اطلاعات استناد در Google Scholar از مقالات مجله علمی در پایگاه داده گوگل اسکالر و از اختراعات ثبت شده ایالات متحده موجود در پایگاه داده Google Patents (پیوند زیر) استخراج می شود. کاربران این گزینه را دارند که حق ثبت اختراعات را به عنوان منبع اطلاعات استناد و یا گزینه انتخاب استناد به مجلات حقوقی و نظرات دادگاههای فدرال و ایالتی حذف کنند. اگر به این نشریات از این منابع استناد شده باشد ، در نوشتار خود یک “استناد به پیوند” درج می کند. با کلیک بر روی آن پیوند ، مقالات و حق ثبت اختراع ژورنال (و در صورت انتخاب نظرات دادگاه) نمایش داده می شود

نحوه یافتن موارد استناد از طریق Google Scholar و “چه کسی استناد می کند”

به Google Scholar بروید .
Advanced Scholar Search (پیوند به دکمه راست جستجو) را انتخاب کنید.
شرایط جستجوی مناسب مورد مورد را وارد کنید. فقط اطلاعات کافی را برای یافتن آنچه نیاز دارید وارد کنید – فرم جستجو کامل را پر نکنید.
بر روی دکمه Search Scholar کلیک کنید.
مقاله صحیح را در لیست نتایج جستجو قرار دهید.
اگر این مقاله توسط دیگران استناد شده است ، در انتهای صفحه پیوند “استناد شده توسط” را مشاهده خواهید کرد. برای دیدن اینکه چه کسی این مورد را استناد کرده است ، روی این پیوند کلیک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جستجو ، به صفحه راهنمای Google Scholar در زیر دسترسی پیدا کنید.
آگاه باشید:

Google Scholar تمام مقالات علمی را فهرست بندی نمی کند . بنابراین ممکن است برخی از مقالات با استناد به مورد مورد مطالعه شمرده نشوند.
Google Scholar استنادهایی را از منابع مختلفی که در آن با استناد به محاسبه ، از جمله پاورپوینت و اسناد Word استفاده شده است ، شامل می کند و به همه چیز رتبه مساوی می دهد.
نامهای نویسندگان می توانند برای جستجو دشوار باشند و بسته به نحوه وارد شدن نام می توانند نتایج متفاوت باشند. توصیه می کنیم فقط نام خانوادگی نویسنده را جستجو کنید و آن را با عنوان اصلی در نقل قولها ترکیب کنید.
انواع مختلف در مورد استناد به کالا می تواند به بیش از یک مورد برای کالای مورد مطالعه منجر شود.
عبارت “استناد” در براکت ها [CITATION] در ابتدای ورودی ، نشان می دهد که متن کامل مورد از طریق Google Scholar در دسترس نیست. برای دیدن متن کامل مورد ، از PittCat + (برای کتاب) یا در زیر برگه یافتن مقالات در صفحه اصلی کتابخانه ، جستجوی مجلات خاص با شماره TITLE یا ISSN (برای مقالات) را جستجو کنید.
Google Scholar
Google Scholar Help
ثبت اختراعات Google
نرم افزار و برنامه برای داده های استناد به Google Scholar
پیشخوان استناد به Google Scholar
از این ابزار برای تعداد کل استناد ، تعداد انتشارات ذکر شده و شاخص H برای نویسنده استفاده کنید.

مهم: لطفاً توجه داشته باشید که این ابزار به اندازه خود Google Scholar دقیق / نادرست است. بررسی و تصفیه داده هایی که این ابزار با انجام کلیک بر روی پیوند “مشاهده نشریات” محاسبات را انجام می دهد ، مهم است. اگر صفحه بازگشت نتایج نادرست را نشان می دهد ، باید شرایط جستجو در این ابزار اصلاح شود تا اینکه صفحه برگشتی تا حد ممکن دقیق باشد.
انتشار یا هلاک شدن (PoP)
PoP یک نرم افزار قابل بارگیری است که تجزیه و تحلیل پیشرفته ای از داده های استناد به Google Scholar را ارائه می دهد.
CIDS (استناد به استناد که مربوط به خود استنادهاست)
CIDS نشریات مربوط به داده های خود استناد را تجزیه و تحلیل خواهد کرد. این شامل شاخص های h- و g هر دو با تمام استنادها محاسبه می شود و سپس بدون استناد به خود است. خدمات رایگان است ، با این حال ، محدودیت های بسیاری است. طبق صفحه سؤالات متداول ، فقط در هر ایمیل یک جستجو امکان پذیر است. همچنین محدودیت 200 مورد (در آموزش ، می گوید 500 مورد) برای آنالیز وجود دارد. برای محاسبه هر مورد حدود 1 دقیقه طول می کشد.

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو