افزایش دامین اتوریتی

معیارهای افزایش دامنه معتبر:
تعداد و کیفیت پیوندهای ورودی
چه کسی به شما پیوند می دهد و تعداد پیوندها به چه تعداد است؟ شما می توانید دامنه معتبر را با استفاده از لینک دهنده سایتهای مختلف و معتبر افزایش دهید.

تعداد و کیفیت پیوندهای خروجی
به چه سایتهایی لینک می دهید؟ آیا به سایت اصلی و مرجع پیوند داده اید؟ آیا سایتی که با اسپم در ارتباط هستید؟ بسیار مراقب باشید که اسپم نکنید ، زیرا این امر به سرعت به حوزه معتبر آسیب می رساند.

اطلاعات ثبت دامنه
چند حوزه دارید؟ دامنه های معتبر بررسی و نظارت بر دامنه هایی که اطلاعات یکسانی دارند و به هم وصل هستند. اگر یکی از آنها توسط Google جریمه شود ، ممکن است روی بقیه تأثیر منفی بگذارد.

سن دامنه
دامنه های قدیمی ، البته ، در صورت عدم اسپم بودن ، بیشتر مورد اعتماد هستند ، بنابراین دامنه اقتدار بالاتری دارند. البته این نباید مردم را به خرید دامنه های قدیمی ترغیب کند ، بلکه باید سعی کنند قدرت دامنه سایت تازه تاسیس خود را افزایش دهند.

تراکم پیوند
به جای تلاش برای بدست آوردن پیوند از تعداد زیادی سایت با هر ارزش ، پیوند از چند سایت محدود با قدرت دامنه بالا کافی است ، که این امر می تواند تأثیر بسیار بیشتری در افزایش رتبه وب سایت شما داشته باشد.

رتبه صفحه
MOZ از PageRank به عنوان بخشی از دامنه خودکار استفاده می کند. این بدان معنی است که به طور پیش فرض دامنه معتبر بسیار فراتر از رتبه صفحه است.

توزیع موقت
توزیع موقت دلایل مختلفی دارد. توزیع موقت ممکن است به دلیل محتوای خوبی باشد که در سایت خود قرار داده اید و این می تواند تأثیر بسیار مثبتی در افزایش دامنه معتبر وب سایت شما داشته باشد. اما اگر پیوندی را از سایت شخص ثالث خریداری کنید ، این ممکن است به جریمه گوگل منجر شود.

توزیع ارزش
یک وب سایت با 100 صفحه ، اگر 75 محتوای آن توسط کاربران به اشتراک گذاشته شود ، بسیار ارزشمندتر از سایتی است که 10 صفحه برای بازدید و اشتراک آن دارد.

معیارهای راهنمایی و رانندگی
این شامل تعداد کاربرانی است که به وب سایت شما برگشته اند ، تعداد بازدیدهای صفحه ، زمان صرف شده در هر صفحه و غیره که همه آنها می توانند دامنه معتبر را افزایش دهند.

معیارهای نرم افزار و سخت افزار
این شامل زمان پاسخگویی سرور ، سرعت بارگذاری وب سایت ، پیوندهای شکسته شده ، خطاهای کد و برنامه نویسی است.

دامنه معتبر را افزایش دهید

البته برای دامنه معتبر مشخص شده توسط سایت MOZ معیارهای دیگری مانند موارد زیر نیز وجود دارد. این معیارها برای MOZ ارزشمند و مهم هستند:

میانگین تعداد پیچ ​​ها در همه صفحات قرار گرفته است
اندازه سایت
سرعت نمایه سازی صفحه
چه موقع به سایت مراجعه کنید
نرخ خروج پایین
تعداد صفحات بازدید شده
تعامل با رسانه های اجتماعی
محل سایت
از آنجا که بیش از 40 تک آهنگ برای محاسبه دامنه های معتبر استفاده می شود ، قدرت دامنه شما اغلب در حال تغییر است. در نتیجه ، بهتر است به جای مقادیر قدیمی SEO ، از دامنه معتبر به عنوان یک ارزش رقابتی استفاده شود و با سایر سایتها مقایسه شود.

اطلاعات بیشتر در مورد دامنه های رند و اتوریتی دار

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو