خانه او اجرا می شود به زیرزمین خانه خود را به طور کامل نوار و پس از آن به یک سیگنال را به خود خاموش پسر جوان که پرتاب او یک حوله.

در اتاق استراحت و تلویزیون از راه دور مسدود است. بچه ها دست در اطراف آن تسلط تکان دادن تند آن است.

صبر کنید: چگونه آنها می دانند که آن را تمیز کنید ؟

یکی EMT هو کشیدند. “ما نمی!”

4:30 pm: بعد از ظهر سکون که نبود

قبل از همه گیر می تواند خیلی خیلی تعداد چیزهایی که کاهش در اواخر بعد از ظهر به عنوان مردمی زیرفشار خانه برای شب. اما پس از آن بود.

23-سال-پیر مرد صحبت کرد که تنها اسپانیایی ایستاده در ساختمان راهرو منتظر آمبولانس. نازک, وحشت زده, او گفت که او تا به حال گلو درد شاید یک تب — اما وجود دارد هیچ دماسنج در سمت چپ در فروشگاه ها. او گفت که او مشغول به کار در یک مشغول bodega. مادر خود را در جمهوری دومینیکن دستور داد او را به 911 تماس بگیرید.

کروز که دو زبانه سوار کردن و صحبت به بیمار از طریق یک بلندگو چرا که پروتکل نیاز به راننده به ماندن در کابین. جذب گردان آمبولانس چراغ و پررونق اسپانیایی, مردم در خیابان به خود جلب کرد نزدیک کس دادن بیمار یک نظر.

در نهایت او رفت و برگشت داخل.

شب بسته است. آمبولانس چراغ میدرخشید در برابر تاریکی است. مرکز شهر در برادوی, مردی که در اواخر 40s استقبال اتوبوس. نه او و نه بیمار. او صاحبخانه او, اما او تا به حال به نام 911 چرا که او تا به حال فقط اطلاع داد که او بیمار بوده است در حالی که برای. او می خواست او را گرفته به دور از ساختمان.

زن, فرسوده, red-eyed, پیچیده در شال گردن مو های وحشی به نظر می رسد در راهرو. او پر از بدبختی بود-بیمار اما نه سرفه.

EMT گفت که او ممکن است امن تر اگر او در آنجا ماند در آپارتمان او.

“او واقعا بیمار!” صاحبخانه فریاد زد. او hollered در اسپانیایی و انگلیسی. “شما احساس می کنید واقعا بد است, راست? شما می خواهید برای رفتن به بیمارستان, راست?”

وحشت زده او راننده سرشونو تکون دادن.

اکراه, EMT باز آمبولانس درب. این روزها اگر بیمار قادر به راه رفتن او باید بند خودش در به حداقل رساندن تماس فیزیکی با EMTs. به عنوان آمبولانس سوار دور صاحبخانه به تماشای یک نگاه خسته پیروزی در چهره اش.

او متوجه نیست که در عرض چند ساعت بیمارستان احتمالا خانه خود ارسال کنید.

8:15 pm: فقط یک تماس

به طور منظم هر دو آمبولانس radioed برای coronavirus-اتوبوس آماده است: “مضطرب تنفس” تماس در دیالیز و مرکز توانبخشی تبدیل به یک بیمار که به وضوح نیاز به در بیمارستان بستری شود. مراقبت های بهداشتی کارگران بیمار طبقه بود فقط آزمایش مثبت برای ویروس.

بیمار در اواسط دهه 60 و در حال حاضر تضعیف شده توسط یک عفونت MRSA شد تب و برای نفس نفس نفس زدن. Hirschmanner و دیگر hazmatted EMT انجام او را بر روی برانکارد. با چراغ و آژیر آنها نقش برآب کردن.

بیست دقیقه بعد آنها در حال بازگشت به آتشنشانی. او EMT تغییر پایان Hirschmanner خواهد در مدت کوتاهی شروع خود را تا 12 ساعت آتش نشان چرخش است.

در ضمن جدید EMT شیفت بود فقط گرفتن آغاز شده است. سه خدمه مرد نشسته اند در decon چادر, آموزش پروتکل های جدید.

به عنوان یک decontaminator آویزان نور ماوراء بنفش در Hirschmanner اتوبوس او پا یک بار دیگر به سطل محلول سفید کننده. یک بار دیگر او بیرون کشیده خود را خسته اسلحه و به آرامی تبدیل به اطراف به طور کامل باران با مواد ضد عفونی کننده.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im