1 در 5 نیویورکی ممکن است تا به حال COVID-19, آنتی بادی آزمایش نشان می دهد

نتایج ارائه شده در این چشم انداز است که بسیاری از نیویورکی ها که هرگز نمی دانستند آنها آلوده شده است — احتمالا به عنوان بسیاری از 2.7 میلیون — در حال حاضر با آن مواجه ویروس و جان سالم به در برد. کومو همچنین پیشنهاد کرد که میزان مرگ و میر بسیار پایین تر از باور.

دقیق تست آنتی بادی دیده می شود به عنوان یک ابزار حیاتی برای کمک به تعیین اینکه چه زمانی و چگونه شروع مجدد اقتصاد است. مقامات وزارت امور خارجه گفت: آزمون خود را می تواند کمک به مردم ارسال بازگشت به کار.

اما این شهر بالا رسمی برای کنترل بیماری دکتر Demetre Daskalakis نوشت: در یک ایمیل هشدار جمعه که آزمون ها “تولید ممکن است کاذب یا منفی کاذب نتایج مثبت است.”

“با توجه به فقدان شواهد” است که هر آزمایش خون برای آنتی بادی های نشان دهنده “دوام و ایمنی” Daskalakis نوشت: “از آن باید استفاده نمی شود برای این منظور است.”

هشدار در ادامه به هشدار می دهند که عواقب ناشی از اتکا به طور بالقوه نتایج نادرست ممکن است منجر به “ارائه بیماران هدایت نادرست در مداخلات پيشگيرانه مانند فاصله فیزیکی یا تجهیزات حفاظتی.”

در شهر نیویورک حدود 21% یا 1 از هر 5 ساکنان آزمایش مثبت برای coronavirus آنتی بادی در دولت بررسی. میزان 16.7 درصد در لانگ آیلند 11.7 درصد در وستچستر و راکلند استان ها و 3.6 درصد در بقیه امور خارجه.

تقریبا 14 درصد از کسانی که مورد آزمایش قرار در نیویورک مثبت بود با توجه به نتایج اولیه که نمونه حدود 3000 نفر بیش از دو روز در مواد غذایی و فروشگاههای جعبه بزرگ.

فرماندار پیشنهاد پنج شنبه که بر اساس این نظرسنجی میزان مرگ و میر در نیویورک از COVID-19 خواهد بود به احتمال زیاد به مراتب پایین تر از قبلا معتقد بودند احتمالا 0.5% از افراد آلوده.

بیش از 15000 نفر فوت کرده اند این ویروس در دولت شکل می کند که شامل اضافی 5000 نفر در شهر نیویورک بودند که هرگز آزمایش شد اما تصور می کرده اند از این بیماری است.

تعداد مرگ و میر شده است افزایش سرعت کمتر و بستری شدن در بیمارستان برای coronavirus باقی مانده است نسبتا مسطح بیش از سه روز گذشته: در مورد 1,350 بیماران در هر روز از بیش از 2 ، 000 در هر روز هفته گذشته است.

کومو گفت: نتایج تست آنتی بادی همراه با بستری شدن در بیمارستان اعداد خواهد نفوذ دولت را بازگشایی استراتژی اشاره کرد که تعداد زیادی از مردم که در بیمارستان بستری شد و هنوز هم بیش از حد بالا در نظر گرفتن تسهیلات.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im