۹۵ درصد روستاهای خراسان رضوی به شبکه گاز متصل شدند

سید رضا غفاریان روز دوشنبه در جلسه تودیع و معارفه رییس اداره گاز شهرستان بردسکن افزود: روستاهای بالای ۲۰ خانوار در این استان در ردیف پروژه‌های گازرسانی قرار گرفته‌اند ولی افزایش دو برابری سرانه گازرسانی از ۶۰ میلیون به ۱۲۰ میلیون ریال هزینه‌ها را افزایش داده است که امیدواریم سال آینده این پروژه‌ها اجرایی شوند.

وی ادامه داد: قرار بود این پروژه‌ها در قالب چهار فاز طی هفته دولت یا دهه فجر به بهره‌برداری برسد که نتوانستیم قول خود را عملی کنیم لذا در سال آینده اهالی این روستاها از نعمت گاز برخوردار می شوند. 

معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری بردسکن نیز در این جلسه با بیان اینکه در حال حاضر ۳۸ روستا در این شهرستان گاز دارند گفت: سه شهر بردسکن، شهرآباد و انابد نیز از نعمت گاز بهره‌مند هستند. 

سیدمهدی عصمتی مقدم با بیان اینکه بیش از ۸۰ درصد جمعیت روستایی بردسکن از گاز برخوردارند افزود: پروژه گازرسانی به ۱۱ روستای منطقه کوهپایه بردسکن و بخش انابد که هفته دولت پارسال عملیات اجرایی آن آغاز شد تکمیل نشده و مردم این روستاها زمستان امسال از نعمت گاز محرومند و همچنان در نوبت گازرسانی هستند.

وی با بیان اینکه گازرسانی به روستاهای خوشاب و زیروقت، کلاته آقا مهدی و خنجری از مطالبات مردم منطقه است ادامه داد: فاز پنج پروژه گازرسانی بردسکن شامل گازرسانی به ۱۵ روستای بخش انابد است که می طلبد  شرکت گاز خراسان رضوی هر چه زودتر مناقصه این پروژه را برگزار کند تا در دهه مبارک فجر امسال شاهد آغاز عملیات اجزایی این پروژه مهم نیز باشیم. 

معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری بردسکن گفت: در حال حاضر ۱۵ هزار و ۶۵۰ مشترک گاز در این شهرستان  هستند که امیدواریم مردم سایر روستاهای بردسکن نیز از نعمت گاز برخوردار شوند.

در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات ناصر ایمانی رییس قبلی اداره گاز بردسکن، مهدی صادقی به عنوان رییس جدید این اداره معرفی شد.

بردسکن در ۲۷۳ کیلومتری مشهد قرار دارد.Source link

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو