همه گیر: آن کلمه ترسناک.

اما جهان شاهد بیماری های همه گیر و بدتر آنهایی که بیش از حد. در نظر گرفتن همه گیر آنفلوآنزا از سال 1918 اغلب به اشتباه به عنوان “آنفولانزای اسپانیایی.” تصورات غلط در مورد آن ممکن است دامن زدن به ترس های بی اساس در مورد COVID-19 و در حال حاضر به خصوص زمان خوبی برای آنها درست باشد.

در این بیماری همه گیر از سال 1918 بین 50 و 100 میلیون نفر از مردم هستند که فکر می کرده به نمایندگی از آنجا که 5 درصد از جمعیت جهان است. یک و نیم میلیارد نفر آلوده شدند.

به خصوص قابل توجه بود 1918 آنفولانزا را تمایل برای گرفتن زندگی سالم در غیر این صورت افراد جوان به عنوان مخالف به کودکان و افراد مسن که معمولا بیشتر رنج می برند. برخی آن را به نام بزرگترین اپیدمی در تاریخ است.

1918 آنفولانزای همه گیر شده است به طور منظم موضوع از حدس و گمان بیش از قرن گذشته است. مورخان و دانشمندان پیشرفته متعدد فرضیه در مورد منشاء آن و گسترش و عواقب. به عنوان یک نتیجه بسیاری از بندر تصورات غلط در مورد آن است.

با اصلاح این 10 تصورات غلط هر کس بهتر می تواند درک آنچه در واقع اتفاق افتاده است و کمک به کاهش COVID-19 تلفات.

1. این بیماری همه گیر در اسپانیا سرچشمه گرفته

هیچ کس معتقد است که اصطلاح “آنفلوآنزای اسپانیایی” در اسپانیا سرچشمه گرفته.

این بیماری همه گیر به احتمال زیاد به دست آورد و این نام مستعار به دلیل جنگ جهانی اول بود که در نوسان کامل ، عمده کشورهای درگیر در جنگ بودند و مشتاق برای جلوگیری از تشویق دشمنان خود را, بنابراین گزارش از میزان آنفولانزا سرکوب شدند در آلمان, اتریش, فرانسه, انگلستان و ایالات متحده آمریکا در مقابل خنثی اسپانیا تا به حال هیچ نیاز به نگه داشتن آنفولانزا تحت کاری ادامه داده اند. که ایجاد این تصور غلط است که اسپانیا در تحمل فشار از این بیماری است.

در واقع خاستگاه جغرافیایی آنفولانزا است بحث را به این روز هر چند فرضیه را پیشنهاد شرق آسیا و اروپا و حتی کانزاس است.

2. همه گیر شد و کار فوق العاده-ویروس’

شیکاگو بهداشت عمومی پوستر تشریح آنفولانزا مقررات در طول بیماری همه گیر. origins.osu.edu

1918 آنفولانزا سرعت در حال گسترش و کشتن 25 میلیون نفر فقط در شش ماه اول. این منجر به برخی از ترس پایان بشریت و به مدت طولانی سوخت این فرض که فشار آنفلوآنزا به خصوص کشنده است.

اما مطالعه اخیر نشان می دهد که ویروس خود را هر چند کشنده تر از گونه های دیگر بود و نه اساسا متفاوت از کسانی است که باعث شیوع در دیگر سال است.

خیلی از نرخ مرگ بالا می توان به ازدحام در اردوگاه های نظامی و محیط های شهری و همچنین تغذیه نامناسب و بهداشت رنج می برد که در زمان جنگ. آن را در حال حاضر فکر می کردم که بسیاری از مرگ و میر به علت توسعه باکتریایی سینه در ریه ها ضعیف شده آنفلوانزا است.

3. اولین موج همه گیر شد کشنده ترین

در واقع موج اولیه مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر در نیمه اول سال 1918 بود که نسبتا کم است.

آن را در موج دوم از اکتبر تا دسامبر آن سال که بالاترین نرخ مرگ و میر مشاهده شد. موج سوم در بهار 1919 بود و کشنده تر از اول اما کمتر از ثانیه است.

دانشمندان اکنون بر این باورند که مشخص شده افزایش مرگ و میر در موج دوم ناشی از شرایط است که مورد علاقه گسترش مرگبارتر فشار است. افراد مبتلا به موارد خفیف خانه ماندند اما کسانی که با موارد شدید اغلب شلوغ هم در بیمارستان ها و اردوگاه های افزایش انتقال از یک فرم کشنده از ویروس.

4. این ویروس کشته شدن بسیاری از افراد که مبتلا به آن

در واقع اکثریت قریب به اتفاق افرادی که قرارداد 1918 آنفولانزا جان سالم به در برد. ملی نرخ مرگ و میر در میان آلوده به طور کلی انجام بیش از 20٪.

اما نرخ مرگ و متنوع در میان گروه های مختلف. در ایالات متحده مرگ بودند به خصوص در میان بومیان آمریکا جمعیت شاید با توجه به نرخ پایین تر از قرار گرفتن در معرض به گذشته سویه های آنفولانزا. در برخی موارد کل جوامع بومی محو شد.

البته حتی 20 درصد مرگ و میر بسیار بیش از معمول آنفولانزا که می کشد کمتر از 1 ٪ از افراد آلوده.

5. درمان از روز تا به حال تاثیر کمی در مورد این بیماری

خاص ضد ویروسی درمان های در دسترس بودند در طول سال 1918 آنفولانزا. که هنوز هم تا حد زیادی درست است که مراقبت های پزشکی برای آنفولانزا با هدف حمایت از بیماران به جای درمان آنها.

یک فرضیه نشان می دهد که بسیاری از مرگ و میر آنفولانزا در واقع می تواند نسبت به مسمومیت با آسپرین. مقامات پزشکی در این زمان توصیه می شود مقادیر زیادی از آسپرین تا 30 گرم در روز است. امروز در حدود چهار گرم در نظر گرفته می شود حداکثر امن دوز روزانه. دوزهای زیادی از آسپرین می تواند منجر به بسیاری از بیماری همه گیر علائم از جمله خونریزی.

اما نرخ مرگ و میر به نظر می رسد شده اند به همان اندازه بالا در برخی از مکان در جهان که در آن آسپرین نمی شد به آسانی در دسترس است بنابراین این بحث همچنان ادامه دارد.

6. همه گیر تحت سلطه روز اخبار

مقامات بهداشت عمومی مأموران اجرای قانون و سیاستمداران تا به حال به دلایل underplay شدت آنفلوآنزای 1918 که منجر به پوشش کمتر در مطبوعات. علاوه بر این که از ترس افشای کامل ممکن است تشویق دشمنان در زمان جنگ آنها می خواستند برای حفظ نظم عمومی و جلوگیری از وحشت.

مقامات پاسخ نمی دهند. در اوج این بیماری همه گیر قرنطينه برقرار شد در بسیاری از شهرستانها. برخی از آنها مجبور به محدود کردن خدمات ضروری از جمله پلیس و آتش.

7. این بیماری همه گیر را تغییر داد از جنگ جهانی اول

آن را بعید است که آنفولانزا تغییر نتیجه جنگ جهانی اول به دلیل رزمندگان در هر دو طرف از میدان جنگ شد نسبتا به طور مساوی تحت تاثیر قرار.

اما شکی نیست که جنگ عمیقا تحت تأثیر این دوره از بیماری همه گیر. تمرکز میلیون ها نفر از نیروهای ایجاد شرایط ایده آل برای توسعه بیشتر تهاجمی گونه ای از ویروس ها و گسترش آن در سراسر جهان است.

بیماران دریافت برای مراقبت از آنفلوآنزای اسپانیایی در بیمارستان نظامی والتر رید در واشنگتن ، origins.osu.edu

8. گسترده ایمن سازی به پایان رسید و همه گیر

ایمن سازی در برابر آنفولانزا بود نه تمرین در سال 1918 و در نتیجه هیچ نقشی در پایان دادن به این بیماری همه گیر.

قرار گرفتن در معرض قبل از سویه های آنفولانزا ممکن است ارائه برخی از حفاظت. برای مثال سربازان بود که در ارتش خدمت کرده است برای سال دچار کاهش نرخ مرگ از استخدام جدید.

در علاوه بر این به سرعت در حال جهش ویروس به احتمال زیاد تکامل در طول زمان به کمتر کشنده گونه است. این پیش بینی شده توسط مدل از انتخاب طبیعی است. چرا که بسیار کشنده گونه کشتن میزبان خود به سرعت آنها می تواند گسترش به راحتی به عنوان کمتر کشنده گونه است.

9. ژن این ویروس هرگز توالی

در سال 2005 محققان اعلام کرد که آنها تا به حال با موفقیت تعیین توالی ژن از سال 1918 ویروس آنفلوانزا است. این ویروس که از بدن یک قربانی آنفلوآنزای دفن شده در پرمافراست از آلاسکا و همچنین از نمونه از سربازان آمریکایی که بیمار در آن زمان است.

دو سال بعد میمون های مبتلا به این ویروس یافت شد به نمایشگاه علائم مشاهده شده در طول بیماری همه گیر. مطالعات نشان می دهد که میمون ها فوت کرد زمانی که سیستم ایمنی بدن خود را overreacted به این ویروس به اصطلاح “cytokine طوفان است.” دانشمندان اکنون بر این باورند که مشابه واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن کمک به بالا نرخ مرگ و میر در غیر این صورت در میان بزرگسالان جوان و سالم در سال 1918.

10. جهان بهتر از امروز آماده تر از آن بود که در سال 1918

شدید شیوع تمایل به رخ می دهد هر چند دهه و آخرین است بر ما.

امروز دانشمندان دانستن بیشتر در مورد چگونه برای منزوی کردن و رسیدگی به تعداد زیادی از بیمار و در حال مرگ بیماران و پزشکان می توانند با تجویز آنتی بیوتیک ها در دسترس نیست در سال 1918 به مبارزه با عفونت های ثانویه باکتریایی. به چنین شیوه های عقل سلیم به عنوان اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست و معاصر پزشکی می توانید ایجاد واکسن و ضد ویروسی مواد مخدر.

برای آینده قابل پیش بینی ویروسی شیوع باقی خواهد ماند و به طور منظم از ویژگی های زندگی انسان است. به عنوان یک جامعه ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که به ما آموخته اند که بزرگ همه گیر را درس به اندازه کافی خوب برای سرکوب فعلی COVID-19 چالش است.

این یک نسخه به روز شده از یک داستان است که در اصل زد Jan. 11, 2018.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو