11 جدید COVID-19 عفونت در B. C. شامل ‘خوشه ای از موارد” در بیمارستان

ونکوور — B. C. مقامات بهداشتی را شناسایی کرده اند یکی دیگر از 11 COVID-19 عفونت در این استان از جمله “خوشه ای از موارد” در مترو ونکوور بیمارستان.

همه موارد جدید واقع در ونکوور ساحلی سلامت منطقه گفت: سلامت استان افسر دکتر بانی هنری در به روز رسانی روزانه در جهانی همه گیر بعد از ظهر جمعه.

سه تا از موارد اداری کارکنان در بیمارستان لاینز گیت در ونکوور شمالی, وضعیت هنری به عنوان “شیوع.”

کارکنان نیست که در تماس با بیماران مبتلا به اما و هنری گفت: اقدامات شده اند در محل قرار داده و در بیمارستان به حد پتانسیل گسترش ویروس.

یک مورد دیگر این است که تماس نزدیک از فردی که قرارداد COVID-19 در Lynn Valley مرکز مراقبت از سالمندان خانه در ونکوور شمالی که در آن ساکن به تازگی درگذشت و پس از ابتلا به ویروس.

پنج بیشتر موارد مربوط به سفر از کشورهای دیگر که در این استان هشدار داد در برابر در روز چهارشنبه. این موارد جدید آمد به B. C. از ایران و مصر و فیلیپین و مکزیک هنری گفت.

باقی مانده دو مورد هنوز تحت بررسی است.

11 مورد جدید می آیند در پایان یک هفته است که شاهد جرم لغو مجامع عمومی و توصیه های جدید علیه سفر خارج از کشور تحمیل هر دو توسط B. C. دولت و دولت فدرال است.

هنری خطاب به سرعت در حال تغییر ماهیت وضعیت در اظهارات جمعه, گرفتن این فرصت را به سعی کنید برای اطمینان اهالی بریتیش کلمبیا که آنها می توانند به ادامه زندگی روزانه خود را حتی به عنوان آنها اقدامات احتیاطی برای محافظت از خود.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما می تواند انجام دهد” هنری گفت. “ما در حال صحبت کردن در مورد خاموش کردن جامعه در اینجا. آن را هنوز هم بسیار امن امروز در B. C. – سراسر B. C. – برای رفتن به خرید بروید برای رفتن به رستوران.”

فعالیت در فضای باز در حال خوب به ادامه استانی بهداشت افسر گفت و اشاره کرد که این ویروس نیست هوابرد.

“بیرون بروید و بازی خود را با خانواده” هنری گفت. “رفتن به اسکی تپه. به Whistler. بیرون رفتن و تجربه آنچه ما را در اینجا در بریتیش کلمبیا در حال حاضر.”

آخرین موارد را به مجموع تعداد COVID-19 عفونت در B. C. تا 64 و کانادا در مجموع به حدود 200.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد در طول روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>