10 چیزهایی که ما که پازل و ترساندن اسب

اسب ما مثل سگ و گربه, هستند آشنا برای بسیاری از ما آنها racehorses پلیس اسب و یا بسیار دوست داشتنی تسویه حساب باشگاه مانت. پس از آن شما ممکن است تعجب که اسب در استرالیا هستند و کشنده تر از مارها و در واقع همه سمی حیوانات ترکیب شده است.

یک اسب دامپزشک است بیشتر در خطر ابتلا به محل آسیب از یک آتش نشان. آیا اسب آشکار آشنایی ما منجر به اشتباه تفسیر یا دچار سوء تفاهم رفتار خود را?


ادامه مطلب: 8 چیزهایی که ما انجام این کار واقعا اشتباه ما سگ


برخی از تعاملات ما با اسب های مربوط به تعاملات بین اسب خود را. دادن اسب ما ابتدا در یک خارش نقطه و یا اجازه دادن به آنها برای مالش سر خود را در برابر ما در حالی که دیده می شود در برخی از مربیان تقلید چگونه اسب رفتار با هم.

اما وجود دارد بسیاری از دیگر تعاملات که از اسب دیدگاه غیر معمول هستند و یا کاملا بی ادب.

فرهنگ برخورد بین اسب و انسان می تواند ماشه دفاع یا پرواز پاسخ است که می تواند ما را ترک شدت مجروح شده است. در اینجا ده چالش های مشترک ما در حال حاضر به اسب:

1. مهاجم مراقبت های دامپزشکی

وجود دارد بسیاری از دامپزشکی شیوه ما تحمیل بر اسب به آنها را سالم نگه دارید. برخی از آنها مانند تزریق یا بخیه هستند تهاجمی یا دردناک است. اسب’ واکنش طبیعی به درد به فرار. اگر آنها نمی تواند آنها ممکن است توسل به پرخاشگری مانند گاز گرفتن و یا لگد زدن.

اسب نمی دانم دامپزشکی درمان ها به منظور کمک به آنها و از این رو دامپزشکان که درمان اسب ها بیشتر در خطر آسیب از کسانی که درمان گونه های دیگر است. اسب دامپزشکان حفظ بیشتر جراحات در محل کار از کارگران ساختمانی و یا آتش.

Hand gently pats a horse's nose
وس کوه/گفتگوCC BY-ND

2. نوازش آنها را

بسیاری از مردم اسب به طور معمول پت اسب خود را به عنوان یک پاداش برای یک کار خوب انجام می شود. اما اسب را تکامل یافته است برای پیدا کردن این پاداش است. آنها نمی پت یکدیگر – به جای آنها خراش و یا به آرامی و اندک اندک خوردن هر یک از دیگر به عنوان یک شکل از پیوند.

یک مطالعه اخیر نشان داد نوازش افزایش اسب’ ضربان قلب در حالی که خاراندن کاهش آنها و همراه بود با رفتاری نشانه هایی از آرامش و لذت بردن است.

3. چیدن پا, سم پیرایش و shoeing

یک وظیفه مهم در اسب-نگه داشتن است مراقبت از سم از طریق تمیز کردن به طور منظم و پیرایش و یا shoeing. این ما نیاز به بلند کردن یک اسب را از پا و نگه داشتن آن در هوا برای چند دقیقه. این عمل از immobilising سم محدود اسب توانایی فرار اگر آن را درک تهدیدی که ممکن است به همین دلیل بسیاری از اسب پیدا کردن سم-دست زدن به استرس زا باشد. آموزش اسب به قبول داشتن آن و برگزار نیاز به صبر و شکیبایی برای جلوگیری از آسیب به هر دو اسب و مربی.


ادامه مطلب: پانسمان تا برای جام ملبورن بعد از یک اسب مسابقه نقطه نظر


4. نظافت مناطق حساس

اسب در گروه به طور منظم داماد یکدیگر طرفداری از مناطق که به حساس و حساس. ما دوست داریم به داماد و اسب های ما بیش از همه. نظافت حساس و کشاله ران و کشاله ران و پرينه مناطق به احتمال زیاد ناخوشایند برای اسب. این ممکن است برای حساب کاربری دم swishing, اضطراب و حتی گاز گرفتن از مربی اغلب دیده می شود که مردم داماد این تابو مناطق.

5. کشیدن یا قطع موها و سبیل

بسیاری از صاحبان اسب مانند برای تحمیل نظم دقیق در اسب خود را’ موهای بدن از جمله کشیدن از “بیش از حد” از یال و دم و پیرایش و یا از بین بردن موهای بدن و صورت و سبیل محافظ مو در داخل گوش است. این فعالیت ها اغلب ناخوشایند اسب. برخی از کشورهای اروپایی را ممنوع اعلام کرد شارب پیرایش در مجموع به دلیل اهمیت سبیل به اسب در تشخیص مجاورت سطوح و جستجوگری خارج از میدان دید.

Can of horse flyspray
وس کوه/گفتگوCC BY-ND

6. پاشش آنها را با مواد شیمیایی مانند flyspray

پاشش پرواز دافع شایع است به اندازه کافی برای بسیاری از انسان است. اما آن را ایجاد عجیب و غریب سر و صدا و نیز ممکن است به عنوان aversive زمانی که زمین آن در پوست های حساس. این عطر و بوی قوی از مواد شیمیایی نیز می تواند aversive به اسب داده شده خود بسیار حساس حس بویایی. بیمار آموزش است که اغلب مورد نیاز برای مقابله با-بیماری اسب به طوری که آنها ایستاده بی سر و صدا در حالی که اسپری می شود.

7. تغذیه با دست و یا از یک سطل

به عنوان grazers اسب تغذیه نمی کند هر یک از دیگر (به جز زمانی که پرستاری کره) و در رومینگ رایگان مواقع پرخاشگری بیش از مواد غذایی نادر است. در مقابل مواد غذایی پرخاشگری است که اغلب دیده می شود در اسب داخلی. ما با ارائه بسیار خوش طعم غذاها و رفتار است که می تواند از رفتارهای ناخوشایند از آنجا که اسب ها بسیار با انگیزه به خوردن این مواد غذایی است.

برخی از یادگیری به لیوان خود را مراقبین برای مثال با ضربه زدن خوراک سطل از دست آنها است. در چنین وضعیت جرم و جنایت می کند پرداخت و اسب می تواند به سرعت یادگیری به تکرار رفتار است. البته اسب سردرگمی را افزایش می دهد و آن رفاه کاهش مییابد و اگر این مجازات برای این است.

Unhappy horse in a trailer
وس کوه/گفتگوCC BY-ND

8. قرار دادن آنها را در یک تریلر یا اسب جعبه

اسب در حال ترس و 320° بینایی پس از عمل ما از بارگذاری آنها را به تیره و فضاهای باریک با ناپایدار جای پا مانند به تریلر (شناور) و اسب جعبه است که اغلب یک چالش برای یک گونه تکامل یافته است که برای جلوگیری از چنین فضاهای. مشکلات با بارگذاری و با رفتارهای خطرناک در طول حمل و نقل به طور معمول گزارش شده است. این پاسخ به طور کلی مظاهر وحشت و شامل عجله کردن تریلر و عقب هنگام بسته کردگی.

9. نام تجاری

سوزاننده دائمی علامت بر روی پوست اسب است که اغلب مورد نیاز برای شناسایی اهداف. استفاده از فوق العاده سرد مارک یا آتشپاره ایی ناخوشایند است زیرا آنها باعث یک سوم-سوختگی درجه و نیاز به اسب به مهار یا در سهام و یا از طریق شیمیایی آرام بخش. خوشبختانه روش کمتر تهاجمی شناسایی مانند microchipping در حال به دست آوردن افزایش پذیرش در میان نژاد و رقابت در جوامع است.

10. گاه و اشکال دیگر از انزوا

قرار دادن اسب در اصطبل ممکن است به نظر می رسد خوش خیم و بسیاری از اسب به طور داوطلبانه وارد اصطبل چرا که جایی است که آنها تغذیه می کند. اما گاه مانع از اسب را از درگیر شدن در بسیاری از آنها چرا و رفتار اجتماعی. اسب ها به ندرت به طور داوطلبانه خود را جدا از دیگر اسب و طولانی مدت انزوای اجتماعی می تواند منجر به مشکلات رفتاری مانند جدایی پریشانی فرش-جویدن و رفتارهای کلیشه ای مانند بافندگی و غرفه-راه رفتن.


ادامه مطلب: است اسب خود را عادی است ؟ در حال حاضر برنامه وجود دارد برای آن


اگر شما می خواهم به محک خود اسب یا اسب در برابر هزاران نفر از دیگران است که ما را به جمع آوری داده ها در نظر با استفاده از رفتار اسب ارزیابی پژوهش پرسشنامه. درک چرا اسب پیدا کردن بسیاری از روش های ناخوشایند و ترسناک یا دردناک است اولین گام برای برش آنها بسیار مورد نیاز شل.

آنها نه دفاع از خود را از کینه توزی اما از ترس. در نظر گرفتن یک پیاده روی سم خود را به ما اجازه می دهد آنها را شادتر و امن تر به اطراف است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de