10 دلیل بچه ها توسعه مشکلات خواب و چگونه پدر و مادر می تواند کمک به

برای برخی از پدر و مادر گرفتن کودک خود را به تخت یک مبارزه است که می تواند ساعت. دیگران در نیمه شب برای کمک به کودک خود را سقوط به خواب. مشکلات خواب مانند این تاثیر در چهار بچه و پدر و مادر خود را بیش از حد.

به عنوان کودکان خواب, محقق, من گلاویز با این سوال که چرا این مشکلات خواب اتفاق می افتد. من تیم تحقیقاتی ارائه می شود بزرگترین سنتز چرا بچه ها دچار این مشکلات خواب گرفتن بیش از 30 سال پژوهش است. ما را شناسایی کرده اند که 10 تا از بزرگترین دلایل این مشکلات خواب رخ می دهد, برای بچه های سنین از طریق یکی از 10 سال است.

چرا بچه ها توسعه مشکلات خواب

این یک سوال پیچیده. ما شناسایی نزدیک به 60 عواملی که می تواند نقش مهمی از یک استخر از 98 مطالعات. ده نفر از این عوامل حمایت می شدند در چند مطالعات دقیق.

این عوامل سقوط سه “لنز” ما می توانیم با استفاده از به درک که در آن کودکان, مشکلات خواب آمده است: زیست شناسی, روان شناسی و محیط زیست است.

زیست شناسی

همانطور که کودکان بزرگتر می شوند کمتر احتمال دارد به مشکلات خواب. (Pixabay)

زیست شناسی شامل فرزند توابع داخلی خود را.

ما شناسایی دو دلیل بچه ها توسعه مشکلات خواب ناشی از زیست شناسی — خود را خلق و خو و سن خود را.

خلق و خو و یا منش است که شخصیت شما را در کودک شما. نوزادانی که به نظر می رسد بیشتر آنها و یا تحریک پذیر می تواند یک زمان سخت در پاسخ به تغییر است و ممکن است به راحتی حل و فصل. بچه ها با این نوع از خلق و خو ممکن است بیشتر احتمال دارد به مشکلات خواب در دوران کودکی.

همانطور که کودکان بزرگتر می شوند کمتر احتمال دارد به مشکلات خواب. این ممکن است زیرا مغز خود را بهتر می تواند مدیریت فرآیندهای مورد نیاز به حل و فصل در شب و یا که آنها مستقل تر در روال قبل از خواب.

روانشناسی

روانشناسی کودکان, مشکلات خواب شامل دو بخش است: چگونه کودکان عمل و احساس و چگونه کودکان و پدر و مادر ارتباط برقرار کردن با یکدیگر.

ما در بر داشت شش دلایل روانی کودکان و نوجوانان توسعه مشکلات خواب: سه مربوط به چگونه بچه ها عمل می کنند و احساس و سه مربوط به خانواده و تعامل است.

کودکان با مطابق روال قبل از خواب تمایل کمتر به مشکلات خواب از کسانی که با متناقض روال. (Pexels)

اولا ما می دانیم که کودکانی که تا به حال مشکلات خواب در اوایل در زندگی هستند به احتمال زیاد برای ادامه به مشکلات خواب در دوران کودکی — مگر اینکه تغییر اتفاق می افتد.

کودکان با مشکلات روحی و روانی تمایل به مشکلات خواب بیشتری حتی اگر هیچ تشخیص است. وجود دارد دو گروه از مشکلات مرتبط با مشکلات خواب: مشکلات درونی (مانند اضطراب و افسردگی) و ريز مشکلات (مشکل با پیروی از قوانین و تمرکز). دارای مشکلات می تواند آن را سخت تر برای بچه ها به حل و فصل کردن و سقوط در خواب به دلیل افزایش سطح استرس. ريز مشکلات ممکن است ایجاد قوانین و روال های مشکل تر برای کودکان به دنبال که پس از آن باعث می شود آن را سخت تر به حل و فصل به خواب.

چگونه کودکان و پدر و مادر خود ارتباط برقرار کردن نیز مهم است.

مطابق روال قبل از خواب به کودکان کمک می کند تا احساس امنیت مستقر و آماده به خواب رفتن. (Pexels/Ketut Subiyanto)

در شب پدر و مادر که ماندن با کودک خود را تا زمانی که آنها به خواب رفتن تمایل به کودکان مبتلا به مشکلات خواب. پدر و مادر تبدیل به یک نشانه برای کودکان به خواب رفتن. بنابراین هنگامی که کودک از خواب بیدار در وسط شب و پدر یا مادر وجود ندارد آن را از روی حیله و تزویر به سقوط در خواب.

در طول روز پدر و مادر که در تعارض قوانین در خانه که نمی اجرای محدودیت های خود را, کودکان و یا کسانی که واکنش نشان می دهند به شدت به مانع تمایل به داشتن فرزند بیشتر با مشکلات خواب. پدر و مادر که در عمل در این راه ممکن است مشکل نگه داشتن فرزند خود را در همان زمان خواب معمول از شب به شب و کودکانی که بیشتر استرس در خواب, ساخت آن را سخت تر به خواب رفتن.

سازگاری نیز مهم است در شب. کودکان با مطابق روال قبل از خواب تمایل کمتر به مشکلات خواب از کودکان مبتلا متناقض روال. مطابق روال قبل از خواب به کودکان کمک می کند تا احساس امنیت مستقر و آماده به خواب رفتن.

محیط زیست

محیط زیست شامل چگونه کودکان و پدر و مادر ارتباط برقرار کردن با جهان اطراف آنها را.

بیشتر الکترونیک با استفاده از ارتباط بیشتر با مشکلات خواب به خصوص استفاده از صفحه نمایش قبل از خواب. (Pixabay)

اولا بیشتر الکترونیکی استفاده است که در ارتباط با بیشتر مشکلات خواب. این درست است به خصوص زمانی که کودکان با استفاده از صفحه نمایش در اتاق خواب خود و یا نزدیک به زمان خواب است. دلیل این است که صفحه نمایش جلوگیری از ملاتونین (که هورمون خواب) را از انجام آن کار است که ما را خواب آلود. اما این تمام داستان نیست. الکترونیک همچنین ممکن است نگه داشتن بچه ها ذهن, هشدار, به خصوص اگر آنها در حال بازی و یا تماشای یک نمایش جالب.

ثانیا خانواده های با درآمد پایین و پایین تر آموزش و پرورش هستند بیشتر احتمال دارد که کودکان با مشکلات خواب. این احتمال زیاد نیست یک نتیجه مستقیم از درآمد و یا آموزش و پرورش اما خرید اینترنتی از این شرایط مانند زندگی در محلات پر سر و صدا و یا داشتن پدر و مادر با تغییر برنامه.

کپی رایت آدم نیوتن. (آدم نیوتن), نویسنده ارائه شده

این عوامل به اصل حساب چرا مشکلات خواب رخ می دهد اما نه کل داستان. ما هنوز نمی دانیم که چگونه این عوامل ممکن است تاثیر هر یک از دیگر به مشکلات خواب بهتر و یا بدتر است. نیز وجود دارد دیگر عوامل من ذکر نشده مانند اتاق خواب نور و سر و صدا و یا درگیری بین پدر و مادر — که ممکن است کمک به درک ما است.

چگونه می تواند به والدین کمک کند ؟

از 10 عامل من ذکر شده پدر و مادر می تواند به طور مستقیم در بهبود و چهار:

  • کمک به کودکان برای به خواب رفتن خود به خود;

  • توسعه روشن و مطابق معمول زمان خواب;

  • محدودیت الکترونیک در اتاق خواب و در خواب;

  • با آرامش مجموعه ای روشن و متناسب با سن محدودیت برای کودک خود را در طول روز.

این تغییرات می تواند آسان برای ایجاد و می تواند تاثیر زیادی بر بچه خود را در خواب است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو