بهترین هدفون بی سیم در گوش ما که تاکنون آزمایش کرده ایم ، Jaybird Tarah Pro است. این گوشواره ها به دلیل مناسب بودن و رتبه IPX7 در برابر مقاومت در برابر آب ، انتخاب خوبی برای ورزش هستند ، اگرچه ما در حال حاضر برای این مورد آزمایش نمی کنیم. پیشانی گوش با یک کابل کوتاه وصل شده است که به شما امکان می دهد هنگام استفاده نکردن ، گوش های گوش را به دور گردنت آویزان کنید ، همچنین از راه دور ردیف درون خطی و پین های شارژ را نیز در آن قرار دهید. آنها با کابل بافته ای که بسیار پریمیوم و ساخته شده است احساس می کنند کاملاً بادوام هستند.

این گوشواره های گوش خارج از جعبه مناسب است و نسبتاً مطلوبی دارند ، هرچند تأکید در باس بالا ممکن است باعث شود که آنها صدای گل آلود و مبهم به نظر برسند. گفتنی است ، Jaybird یکی از بهترین برنامه های همراه ویژه را در بازار دارد که به شما امکان می دهد صدا را از طریق ایستگاه های از پیش تنظیم شده ، EQ پارامتری یا پروفایل های ایجاد شده توسط سایر کاربران تنظیم کنید. اگر از این گوشواره ها به صورت موقت استفاده می کنید ، آنها دارای عایق صوتی عالی در محدوده میانی و لرزش هستند ، که برای پچ پچ های محیطی و صداهای بلند مانند واحدهای AC مناسب است ، اما در باس نیز عملکردی نخواهند داشت. محدوده ، که در آن سر و صدای موتورهای اتوبوس نشسته است.

متأسفانه ، آنها از طریق یک شارژر اختصاصی شارژ می شوند که در صورت گم شدن یا فراموش کردن آن در خانه ، می تواند دلخوری باشد. شما مجبور نیستید که آنها را بارها شارژ کنید ، زیرا عمر باتری به طور متوسط ​​13 ساعت طول می کشد و گوشواره ها دارای ویژگی خاموش کننده برای افزایش بیشتر آن هستند. به طور کلی ، اگر به دنبال یک جفت گوش هدفون بی سیم خوب هستید ، نمی توانید با این روش اشتباه بگیرید.
خرید هندزفری سامسونگ u flex
بررسی ما را ببینید
جایگزین بی سیم واقعا بی سیم: جوانه گلکسی سامسونگ واقعاً بی سیم
طراحی واقعا بی سیم سامسونگ گلکسی جوانه
جوانه های گلکسی سامسونگ واقعاً بی سیم
قیمت را ببینید
Amazon.com
گوش را تایپ کنید
محوطه بسته شده
بی سیم واقعا بی سیم
خاموش شدن صدا
بله
مبدل پویا

اگر دوست دارید Jaybird Tarah Pro Wireless باشید اما می خواهید کاملاً بی سیم بمانید ، جوانه گلکسی سامسونگ را در نظر بگیرید. آنها سبک وزن ، راحت پوشیدن هستند ، و دارای تناسب اندام هستند که نباید در هنگام ورزش از بین برود. امضای کلی صدا مناسب و معقول است اما کمی باس روشن است و صدای بلند شدن آن نیز در بعضی مواقع بسیار روشن است. یک برنامه همراه همراه برای تنظیم نمایه صدا وجود دارد. با این حال ، این محدود به تنظیمات از پیش تنظیم شده است ، و برنامه فقط برای کاربران اندرویدی در دسترس است ، نه iOS. اگرچه عمر باتری 7.5 ساعته خوبی با یک بار شارژ دارند ، اما مورد شارژ تنها می تواند یک بار اضافی را در خود جای دهد ، که بسیار ناامیدکننده است.

اگر به کابل و شارژر اختصاصی توجه نکنید ، جی بیرد از نظر کلی بهتر است؛ اما اگر می خواهید قابلیت حمل و نقل شدید و آزادی هدفون های بی سیم واقعی را داشته باشید ، سامسونگ را دریافت کنید.

بررسی ما را ببینید
جایگزین ارزان تر: Anker SoundCore Liberty Air 2
طراحی واقعا بی سیم Anker SoundCore Liberty Air 2
Anker SoundCore Liberty Air 2
قیمت را ببینید
Amazon.com
گوش را تایپ کنید
محوطه بسته شده
بی سیم واقعا بی سیم
خاموش شدن صدا
بله
مبدل پویا

اگر Jaybird Tarah Pro Wireless را کمی گران بها می بینید ، با Anker SoundCore Liberty Air 2 بروید. این گوشواره های گوش نسبت به مدل های قبلی خود بسیار عالی تر به نظر می رسند و همچنان عملکرد خوبی را با قیمت پایین ارائه می دهند. اگرچه گوش های گوش از تناسب بسیار بالایی برخوردار هستند ، اما آنها نیاز به قرار دادن عمیق در کانال گوش دارند که ممکن است برای بعضی از آنها ناراحت کننده باشد. مشخصات صدا نسبتاً خوب و متعادل است ، اگرچه باس بسیار قدرتمند است و میانه ها کمی مورد تأکید قرار می گیرند و باعث ایجاد آوازها می شوند و منجر به صدا دورتر می شوند. اکنون یک برنامه همراه همراه برای شخصی سازی وجود دارد ، اما بسیار محدود است. چند ایستگاه از پیش تعیین شده وجود دارد که می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید و همچنین می توانید کنترل های لمسی را روی پیشانی گوش قرار دهید.

اگر می توانید بودجه خود را افزایش دهید ، Jaybird عملکرد بهتری را انجام می دهد. در غیر این صورت ، Anker گزینه خوبی برای آگاهی از بودجه است.

بررسی ما را ببینید
بهترین هدفون بی سیم زیر 100 دلار: Mixcder E9 Wireless
طراحی بی سیم Mixcder E9
Mixcder E9 بی سیم
قیمت را ببینید
Amazon.com
روش آزمون v1.4
7.0
طریقه استفاده مخلوط
7.3
صدا خنثی
7.4
رفت و آمد / مسافرت
7.1
ورزش / تناسب اندام
7.1
دفتر
5.5
بازی بی سیم
7.1
بازی سیم کشی
6.5
تماس های تلفنی
گوش بیش از حد را تایپ کنید
محوطه بسته شده
بی سیم بله
لغو صدا بله
بله
مبدل پویا

بهترین هدفون های بی سیم زیر 100 دلار که تاکنون آزمایش کرده ایم ، Mixcder E9 Wireless است. آنها کیفیت ساخت مناسبی را برای قیمت ارائه می دهند و بسیار راحت هستند. آنها خیلی سنگین نیستند و برای بیشتر شکل ها و اندازه های گوش باید اندازه کافی بزرگ باشد. آنها دارای یک برنامه کنترل آسان برای استفاده هستند که به شما امکان می دهد بازی / مکث ، ردگیری آهنگ ها و تنظیم میزان صدا ، همه در خود هدفون انجام دهید.

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو