1 در 5 مقطع دکترا می تواند رها کردن. در اینجا برخی از راهنمایی برای چگونه به نگه داشتن رفتن

دانشجویان دکترا نشان می دهد سطح بالایی از استرس در مقایسه با دانش آموزان دیگر و مداوم و عدم اطمینان در شرایط فارغ التحصیل حرفه ای نتایج می تواند بدتر.

قبل از همه گیر یکی از پنج پژوهش دانش آموزان انتظار می رود برای رهاسازی از خود دکترا. متارکه شامل در نظر گرفتن تمدید مرخصی تعلیق مطالعات خود را و یا حذف به طور کامل.

COVID-19 ساخته شده است که این آمار به مراتب بدتر است. در یک مطالعه اخیر 45 درصد از دانشجویان دکترا بررسی گزارش آنها انتظار می رود به رها از تحقیقات خود را ظرف شش ماه به دلیل مالی اثر این بیماری همه گیر.

بسیاری از عوامل را تحت تاثیر قرار که آیا یک دانش آموز تکمیل دکترای خود را. آنها عبارتند از: نظارت پشتیبانی (فکری و معنوی) پشتیبانی نظیر (دوستان و خانواده) ثبات مالی و سلامت روانی.

ما به تازگی منتشر شده کتاب دکترا تجربه
داستان دانشجویی از, خلاق, هنر و علوم انساني – که ما آن را ویرایش و با کمک از دانشجویان دکترا – دانشجویان مشخص شده تجارب خود را انجام دکترا و برخی از استراتژی های مفید برای چگونه به نگه داشتن رفتن و در نهایت موفقیت در مقطع دکترا سفر.

انتشارات Palgrave Macmillan

عمیقا شخصی سفر

اتمام دکترا شامل خیلی بیشتر از تولید دانش در یک رشته خاص. آن است که عمیقا تحول روند در حال تکامل در طول یک دوره حداقل چهار سال — و اغلب طولانی تر است.

این مستلزم شخصی پرسش و توسعه در بسیاری از مناطق زندگی و اغلب کاملا قابل شخصی و فکری گیری مجدد. دکترا به ارمغان می آورد با آن انتظارات بالا که به نوبه خود باعث ایجاد عاطفی بالا سهام است که می تواند هر دو الهام بخش و از خط خارج شدن دانش آموزان است. این است که همراه با آمدن به دیدن و فکر می کنم در مورد جهان بسیار متفاوت — که برای برخی می تواند یک چشم انداز دلهره آور که همه قبلا برگزار مفروضات در حال پرتاب به درهم و برهمی است.

چنین عمیقا وجودی روند می تواند خود را ایجاد اضطراب و افسردگی و تروما اگر دانش آموزان مجهز هستند با مراقبت از خود استراتژی است که قادر به انعطاف پذیری است.


ادامه مطلب: دکترا تکمیل: مبتنی بر شواهد راهنمای برای دانش آموزان و سرپرستان و دانشگاه


هر فصل در کتاب ما نوشته شده توسط مختلف, دانشجو, صرفا نیاز به شرکت در تفکر عمیق و برنامه ریزی در مورد اهداف شخصی خود و نقاط قوت و ضعف و راه کار قبل از شروع دکترا.

این مهم است که کارهای مقدماتی برای اطمینان از هر گونه چالش هایی که بوجود می آیند در حال برطرف شدن است.

در فصل ساخت و فضا) برای سفر AK Milroy می نویسد: او را به یاد

[…] تجزیه و تحلیل و شکستن پیچیده دکترا سفر به کنترل دست یافتنی فرایند با حذف وظایف و قابل تصور مقصد.

او می نویسد: این شامل شامل خانواده و دوستان در روند چون

[…] این مهم است برای اطمینان از این افراد درک کاری که در پیش روست و همچنین که آنها بیش از حد هستند که مورد احترام بودن از جمله در برنامه ریزی است.

روابط بودند و بالاتر از همه یک جزء حیاتی از این تجربه برای بسیاری از نویسندگان دانشجو. نظارت بر ارتباط است که یکی از بارز ترین که مارگارت طبخ توصیف به عنوان دانش آموز انجام یک قالب علمی کارآموزی.


ادامه مطلب: ده نوع دکترا سرپرست روابط – کدام مال شما است ؟


دانش آموز نویسندگان نیز شناسایی استراتژی برای “فکر کردن” بخشی از روند تحقیقات پس از ثبت نام. این شامل تصدیق کرد که آزاد و خلاق عنصر ذهن سرگردان و خرابی به عنوان مشروع به عنوان متمرکز وظیفه گرا کار مدیریت پروژه مانند آماده سازی چک لیست و تقویم.

AK Milroy خواستار این “استراتژیک جانبی-مراحل”.

پیتر مکنزی که تحقیق منطقه ای موسیقی جاز رفت و یک گام به جلو برای اتصال با خود شرکت کنندگان است.

من احساس مانند یک خارجی اما هنگامی که من شروع به بازی با بچه ها در محل دستهء موسیقی که شب در کازینو حس کردم یک سطح های مختلف و تقدیر از آنها. پس از بازی و در برخی از بداهه من احساس می کنم این گروه استراحت. من دیگر خارج نوازنده. حتی بهتر از من دیده می شود به عنوان یک دانشگاهی. من یکی از آنها بود.

مبارزه با خود شک

وظیفه نوشتن البته نمی توان نادیده گرفت در بلند مدت دکترا سفر.

تهیه پیش نویس و redrafting, jettisoning ایده ها و استدلال همراه است که اذعان به عنوان یک جزء اصلی از دکترا فرایند یادگیری خود را و بسیاری از تلاش هستند نه اثبات شکست.

این مهم است به استخدام سالم استراتژی های مانند ورزش در دوران دکترا سفر. شاتر

گیل Pittaway می نویسد: در مورد گسترش شبکه های فراتر از سرپرستان و دانشگاه به همکاری با کسانی که در این رشته در سطح ملی و بین المللی است.

این می تواند مولد و منجر به همکاری مقالات نوشته شده و ویرایش ویژه مسائل علمی و پژوهشی است که می تواند تاثیر مثبت دکتری پایان نامه.

[…] توسط توسعه اعتماد به نفس در به اشتراک گذاری ایده ها به دنبال بررسی دقیق پیشنهادات و انتقادات و سرمقاله مشاوره از یک طیف وسیع تری از خوانندگان به عنوان برخی از این بخش ها را مشاهده کنید برای انتشار نوشتن پایان نامه تشویق و انرژی.

بسیاری از دانش آموز نویسندگان اذعان سوال شک به خود و ترس از ناشناخته مرکزی برای ایجاد و انجام پژوهش است. در حالی که این ممکن است باعث ترس آنها می گویند باید آن را در آغوش, به عنوان این است که در آن نوآوری و تازگی می تواند بوجود می آیند.

Charmaine اوبراین می نویسد: در مورد چگونگی یادگیری تحول وابسته است در این دوره از پیچیدگی و نه دانستن. در حالی که “شکست را تجربه مطابق با آنچه که ما در حال حاضر می دانیم این است که تهدید به دلیل آن destabilises یک حس چگونه ما می دانیم و خودمان را در آن و در نتیجه روانی بیماری ‘” ماندن با آن – و داشتن حمایت سرپرستان – تضمین دانش آموز می شود دکترا-سطح متفکر.


ادامه مطلب: تمرکز حواس می تواند کمک به دانشجویان دکترا از تغییر باقی مانده برای پر رونق


لیزا Brummel می نویسد گسترش الزامات ایمنی و بهداشت شغلی به زندگی خود را. این اشکال مانند خانواده و دوستان و ورزش و کمک به تعادل کار و زندگی و سلامت روانی.

پس از همه, دو تا از مهم ترین منابع دانشجویان دکترا داشتن برای انجام کار مورد نیاز خود هستند جسمی و روانی ظرفیت.

در نهایت دانش آموزان باید عشق خود را به موضوع. بدون ذاتی شیفتگی برای زمینه که در آن آنها در حال تحقیق در مورد این اغلب پر سر و صدا فکری و روحی و سفر شخصی ممکن است از خط خارج.

در این چهار سال به علاوه صرف انجام یک مدرک دکترا هر طیف وسیعی از رویدادهای مهم زندگی رخ می دهد. تولد, مرگ, ازدواج, جدایی و طلاق, بیماری و بهبودی همه ممکن است. در حال حاضر به دنبال کمک و دانستن اینکه از چه کسی بپرسید می تواند تفاوت بین اتمام و فروپاشی است.

وجود ندارد لذت بدون درد در دکترا سفر اما با قاب سمت راست ذهن و حمایت سرپرستان شادی قطعا سنگین تر بودن از درد و رنج.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net