1 در 5 استرالیا بیش از 45 زندگی با درد مزمن, اما وجود دارد راه هایی برای کاهش درد و رنج

حدود 1.6 میلیون استرالیایی در سن 45 یا بیش از زندگی شده اند با درد مداوم با توجه به تازگی منتشر شده داده ها از موسسه استرالیا از سلامت و رفاه.

چهره های که پوشش 2016-17 نشان می دهد که GP مشاوره برای درد مزمن افزایش 67 درصد در دهه قبل است. تعداد بازديد کمر درد افزایش 400,000.

برخورد با درد مزمن نیز بدان معنی است که شما به احتمال زیاد به صورت دیگر در بیمارستان باقی می ماند بسیار فقیر و سلامت روان هستند سه برابر بیشتر از حالت عادی به مصرف مسکن ها به طور منظم. در مورد 105,000 نفر در بیمارستان بستری مبتلا به درد مزمن در 2017-18 با معمولی بستری در بیمارستان سه برابر طولانی تر از متوسط است.


ادامه مطلب: Ouch! مواد مخدر کار نمی کند برای کمر درد, اما در اینجا چه می کند


در پشت این اعداد و ارقام نهفته است انسان هزینه. به عنوان یک متخصص بالینی در پزشکی می بینم که مشاغل از دست رفته, وام مسکن پیش فرض superannuation برداشت و نقش خانواده داده می شود تا به دلیل ناتوان کننده درد است.

کمر درد, میگرن و دردهای پس از تروما در میان بالا 10 علل سال های از دست رفته به ناتوانی در سراسر جهان است و این به ندرت تغییر بیش از 20 سال گذشته است. به دلیل درد مزمن می تواند رخ دهد در هر مرحله ای از زندگی بسیاری از مردم مجبور به زندگی با آن برای چند دهه.

یک 2019 Deloitte دسترسی به اقتصاد گزارش به سفارش گروه حمایت Painaustralia برآورد هزینه سالانه برای اقتصاد استرالیا در$139.3 میلیارد دلار در هر سال بیش از 20 میلیارد دلار است که از آن می آید به طور مستقیم از جیب بیماران مبتلا به درد.

یک رویکرد تازه

گران ترین و ناکارآمد راه برای مدیریت این بحران ملی است که تقریبا راه ما در حال حاضر در حال انجام آن است. درد مزمن و مراقبت بیش از حد تکه تکه و بیش از حد اغلب تحویل با کسانی که بدون به تاریخ آموزش.

در عین حال بسیاری از درمان های موثر می توان با هزینه نسبتا پایین و با پایین با تکنولوژی به معنی. در اینجا برخی از راه حل های بالقوه که درد پزشکان و محققان با اعتماد به نفس کار می کنند.

  • داروها باید به دقت انتخاب شده و بی رحمانه رها شده و اگر آنها کمک نمی کند. داروسازی مزایای طرح (PBS) در حال حاضر به صرف بیش از$170 یک سال مواد مخدر مانند پایدار-انتشار مواد مخدر و pregabalin. این می تواند کاهش می یابد و اگر بیشتر پزشکان تجویز آنها را مطابق با بهترین عمل دانش است. این امر کمک به بیماران و مالیات دهندگان به طور یکسان.

  • ماهر مداخلات از جمله بستری و تزریق داروها مانند کتامین یا روش های تهاجمی مانند فرکانس رادیویی neurotomy نیاز ارائه می شود با توجه به کیفیت مناسب و استانداردهای بنابراین منابع را به هدر نمی رود و بیماران هستند در معرض خطر قرار داده.

  • PBS بودجه باید تمدید برای پوشش درمان های موثر برای شرایط خاص مانند میگرن.

  • درمان اثبات شده مانند درد برنامه ها و جلسات درمان فردی با credentialed متخصصان بهداشت متفقین نیاز به پشتیبانی توسط مدیکر. این ضروری است برای ساختمان خود, مدیریت مهارت های مورد نیاز برای کاهش بيماران تکیه بر درد دارو.

  • ما نیاز به یک سرمایه گذاری عظیم در آموزش و خدمات طراحی مجدد برای سازمان های که در مقابله با درد مزمن به عنوان یک نتیجه از کار و یا آسیب های حمل و نقل.

  • با کیفیت بالا, درد, مراقبت باید توان نه به عنوان یک لوکس برای بیمارستان اما یک بخش اساسی از مراقبت های بهداشتی اکوسیستم. درد مراقبت باید یکپارچه در سراسر سیستم بهداشت عمومی در هر دو مرحله حاد و تحت حاد مراقبت از آن می تواند کوتاه بستری باقی می ماند و بهبود توانبخشی.

  • ما باید با محدود کردن دسترسی به کم ارزش درمان مانند تکرار عمل جراحی و یا داروهایی که هنوز مشغول به کار است.


ادامه مطلب: نیازی درمان: عمل جراحی ستون فقرات برای کمر درد است پر هزینه و کمی وجود دارد و شواهد آن کار خواهید کرد


در خالی ایجاد شده توسط این نیاز برآورده نشده و محدود در دسترس بودن متخصص درد, مراقبت از یک صنعت بسیار مشکوک سودمندی اجازه داده شده به شکوفا. رسانه های اجتماعی پر است از امید کاذب. مکمل های مانند گلوکوزامین کورکومین و روغن ماهی نیست پشتیبانی معتبر مطالعات و در عین حال آنها هنوز هم ترویج تجاری به عنوان موثر است.

خطرناک ورم مفاصل “درمان” و دستگاه هایی که ادعا می کنند برای تسکین درد, استفاده از آهن ربا و یا برق همه جا هستند. با وجود ملال انگیز شواهد و مدارک پزشکی شاهدانه صنعت همچنان به فروش خود را به بيماران مبتلا به درد مزمن.


ادامه مطلب: من مصرف گلوکوزامین برای ورم مفاصل است. بنابراین آنچه که در پشت جدید مشاوره برای جلوگیری از?


در حالی که COVID-19 همه گیر در ادامه می توان آن را سخت به تمرکز بر روی دیگر مسائل مربوط به سلامت. اما استرالیا در حال حاضر یک راه برای بهبود زندگی بسیاری از هزاران نفر از افراد مبتلا به درد مزمن. دولت فدرال را توسعه داده است یک برنامه ریزی استراتژیک برای مدیریت درد است که ارائه می دهد یک طرح برای آینده عمل است.

این طرح خواستار upskilling تمام مراقبت های اولیه بهداشت حرفه ای برای کمک به آنها در تشخیص مراحل اولیه از یک درد مزمن مشکل و نطفه آن در جوانه. اگر اجرا شود آن را به رویای دسترسی به موقع به منابع متخصص میان رشته ای درد تیم در مناطق و بیرونی حومه و نزدیک به واقعیت است.

مهمتر از همه ما نیاز به یک جامعه گسترده تلاش برای destigmatise درد مداوم و کسانی که از آن رنج می برند. پس از همه, شانس هستند شما یا باید آن را و یا شما زندگی و یا کار با کسی که.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net