تورنتو — 23-سال کهنه RCMP یک ‘پرشور محلی معلم و پرستار و بازنشسته آتش نشان در میان قربانیان خشونت آمیز و داد و بیداد در نوا اسکوشیا.

لیزا McCully یک معلم در Debert ابتدایی است که به یاد دانش آموزان و همکاران به عنوان “درخشان عشق” به خانواده و دوستان او.

McCully مرگ تایید شد توسط Nova Scotia صنفی معلمان یکشنبه.

“این NSTU است ماتم از دست دادن یکی از خود ما لیزا McCully که قربانی یک خشونت بی معنی آغاز شد که در Portapique, N. S. شب گذشته” خواندن بیانیه ای.

“NSTU دل شکسته همراه با کسانی که از همکاران و دانش آموزان در Debert ابتدایی و همچنین خانواده و دوستان او که می دانست او نه تنها به عنوان یک معلم پر حرارت اما به عنوان یک درخشان عشق در زندگی خود را.”

Lisa McCullyMcCully خواهر نیز با ارسال بیانیه ای به Facebook یکشنبه ابراز خانواده دل شکستگی است.

“قلب ما شکسته و امروز به عنوان ما در تلاش برای پذیرش از دست دادن خواهر لیزا McCully بود که یکی از قربانیان این تیراندازی دسته جمعی در Portapique شب گذشته” خواندن بیانیه نوشته شده توسط جنی Kierstead.

“تسلیت ما از رفتن به دیگر اعضای خانواده که تحت تاثیر این فاجعه است. با تشکر از شما برای حمایت خود را, این یک روز سخت است.”

در بیانیه ای که روز دوشنبه منتشر ویکتوریا منظور از پرستاران (فون) تایید هویت دو تن دیگر از قربانیان, هدر اوبراین و کریستن Beaton هر دو آنها مشغول به کار برای مراقبت از سلامت سازمان است.

Kristen Beatonاوبراین یک همسر و مادر و مادر بزرگ مشغول به کار به عنوان یک پرستار عملی مجاز با فون برای نزدیک به 17 سال با توجه به سازمان است.

Beaton ادامه مراقبت دستیار با فون بود که یک زن جوان و مادر است. شوهرش نیک Beaton گفت: به تازگی او گریه روزمره نگران او را COVID-19 خانه را به پسر او بود و آوازی بیشتر در مورد ارائه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای خط مقدم کارگران مانند خودش.

“ما شده اند در تماس با خانواده های خود و در حال ارائه ما مخلص و پشتیبانی در طول این زمان دشوار” خواندن بیانیه ای از فون جمهور Jo-Anne Poirier.

“همه ما در خط مقدم ارائه دهندگان مراقبت قهرمانان. دیروز دو نفر از کسانی که قهرمانان هدر اوبراین و کریستن Beaton گرفته شد از خانواده خود و از فون. ما سوگواری خود را از دست دادن و ما سوگواری برای خانواده خود را.”

Heather O'Brienاوبراین دختر دارسی Dobson گفت: ارسال آخرین پیام متنی به یک گروه خانواده چت خانواده اش در 9:59 صبح جمعه, “10:15 او رفته بود” دابسون نوشت on Facebook.

“این سخت خواهد بود اما آن را نمی خواهد هدر اوبراین تعریف لحظه! من می خواهم همه را به یاد داشته باشید که چگونه نوع او بود. چقدر او دوست داشت که یک پرستار است. راه چشمان او برق زد وقتی که او به او صحبت کرد نوه و راه او فقط عاشق کریسمس” نوشته دابسون.

“اجازه دهید آن چیزهایی که او تعریف. نه وحشتناک راه او درگذشت.”

Emily TuckJolene الیور شوهرش هارون (راهب) پهلو و دختر امیلی پهلو نیز در میان قربانیان موجود در خانواده خود را.

الیور خواهر تامی الیور-McCurdie گفت: اخبار CTV جمعه که خانواده همسایه بودند تیرانداز. او می گوید اگر چه آنها تا به حال اختلافات در گذشته خواهر او ذکر شده چیزی که باعث چنین حمله باطل.

صحبت کردن به اخبار CTV از طریق اسکایپ از خانه اش در آلبرتا, Oliver-McCurdie توصیف خواهر او به عنوان یک مردم عاشق که لذت بردم از شعر و زندگی. و او شگفت انگیز در تعمیر اتومبیل و ساخت چیزهایی که از چرم است.

امیلی پهلو, 17 بود “طبیعی” نقب زن که تا به حال شده است با استفاده از موسیقی برای کمک به خانواده خود را از طریق جداسازی در طول COVID-19.

Oliver-McCurdie را آغاز کرده است GoFundMe صفحه اختصاص داده شده به بدانند تدارکات دادن خواهر او و خانواده بود…. او می گوید خانواده اش بود و در حال حاضر تلاش از نظر مالی با توجه به در حال انجام COVID-19 بحران است.

Sean McLeod, Alanna Jenkinsشان مک لئود بود اصلاحات افسر در Springhill موسسه یک زندان فدرال در Springhill, N. S.

او در بر داشت در خانه اش در غرب Wentworth, N. S. حدود 50 کیلومتری شمال Portapique با Alanna جنکینز یک اصلاحات افسر در نوا موسسه برای زنان در ترورو, N. S.

Greg Blairگرگ بلر و جیمی بلر با یک زن و شوهر ازدواج کرده بودند نیز کشته در حمله.

در یادبود ارسال به Facebook عضو خانواده جسیکا MacBurnie توصیف زن و شوهر به عنوان “زیبا روح” و اشاره کرد که او “هیچ کلمه ای برای دل شکستگی خانواده من و بسیاری دیگر در حال رفتن را از طریق.”

Tom Bagleyتام بیگلی بازنشسته آتش نشان کشته شد, در تیراندازی, CTV News آموخته دوشنبه.

در Facebook مطالب بیگلی دختر و برادرزاده توصیف او به عنوان “روح زیبا” که برای او شناخته شده بود “محبت, مراقبت و داستان های باور نکردنی گفتن.” دختر خود شارلین بیگلی نوشت که او در تلاش برای کمک به دیگران.

“[I]f شما او را می دانستم که شما می دانستم که درست است که او در همه زمان ها. من می دانم که او به معنای چیزی است که برای بسیاری از مردم,” او نوشت.

“تام عالی بود فردی است که می تواند همیشه یک لبخند و خنده هر مکان و در هر شرایطی” جف فلاناگان نوشت: در مورد عمویش on Facebook. “او یک آتش نشان بازنشسته شد و همیشه مشتاق به کمک به هر کسی که او می تواند.”

Heidi StevensonRCMP Const. هایدی استیونسون نیز درگذشت و صبح روز یکشنبه در حالی که در پاسخ به فعال تیرانداز حادثه است.

استیونسون 23 سال کهنه پلیس نیروی چپ دو فرزند و شوهر در خانه, با توجه به بیانیه ای از نوا اسکوشیا RCMP افسر فرمانده لی Bergerman.

“هایدی در جواب ندای وظیفه از دست داده و زندگی خود را در حالی که حفاظت از کسانی که او در خدمت” Bergerman در بیانیه ای گفت:.

کسانی که می دانستند که این افسر گفت که او یک همسر دوست داشتنی که “زندگی خانوادگی” و کار خستگی ناپذیر برای جامعه است.

“او تا به حال یک لبخند که خواهد نور تا یک اتاق. من فکر کردم آخر شب اگر من تا کنون دیده ام او را خندان و من فکر نمی کنم من همیشه باید” RCMP Sgt. جو Taplin گفت: CTV خود را صبح دوشنبه.

“هایدی همه چیز در مورد خانواده اش. که او تا به حال صحبت کردن در مورد زمانی که او را به کار می آیند… من حتی نمی تواند شروع به قرار دادن آن را به عبارت [خانواده] است که رفتن را از طریق. آن را فقط لطمه می زند و به اندازه است.”

استیونسون به خوبی شناخته شده بود در RCMP کوچک N. S. بخش با توجه به Taplin اشاره کرد که “ما باید تمام مسیرهای عبور در برخی از راه.”

“او احتمالا نجات بسیاری از زندگی ما تا کنون می دانیم انجام آنچه او انجام دهید برای جلوگیری از این فرد از ایجاد آسیب بیشتر,” او گفت:. “او احتمالا یکی از فوق العاده ترین مراقبت از افراد است که شما تا کنون در سراسر آمده است.”

RCMP کمیسر برندا Lucki توصیف استیونسون به عنوان کسی که با یک “عشق بزرگ زندگی” که اختصاص داده شده به نقش خود به عنوان یک افسر. او همچنین یک media سخنگوی نوا اسکوشیا را RCMP جایی که او در شرکت رادیو و تلویزیون مصاحبه برای چند داستان مربوط به فعالیت پلیس در این منطقه است.

“کسی که می داند که او گفت که او تا به حال فقط یک عشق بزرگ زندگی او بود و او یک کارگر سخت و بسیار اختصاص داده شده به او را انتخاب شغل” Lucki گفت.

RCMP در ادامه به بررسی این حادثه است که شامل چندین صحنه های جرم و جنایت در سراسر استان است. در بیانیه روز شنبه, برتر استفان مک نیل در توصیف این کشتار به عنوان “یکی از بی معنی ترین اعمال خشونت در استان ما سابقه باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو