کانی Titchen از بیرمنگام در مرکز انگلیس مبارزه ویروس برای کمتر از سه هفته و با توجه به لایحه پاک سلامت توسط پزشکان در بیمارستان شهرستان است.

“من احساس می کنم بسیار خوش شانس است که من در مبارزه با این ویروس” Titchen گفت. “من نمی توانم صبر کنید برای دیدن خانواده من است.”

به عنوان Titchen چرخ شد از بیمارستان نقاب دار بهداشت و درمان کارگران به صف این بخش به کف زدن او را.

Titchen گفت: سلامت کارکنان او به دنبال به جلو به دیدن خانواده اش و داشتن یک وعده غذایی خوب.

“من گرسنه هستم” او گفت:.

Titchen متولد شد و در سال 1913 زمانی که جورج V, پدر بزرگ ملکه الیزابت دوم تاج و تخت. او متولد قبل از انقلاب روسیه در سال 1917 زندگی می کردند از طریق هر دو جنگ جهانی است و در حال حاضر جان سالم به در COVID-19.

او در بیمارستان بستری شد در اواسط ماه مارس مشکوک به پنومونی و مبتلا COVID-19 به زودی پس از آن. اما او مبارزه ویروس و برنده شد.

نوه الکس جونز 40 گفت: Titchen همواره از لحاظ جسمی فعال هر چند او یک نقطه نرم برای مک دونالد گهگاه.

“او همیشه پخته شده برای خودش بیش از حد اگر چه او دوست دارد یک دارای گونه های برامده مک دونالد در هر حال حاضر و پس از آن. من به او گفتم آنها بسته شده است” گفت: او نوه الکس جونز 40.

“من فکر می کنم راز سن او است که او از لحاظ جسمی فعال و بسیار مستقل است. او تا به حال یک هیپ عملیات بازگشت در ماه دسامبر و در ظرف 30 روز او در راه رفتن دوباره. او واقعا شگفت انگیز است و من می دانم که تمام خانواده می توانید صبر کنید تا ببینید او. او کاملا چند از طرفداران!”

پرستار کلی اسمیت که پس از نگاه Titchen گفت:

“این فوق العاده برای دیدن کانی بهبود می یابند. او شگفت انگیز است و ما شده ایم انجام بهترین های ما به پرستار او را به سلامت.”

“ما واقعا خوشحالیم که او با توجه به همه روشن است. آن را به خوبی برای دیدن بیماران ما را ترک ward پس از ضرب و شتم این ویروس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im