کسب درآمد آنلاین بدون نیاز به هزینه اضافی

یک سایت عضویت ایجاد کنید

سایت های عضویت اخیراً در محبوبیت منفجر شده اند و اجرای این ایده آسان است. با این حال ، به نوعی داشتن مخاطب موجود نیاز دارد. ایده ها و راه و روش های زیادی برای کسب و کار آنلاین است. در این مقاله قصد کسب درآمد از اینترنت را اریم..

به عنوان مثال ، مارک مانسون یک وبلاگ محبوب توسعه خود را اداره می کند. در سایت وی ، بخشی از عضویت وجود دارد که به کاربران امکان می دهد به دوره های آنلاین ، فیلم ها و توضیحات مقاله اضافی دسترسی پیدا کنند. برای طرفداران کارهای او ، کار بسیار خوبی است. اگر قصد کسب درآمد آنلاین را دارید پیشنهاد میکنم همراه ما باشید

افراد در حال حاضر به وب سایت شما مراجعه می کنند زیرا آنها از آنچه در مورد شما می نویسید و نحوه استفاده از سبک خود را دوست دارند. بنابراین ، می توانید در سایت خود یک بخش عضویت ایجاد کنید که محتوای برتر ارائه دهد.

اکنون ، تک تک افرادی که از سایت شما بازدید می کنند شما را با این پیشنهاد مواجه نمی کنند ، اما طرفداران اختصاصی شما آن را غیرقابل مقاومت می دانند.

نوع سایت عضویت شما ایجاد می کنید به نوع سایتی که اجرا می کنید و عمق مورد نظر شما با محتوای برتر شما بستگی دارد. اگر این ایده را دوست دارید ، راهنمای ما را در مورد چگونگی ایجاد یک وب سایت عضویت با استفاده از وردپرس بررسی کنید.

7. فروش فضای تبلیغاتی

صفحه اول Google AdSence.

همه ما سایت هایی را دیده ایم که در سراسر محتوای خود از تبلیغات استفاده می کنند. بعضی اوقات تبلیغات سرزده است ، اما بار دیگر به طور طبیعی با محتوا ادغام می شوند.

درآمدزایی از سایت خود از طریق تبلیغات معمولاً مختص زمانی است که سایت شما بازدید زیادی داشته باشد. اگر تعداد ترافیک شما زیاد است و فقط به رشد خود ادامه می دهد ، این گزینه می تواند ارزش پول نقد اضافی را داشته باشد.

اگر قصد کسب درآمد از اینترنت و کسب درآمد آنلاین را دارید پیشنهاد میکنم حتما این مقاله را مطالعه  کنید.

اگرچه مبلغی که به شما پرداخت می شود به شبکه بستگی دارد کسب درآمد آنلاین ، اما معمولاً براساس تعداد بازدیدها یا کلیک ها پرداخت خواهید شد.

شبکه های تبلیغاتی مختلفی برای انتخاب وجود دارد. Google AdSense احتمالاً شبکه ای است که با آن بیشتر آشنا هستید. با استفاده از آن ، شما به شبکه درخواست می دهید و پس از تأیید ، می توانید تبلیغات خود را به سایت خود اضافه کنید. به طور معمول ، پرداخت تبلیغات Adsense عالی نخواهد بود ، مگر اینکه میزان بازدید شما به میلیون ها بازدید کننده در ماه باشد.

شبکه های تبلیغاتی دیگری مانند Ezoic و Media وجود دارد. هر دو دارای فرآیند تأیید و ارزیابی سایت هستند. این شبکه ها همچنین از مزیت همکاری با شما برای بهینه سازی درآمد تبلیغاتی شما برخوردار هستند.

اگر نمی خواهید با یک شبکه تبلیغاتی کار کنی کسب درآمد آنلاین  د ، این توانایی را دارید که خودتان تبلیغات را بفروشید. اگر مخاطب خاصی دارید ، این گزینه بسیار ارزشمندی خواهد بود. بگذارید بگوییم شما سایتی دارید که به بهینه سازی خواب اختصاص داده شده است. به جای استفاده از یکی از شبکه های تبلیغاتی که در بالا ذکر شد ، می توانید فضای تبلیغاتی را به شرکت های بزرگ تشک بفروشید.

شما همچنین می توانید محتوای پشتیبانی شده را ایجاد کنید. کسب درآمد آنلاین این جایی است که یک شرکت به شما پول می دهد تا محتوای پشتیبانی شده ای را که در سایت خود ارسال می کنید ایجاد کنید. سایتهایی مانند Buzzfeed و Millo از این روش استفاده کرده اند.

8. خدمات خود را بفروشید

فروش خدمات از وب سایت شما یکی از سریع ترین راه های کسب درآمد آنلاین است.

شما می توانید دو رویکرد مختلف داشته باشید:

یک وبلاگ آموزشی ایجاد کنید و خدمات خود را ارائه دهید

یک وبلاگ طاقچه ایجاد کنید که شامل اطلاعات مفید در مورد یک موضوع خاص باشد. بگذارید بگوییم شما یک وبلاگ در مورد تکنیک های نجاری دارید ، و یک لیست ایمیل مناسب ساخته اید و تعداد بازدید خوبی دارید.

شما می توانید یک صفحه خدمات به سایت  کسب درآمد آنلاین  خود اضافه کنید که در آن کلاسهای نجاری را ارائه می دهید ، چه به صورت شخصی و چه از طریق رسانه هایی مانند Skype.

یک وب سایت اساسی ایجاد کنید و خدمات خود را ارائه دهید

روش دیگر شامل ایجاد یک وب سایت وردپرس با هدف تنها ارائه خدمات شما به شرکت ها و افراد است.

بگذارید بگوییم شما می خواهید یک نویسنده آزاد باشید. کسب درآمد آنلاین شما باید یک جایگاه ویژه انتخاب کنید و وب سایت خود را بسازید. سپس ، چند صفحه ایجاد کنید که به شما بگویید شما کی هستید ، خدماتی که ارائه می دهید و چند نمونه از کارهای خود را به نمایش بگذارید.

سپس ، با مشارکت در وبلاگ نویسی مهمان ، مصاحبه های پادکست یا اطلاع رسانی سرد ، شروع به تولید تبلیغات برای تجارت جدید خود کنید.

اگر می خواهید تجارت مبتنی بر خدمات خود را به ارتفاعات جدید برسانید ، ترکیب این دو روش نتایج خوبی به شما می دهد.

9. یک تابلوی اشتراکی اشتراکی ایجاد کنید

تابلوهای شغلی می توانند روشی نسبتاً سودآور برای تأمین هزینه های زندگی با وب سایت خود باشند.

این فرایند ساده است – افرادی که به دنبال استخدام شخصی در یک مکان خاص هستند لیست شغلی را در سایت شما ارسال می کنند و بازدیدکنندگان شما درخواست کار می کنند.

صفحه نخست مشاغل متعادل.

برای ارسال لیست های شغلی می توانید از افراد هزینه دریافت کنید. یا می توانید برای دسترسی به تابلوی شغلی ماهانه از بازدیدکنندگان خود هزینه عضویت بگیرید.

بخاطر داشته باشید که برای کار با چنین سایتی نیاز به بازدید مناسب دارید. اگر شما هیچ متقاضی واجد شرایط را به روش خود نفرستید ، یک شرکت برای ارسال شغل در سایت شما هزینه نمی کند.

به عنوان مثال ، بیایید به انجمن شغلی ProBlogger نگاهی بیندازیم. در اینجا ، شرکت ها و افراد برای درج لیست کار در سایت هزینه پرداخت می کنند. پس از آن ، دسترسی و درخواست کار برای همه کاملا رایگان است. از آنجا که ProBlogger یک سایت معتبر با تعداد زیادی مخاطب است ، مشاغلی که شغلی ارسال می کنند صدها برنامه برای هر لیست دریافت می کنند.

هنگام ایجاد یک تابلوی شغلی اطمینان حاصل کنید که مخاطبان خوبی دارید که با شرکت های موجود در فضای شما هم افزایی دارند.

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو