کمک رسانی کمیته امداد امام(ره) به خانواده های آسیب دیده از کرونا

کمک رسانی کمیته امداد امام(ره) به خانواده های آسیب دیده از کرونا

[ad_1]

مجید باجلان روز شنبه در آیین گشایش  مرکز نیکوکاری پیام در منطقه ویژه اقتصادی پیام البرز افزود: در  روزهای آغازین  سال ۹۹ که ویروس کرونا در اوج شیوع  قرار داشت، به نیازمندانی که تحت تاثیر این بیماری قرار گرفتند، کمک های خاص در کشور انجام گرفت ضمن آنکه  نیازمندان و مددجویانی که یکی از  اعضای خانواده شان  بر اثر این ویروس  را از دست دادند از  کمک های این نهاد بهره مند شدند.

وی اضافه کرد: در ماه مبارک رمضان با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری بسته های معیشتی و طرح هایی تحت عنوان کمک های مومنانه، هم سفره و اطعام مهدوی از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره)  انجام  اجرا شد که در طرح اطعام مهدوی ۱۱ میلیون پرس غذای گرم بین نیازمندان و مددجویان و یک میلیون و ۸۰۰ هزار بسته غذایی توزیع شد.

باجلان گفت: با کمک نهادهای مختلفی از جمله بنیاد مستضعفان، ۲۷۰ میلیارد تومان در ماه مبارک رمضان به حساب  تمام ا کشور واریر شد که سرانه هر نفر ۵۰۰ هزار تومانی واریز بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به راه اندازی مرکز نیکوکاری پیام استان البرز اشاره کرد و افزود: این مجموعه با توجه به هدفی که دارد در قالب اشتغال پایدار برای نیازمندان و افرادی که نیاز به شغل دارند، کمک به بیماری های خاص و معیشت مددجویان کارهای خوبی می تواند انجام دهدکه کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز در این راه پشتیبان و حامی آن خواهد بود.

باجلان گفت: در واقع کمیته امداد به عنوان یک پشتیبان  در خدمت این گونه مراکز نیکوکاری است و با هم افزایی می توان گام های بلندی با احترام به نیازمندان و با هدف رفع مشکلات آنها برداشت.

مرکز نیکوکاری فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام استان البرز امروز برای کمک به اشتغال نیازمند آغاز به کار کرد.

[ad_2]
Source link