تورنتو — 23-سال کهنه RCMP یک ‘پرشور محلی معلم و پرستار و بازنشسته آتش نشان در میان قربانیان خشونت آمیز و داد و بیداد در نوا اسکوشیا.

جرم تیراندازی آغاز شده و شنبه شب در Portapique, N. S., و به پایان رسید با مرگ مشکوک در Enfield, N. S. روز یکشنبه صبح.

در آن زمان بسیاری از مردم به ضرب گلوله کشته شدند و یا به خانه های خود را به زمین سوخته با آنها را در داخل ساخت ولگردی و قانونی شکنی کشنده ترین جرم تیراندازی در تاریخ کانادا.

لیزا MCCULLY

لیزا McCully یک معلم در Debert ابتدایی است که به یاد دانش آموزان و همکاران به عنوان “درخشان عشق” به خانواده و دوستان او.

خواهر جنی Kierstead گفت: اخبار CTV که او خدا را شکر برای غلیان احساسات پشتیبانی از جامعه است که به وضوح او را دوست داشت ،

“لیزا بود مربی باور نکردنی و بهترین مادر ممکن است و من فکر می کنم که هجوم پیام است که ما دریافت کرده اند این است که واقعا یک عهد به تاثیر او بر زندگی مردم و برای من که هستم” گفت: Kierstead که همچنین ارسال بیانیه ای به Facebook در روز یکشنبه ابراز خانواده دل شکستگی است.

“تسلیت ما از رفتن به دیگر اعضای خانواده که تحت تاثیر این فاجعه است. با تشکر از شما برای حمایت خود را, این یک روز سخت,” او نوشت.

McCully مرگ تایید شد توسط Nova Scotia صنفی معلمان یکشنبه.

Lisa McCully

“9300 NSTU دل شکسته همراه با کسانی که از همکاران و دانش آموزان در Debert ابتدایی و همچنین خانواده و دوستان او که می دانست او نه تنها به عنوان یک معلم پر حرارت اما به عنوان یک درخشان عشق در زندگی خود را” بیانیه ای گفت:.

کریستن BEATON

در بیانیه ای که روز دوشنبه منتشر ویکتوریا منظور از پرستاران (فون) تایید هویت دو تن دیگر از قربانیان, هدر اوبراین و کریستن Beaton هر دو آنها مشغول به کار برای مراقبت از سلامت سازمان است.

“ما شده اند در تماس با خانواده های خود و در حال ارائه ما مخلص و پشتیبانی در طول این زمان دشوار” خواندن بیانیه ای از فون جمهور Jo-Anne Poirier.

“همه ما در خط مقدم ارائه دهندگان مراقبت قهرمانان. دیروز دو نفر از کسانی که قهرمانان هدر اوبراین و کریستن Beaton گرفته شد از خانواده خود و از فون. ما سوگواری خود را از دست دادن و ما سوگواری برای خانواده خود را.”

Kristen Beaton

Beaton ادامه مراقبت دستیار با فون بود که یک زن جوان و مادر است. شوهرش نیک Beaton گفت: به تازگی او گریه روزمره نگران او را COVID-19 خانه را به پسر او بود و آوازی بیشتر در مورد ارائه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای خط مقدم کارگران مانند خودش.

در مصاحبه با اخبار CTV رئیس لنگر و سردبیر ارشد لیزا LaFlamme, نیک Beaton گفت که او می خواهد به خود را مشعل و مبارزه برای بیشتر PPE برای کارگران خط مقدم.

او و همسرش شنیده بود در مورد داد و بیداد در Portapique شب قبل از او درگذشت اما تا به حال هیچ ایده تیرانداز بود هنوز هم وجود دارد زمانی که آنها از خواب بیدار شد صبح روز بعد.

“اگر من تا به حال شناخته شده او در دست من می خواهم که اجازه نمی دهد به جهنم همسر من خانه را ترک کرده است که روز” Beaton گفت.

کریستن Beaton تا به حال باردار شده و با زن و شوهر و فرزند دوم زمانی که او کشته شد. شوهرش گفت که برنامه ریزی شده بود اعلام بارداری به خانواده های خود در این هفته را با داشتن سه سال داخ پوشیدن یک پیراهن با اعلام.

“من می خواهم (کانادایی) را می دانید و من می خواهم پسرم را به می دانم که برای تمام عمر خود را که او را دوست داشت بیشتر از من کسی را دوست دارم هر چیزی” نیک گفت: Beaton. “شگفت آور,, مادر,,, همسر شگفت انگیز.”

هدر O’BRIEN

اوبراین یک همسر و مادر و مادر بزرگ مشغول به کار به عنوان یک پرستار عملی مجاز با فون برای نزدیک به 17 سال با توجه به سازمان است.

Heather O'Brien

اوبراین دختر دارسی Dobson گفت: ارسال آخرین پیام متنی به یک گروه خانواده چت خانواده اش در 9:59 صبح جمعه, “10:15 او رفته بود” دابسون نوشت on Facebook.

“این سخت خواهد بود اما آن را نمی خواهد هدر اوبراین تعریف لحظه! من می خواهم همه را به یاد داشته باشید که چگونه نوع او بود. چقدر او دوست داشت که یک پرستار است. راه چشمان او برق زد وقتی که او به او صحبت کرد نوه و راه او فقط عاشق کریسمس” نوشته دابسون.

“اجازه دهید آن چیزهایی که او تعریف. نه وحشتناک راه او درگذشت.”

اوبراین خانواده به نام او “مادر” و “چسب” از خانواده در یک بیانیه ارائه شده به اخبار CTV. او “روحانی” “سمج” و “sarcastically خنده دار است.” او در سال 1985 بود و هشت فرزند که مطرح شد در “یک خانه بزرگ احاطه شده توسط عشق.”

“ما در حال سقوط از هم جدا و بدون او” در بیانیه ای گفت:. “او فرزندان و نوه شد و چراغ زندگی خود را و هر یک از آنها از دست رفته است یک تکه از قلب خود را.”

O’brian بود که 55, از دست مادر خود را در همان سن و سال در یک آتش سوزی خانه, خانواده, گفت:.

“به جای از هم جدا افتادن مادر ما در اوایل 30s نفس عمیقی کشید و سعی کرد به پر کردن کفش از مادرش قبل از او” گفتند. “او همچنین یک مادر به بسیاری دیگر از بچه ها به عنوان ما در حال رشد بودند. او هرگز تبدیل هر دور. او اهمیتی نمی دهند که شما که در آن شما بوده است و یا آنچه شما انجام داده بود.”

JOLENE الیور هارون پهلو امیلی پهلو

Jolene الیور شوهرش هارون (راهب) پهلو و دختر امیلی پهلو نیز در میان قربانیان موجود در خانواده خود را.

الیور خواهر تامی الیور-McCurdie گفت: اخبار CTV جمعه که خانواده همسایه بودند تیرانداز. او می گوید اگر چه آنها تا به حال اختلافات در گذشته خواهر او ذکر شده چیزی که باعث چنین حمله باطل.

Emily Tuck

الیور خواهر تامی الیور-McCurdie گفت: اخبار CTV جمعه که خانواده همسایه بودند تیرانداز. او می گوید اگر چه آنها تا به حال اختلافات در گذشته خواهر او ذکر شده چیزی که باعث چنین حمله باطل.

صحبت کردن به اخبار CTV از طریق اسکایپ از خانه اش در آلبرتا, Oliver-McCurdie توصیف خواهر او به عنوان یک مردم عاشق که لذت بردم از شعر و زندگی. و او شگفت انگیز در تعمیر اتومبیل و ساخت چیزهایی که از چرم است.

امیلی پهلو, 17 بود “طبیعی” نقب زن که تا به حال شده است با استفاده از موسیقی برای کمک به خانواده خود را از طریق جداسازی در طول COVID-19.

Oliver-McCurdie را آغاز کرده است GoFundMe صفحه اختصاص داده شده به بدانند تدارکات دادن خواهر او و خانواده بود…. او می گوید خانواده اش بود و در حال حاضر تلاش از نظر مالی با توجه به در حال انجام COVID-19 بحران است.

شان مک لئود, ALANNA JENKINS

Sean McLeod, Alanna Jenkins

شان مک لئود بود اصلاحات افسر در Springhill موسسه یک زندان فدرال در Springhill, N. S.

او در بر داشت در سوخته باقی مانده از خانه اش در غرب Wentworth, N. S. حدود 50 کیلومتری شمال Portapique همراه با یکی دیگر از قربانی: شریک زندگی خود را, Alanna جنکینز یک اصلاحات افسر در نوا موسسه برای زنان در ترورو, N. S.

خود تیلور اندروز تاسف از دست دادن در Facebook شنبه.

“من فقط می تواند به بسته بندی کردن سر من در اطراف این واقعیت است که من هرگز قادر به تماس پدرم از او بخواهید برخی از سوال احمقانه در مورد در حال رشد کردن و یا دیدن راه my baby چهره را روشن و جیغ ‘Nana’ هنگامی که او راه می رفت از طریق درب,” او نوشت: از این جفت ارز است. “وجود دارد و نه فقط کلمات به اندازه کافی به حتی شروع به دادن این دو به رسمیت شناختن آنها سزاوار برای مردم شگفت انگیز بودند.”

گرگ و جیمی بلر

گرگ بلر و جیمی بلر با یک زن و شوهر ازدواج کرده بودند نیز کشته در حمله.

Greg Blair

در یادبود ارسال به Facebook عضو خانواده جسیکا MacBurnie توصیف زن و شوهر به عنوان “زیبا روح” و اشاره کرد که او “هیچ کلمه ای برای دل شکستگی خانواده من و بسیاری دیگر در حال رفتن را از طریق.”

یکی دیگر از Facebook یادبود پست توسط ویکتوریا Lomond, به یاد جیمی بلر به عنوان یک “مراقبت رایگان, نوع و سرگرم کننده است.”

“من هرگز شناخته شده و قوی و خالص به عنوان جیمی و گرگ,” Lomond نوشت.

او گفت که این زن و شوهر را چهار پسر بود “مطلق مرکز جیمی جهان” و “آخرین لحظات زندگی خود را سپری می شد حفاظت از [این] کوچکترین دو از unspeakable آسیب برساند.”

تام بیگلی

Tom Bagley

تام بیگلی بازنشسته آتش نشان کشته شد, در تیراندازی, CTV News آموخته دوشنبه.

در Facebook مطالب بیگلی دختر و برادرزاده توصیف او به عنوان “روح زیبا” که برای او شناخته شده بود “محبت, مراقبت و داستان های باور نکردنی گفتن.” دختر خود شارلین بیگلی نوشت که او در تلاش برای کمک به دیگران.

“[I]f شما او را می دانستم که شما می دانستم که درست است که او در همه زمان ها. من می دانم که او به معنای چیزی است که برای بسیاری از مردم,” او نوشت.

“تام عالی بود فردی است که می تواند همیشه یک لبخند و خنده هر مکان و در هر شرایطی” جف فلاناگان نوشت: در مورد عمویش on Facebook. “او یک آتش نشان بازنشسته شد و همیشه مشتاق به کمک به هر کسی که او می تواند.”

جینا GOULET

سرطان بازمانده و denturist Gina Goulet نیز درگذشت و در داد و بیداد. در مصاحبه با CTV News Channel, دایان Muise گفت: دوست خود را به حال یک “همه یا هیچ” روح.

Gina Goulet

“او کاملا پر از زندگی و انرژی است. وجود دارد هیچ چیز مانند انجام کارهای کمی” گفت: Muise. “او رفت و از عشق به ماهی به لباس و انجام رقص سالسا.”

Muise گفت: او را از دست Goulet خنده بیشتر است.

“ما فقط تا به حال بسیار سرگرم کننده آن است که آیا راه رفتن را از طریق Costco بازی مارکو پولو یا رانندگی او کوروت—ما تلما و لوئیز. او فقط پر از زندگی است.”

Goulet تا به حال جان سالم به در سرطان مغز یک بار و در راه او را به طور کامل دوره نقاهت بعد از یک ثانیه تشخیص, که Muise گفت: او دوست بود در گشاد گشاد راه رفتن. نگرش او بود: “من به ضرب و شتم آن و حرکت بر روی. من بسیاری از چیزهایی را به انجام” گفت: Muise.

Goulet بود denturist که تا به حال کسب و کار خود را که او عمل خارج از خانه اش در Shubenacadie, N. S. دوست او به یاد می آورد چندین بار است که Goulet بازدید یک زن در 90s در یک بیمارستان به کمک اندازه دندان.

“او دوست داشت به مردم لبخند — به معنای واقعی کلمه خود را لبخند,” او گفت:. “او فقط به حال یک قلب بزرگ است.”

در Facebook posts بزرگداشت زن دوستان گفت Goulet همیشه به نمایش گذاشته “شدید استقلال” و “شجاع روح” و “لبخند گرم.”

“دل ما به خانواده به خصوص دختر او” نوشته Lindy Weilgart on Facebook.

Goulet تنها فرزند آملیا ساقی به اشتراک گذاشته عکسی از او و مادرش در Facebook نوشتن “فرشته من” با یک قلب شکسته از emoji.

دو تن از آنان “سوپر نزدیک” گفت: Muise.

“او خیلی افتخار فوق العاده بانوی جوان او رشد کرده و به” او گفت: CTV News Channel.

کوری الیسون

کوری الیسون بود که از دیدن پدرش در Portapique زمانی که او کشته شد, است که به یاد دوستان به عنوان “یک روح زیبا.”

یکی از دوستان او, اشلی Fennell گفت: کانادا مطبوعات که او تا به حال شده است دوستان با الیسون برای تقریبا یک دهه و که او تا به حال همیشه رفته راه خود را برای کمک به کسانی که او را دوست داشت.

“من می خواهم او تماس بگیرید و از آن مهم نیست آنچه که او انجام شده بود او را برای من” او گفت:.

Corrie Ellison

پدر او ریچارد الیسون گفت که او “از نوع فرد است که من فکر نمی کنم هر کسی می خواهید برای دیدن که به او اتفاق می افتد.”

42 ساله بود که در پشتیبانی از معلولین به دلیل یک آسیب Fennell گفت. الیسون به حال بدون فرزند از خود را دارد اما تا به حال ارائه شده Fennell پول برای پسرش هدیه کریسمس گذشته و گرفته بود این پسر در یک سفر به یک پارک آبی یک بار زمانی که Fennell تلاش شد.

“او فقط یک پسر خوب,” او گفت:.

جوی وبر

با توجه به GoFundMe ارسال شده توسط شریک زندگی خود خانواده جوی وبر رفت و در یک ماموریت در آوریل 19 و هرگز به خانه بازگشت.

Joey Webber

آن تایید شده است به اخبار CTV که وبر در میان کشته شدگان این حمله است.

وبر بود و پدر سه دختر. دو جوان دختران او با شریک زندگی خود را Shanda MacLeod که خانواده تنظیم GoFundMe به تلاش و حمایت MacLeod و کودکان در پی وبر مرگ است. صفحه گفت که وبر بود و تنها ارائه دهنده خانواده بوده و از کار با توجه به خمیر میل او در داشتن تعطیل شده است.

وبر به حال فقط بازگشت به کار دو روز قبل از او کشته شد.

CONST. هایدی استیونسون

Heidi Stevenson

RCMP Const. هایدی استیونسون نیز درگذشت و صبح روز یکشنبه در حالی که در پاسخ به فعال تیرانداز حادثه است.

استیونسون 23 سال کهنه پلیس نیروی چپ دو فرزند و شوهر در خانه, با توجه به بیانیه ای از نوا اسکوشیا RCMP افسر فرمانده لی Bergerman.

“هایدی در جواب ندای وظیفه از دست داده و زندگی خود را در حالی که حفاظت از کسانی که او در خدمت” Bergerman در بیانیه ای گفت:.

کسانی که می دانستند که این افسر گفت که او یک همسر دوست داشتنی که “زندگی خانوادگی” و کار خستگی ناپذیر برای جامعه است.

“او تا به حال یک لبخند که خواهد نور تا یک اتاق. من فکر کردم آخر شب اگر من تا کنون دیده ام او را خندان و من فکر نمی کنم من همیشه باید” RCMP Sgt. جو Taplin گفت: CTV خود را صبح دوشنبه.

“هایدی همه چیز در مورد خانواده اش. که او تا به حال صحبت کردن در مورد زمانی که او را به کار می آیند… من حتی نمی تواند شروع به قرار دادن آن را به عبارت [خانواده] است که رفتن را از طریق. آن را فقط لطمه می زند و به اندازه است.”

استیونسون به خوبی شناخته شده بود در RCMP کوچک N. S. بخش با توجه به Taplin اشاره کرد که “ما باید تمام مسیرهای عبور در برخی از راه.”

“او احتمالا نجات بسیاری از زندگی ما تا کنون می دانیم انجام آنچه او انجام دهید برای جلوگیری از این فرد از ایجاد آسیب بیشتر,” او گفت:. “او احتمالا یکی از فوق العاده ترین مراقبت از افراد است که شما تا کنون در سراسر آمده است.”

RCMP کمیسر برندا Lucki توصیف استیونسون به عنوان کسی که با یک “عشق بزرگ زندگی” که اختصاص داده شده به نقش خود به عنوان یک افسر. او همچنین یک media سخنگوی نوا اسکوشیا را RCMP جایی که او در شرکت رادیو و تلویزیون مصاحبه برای چند داستان مربوط به فعالیت پلیس در این منطقه است.

“کسی که می داند که او گفت که او تا به حال فقط یک عشق بزرگ زندگی او بود و او یک کارگر سخت و بسیار اختصاص داده شده به او را انتخاب شغل” Lucki گفت.

RCMP در ادامه به بررسی این حادثه است که شامل چندین صحنه های جرم و جنایت در سراسر استان است. در بیانیه روز شنبه, برتر استفان مک نیل در توصیف این کشتار به عنوان “یکی از بی معنی ترین اعمال خشونت در استان ما سابقه باشد.”

با فایل های از کانادا مطبوعات و CTVNews.ca الکساندرا مای جونز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو