کتاب چشم انداز – پیوند گذشته و حال

[ad_1]

کتاب بینایی، نقاشی کارلو سی هینترمن، پلی پزشکی بین گذشته و حال است که از طریق چشمان اوا، زنی جوان که در تلاش برای درک مشکلات بدن خود است، کشف شده است.

لوته وربک در نقش اوا، یک پزشک هلندی باردار مبتلا به بیماری قلبی است که می تواند او یا نوزادش یا هر دو را بکشد.

افتتاحیه کتاب چشم انداز

ایوا نه تنها دانشجوی پزشکی، بلکه دانشجوی تاریخ پزشکی نیز هست. او دست نوشته ای از پزشک قرن هجدهم یوهان آنموت را کشف کرد. آنموت نوشت کتاب بینایی، بر اساس آنچه از 1800 بیمار خود آموخته است. علاوه بر انعکاس مشکلات پزشکی آنها، احساسات، ترس ها و رویاهای آنها را نیز بررسی می کند.

اوا با خواندن داستان‌ها و دیدگاه‌های آنموت از گذشته، محدودیت‌های پزشکی مدرن را می‌بیند که بر درمان علائم قابل مشاهده تمرکز می‌کند و در عین حال احساسات بیماران را نادیده می‌گیرد. در اینجا حوا تشابهاتی را با شفای بدن خود می بیند.

در حال حاضر، ایوا به عنوان یک بیمار و دکتر او، دکتر مورگان، گذشته را منعکس می کنند، زیرا این دو بازیگر نیز نقش دوگانه خود، الیزابت فون وهرباخ و دکتر او یوهان آنموث را بازی می کنند، گویی از گذشته به زمان حال منتقل شده اند.

نمادگرایی در کتاب چشم انداز خیره کننده است و به زیبایی ثبت و نمایش داده شده است.

الیزابت و حوا عکس © Luminous Arts Productions

دید یک زن

وضعیت پزشکی اوا وخیم است، بنابراین او تصمیم می گیرد کنترل زندگی خود را به دست بگیرد. این گام او را به سفری به روح خود می برد، در یک ماجراجویی در زمین های خارق العاده.

وسیله نقلیه سفر حوا کتاب دکتر آنموث از قرن هجدهم است. همانطور که او صفحات کتاب قدیمی را ورق می زند، می تواند خود را در نور جدیدی ببیند. وقتی او شروع به درک بیشتر می کند، از افکار و دستورالعمل های افرادی که او را نگه می دارند – پزشکان، والدین و معشوقش – دست می کشد. وقتی ایوا بالاخره بدن او را می بیند، متوجه می شود که واقعاً بدن اوست.

لوته وربک در نقش الیزابت.
لوته وربک در نقش الیزابت.

بدن

«امروزه، چیز خاصی در مورد نگاه کردن به درون بدن ما وجود ندارد. سوزن ها، چاقوی جراحی و سونوگرافی از سد پوست ما عبور می کنند. اما آیا همیشه اینطور بوده است؟ اوا کار دکتر یوهان آنموت را کشف کرد که در اوایل دهه 1700 داستان های بدن بیمارانش را از طریق داستان ها، خیالات و رویاهای آنها تعریف می کرد. بلافاصله پس از نوشتن او، عمل جراحی، با وجود خطرات وحشتناک، رایج شد و مردم شروع به درک بدن خود به عنوان مکانیسم کردند. اوا در حالی که بدنش را بازسازی می کند، به دوران قبلی بازمی گردد که از عمل جراحی به عنوان یک عمل جادوگر می ترسیدند. از طریق کتاب بینایی آنموت، او شروع به ارزیابی ارتباط داستان های بیماران با روند درمان کرد.

دکتر و بیمار

بسیاری از مواقع در پزشکی مدرن ممکن است بین پزشک و بیمار تعارض وجود داشته باشد. در این مرحله، اگر قبلاً شکست نخورده باشد، درمان پزشکی به ناچار شکست خواهد خورد. شفا شامل یک رابطه است، و همانطور که خود ایوا می دانست، حتی قبل از اینکه بیمار شود. زمانی که بیماران بتوانند داستان بیماری های خود را تعریف کنند و پزشکان آنها بتوانند آن را درک کنند، پیشرفت علمی می تواند جای خود را به روند بهبودی دهد که در روح انسان اتفاق می افتد.

کتاب بینایی از زمان عبور می کند

کارلو سی. هینترمن، کارگردان Book Of Vision، ما را به سفری می برد و بین گذشته و حال جابه جا می شود. افکار خود او در مورد سفر در زمان به وضوح بر جهش ها در ابعاد مختلف زمان و مکان تأثیر گذاشت. او می گوید «در کتاب چشم انداز، می‌خواستم فضای بین هیبتی را که هنگام تماشای فیلم‌های فانتزی دهه 1980 احساس می‌کردم و اضطراب خوشمزه‌ای که هنگام تماشای عناصر باورنکردنی فیلم‌های کوبریک و کراننبرگ احساس می‌کردم، کشف کنم: ترکیبی جدید و اصلی را جستجو کردم. ”

«کتاب بینش می‌خواهد به نیروی بی‌امان زندگی و نیاز به تولد مجدد دائمی ادای احترام کند. هر تجربه قطع شده، هر سقوط و هر داستان عاشقانه حل نشده در فضا و زمان خاصی ساکن است، اما هنوز در حال تکامل است. سینما بالاترین بیان این پتانسیل است، جهانی بدیل با ماهیت خاص خود. تجربه هر بیننده ای در فیلم دست نیافتنی و غیرقابل کنترل است. تشخیص این موضوع در حین ساختن یک فیلم مانند خم شدن بر روی صخره است، وحشتناک اما به طرز سرگیجه‌آوری هیجان‌انگیز.»

https://www.youtube.com/watch?v=oEmsRtLbdZU

Call Screen International کتاب بینایی “اولین فیلم بلند جسورانه و سازش ناپذیر – به زیبایی گرفته شده – تماشای خیره کننده.”

کارگردان

کارلو اس. هینترمن

کارلو اس. هینترمن
به کارگردانی کارلو اس هینترمن.

Carlo C. Hintermann کارگردان و تهیه کننده ایتالیایی و سوئیسی است. او دارای مدرک سازهای کوبه ای کلاسیک است و تاریخ سینما را در ایتالیا و سپس کارگردانی سینما را در آمریکا خوانده است. او چندین فیلم کوتاه را کارگردانی کرد و سپس مستند طلوع انگشتی گلگون را کارگردانی کرد: فیلمی درباره ترنس مالیک (جشنواره فیلم ونیز، 2002) با لوسیانو بارکارولی، جراردو پانیچی و دانیله ویلا. پس از آن کارگردانی انفرادی او در فیلم Chatzer: Inside Jewish Venice (جشنواره فیلم تورین، 2004) و انیمیشن کوتاه H2O (جشنواره فیلم انیمیشن انسی، 2007) انجام شد.

در سال 2011، هینترمن قسمت دوم فیلم ایتالیایی «درخت زندگی» ترنس مالیک (نخل طلایی جشنواره کن، 2011) را تهیه و کارگردانی کرد و همچنین فیلم مستند «سمت تاریک خورشید» (جشنواره بین المللی فیلم رم، فوق العاده) را کارگردانی کرد. – جایزه ویژه هیئت داوران Enel Quore، 2011)، بررسی ارتباط بین انیمیشن و اکشن زنده. در سال 2013، او همچنین در روز بیماری های نادر کار کرد و دو ویدیو را کارگردانی کرد: یکی در سال 2012 با آنی لنوکس و Eurythmics و دیگری در سال 2015 با استودیوی انیمیشن Moonchausen.

از کارهای او به عنوان تهیه‌کننده می‌توان به تسیلی از آموس گیتای (جشنواره فیلم ونیز، 2014)، رابین: آخرین روز از آموس گیتای (جشنواره فیلم ونیز، 2015)، کوه توسط امیر نادری (جشنواره فیلم ونیز – افتخار جایزه فیلم، 2016) اشاره کرد. )، دال ریتورنو نوشته جیووانی چیونی و کرگدن اثر کوین جروم اورسون. هینترمن همچنین یک موسیقیدان، آهنگساز و منتقد فیلم است.

تهیه کننده اجرایی

ترنس مالیک

ترنس مالیک
ترنس مالیک تهیه کننده اجرایی

ترنس مالیک کارگردان، فیلمنامه نویس و تهیه کننده سرشناس آمریکایی است. اولین کارگردانی او درام بود زمین های بد در سال 1973 و دومین فیلم او، روزها در آسمان، در سال 1978 ساخته شد. سومین فیلم او، درام جنگ جهانی دوم خط قرمز نازک، در سال 1998 منتشر شد. مالک یکی از بزرگترین کارگردانان زنده به حساب می آید.

مالیک نامزد جایزه اسکار بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه اقتباسی شد خط قرمز نازکو همچنین برنده خرس طلایی در چهل و نهمین جشنواره بین المللی فیلم برلین، نخل طلای شصت و چهارمین جشنواره فیلم کن برای درخت زندگی و جایزه SIGNIS در شصت و نهمین جشنواره بین المللی فیلم ونیز برای فیلم به معجزه. از سال 2014 به کارگردانی فیلم مشغول است لیوان واله،، سفر در زمان،، آهنگ به آهنگ و زندگی پنهان (جشنواره فیلم کن 2019).

تولید کنندگان

جراردو پانیچی، رابین مونوتی گراسیدایی، ورا گراسیدایی، سباستین دلویی.

بازیگران اصلی (فیلموگرافی منتخب)

رقص چارلز

تاج (2019)، زن سفیدپوش (2018)، این شب بخیر (2017)، من پیش از تو (2016)، بازی تاج و تخت (2011-2015)، بازی تقلید (2014) – رقص چارلز IMDB

لوته وربک

سردترین بازی (2019)، فهرست سیاه (2016-2019)، کانترپارت (2018)، اوتلندر (2014-2017)، گسل در ستارگان ما (2014)، بورگیاس (2011-2013) – Lotte Verbeek IMDB

Sverire Goodnason

سقوط (2020)، منشور (2020)، Älska Mig (2019)، دختری در تار عنکبوت (2018)، Føniks (2018)، بورگ مک انرو (2017) – Sverrire Gudnason IMDB

ایزولده دیهاوک

دو دختر (2018)، ایستگاه برلین (2018)، بوریس بدون بئاتریس (2016)، سوکو کلن (2015)، بورگیا (2011-2014)، فاوست (2011) – ایزولدا دیچاک IMDB

فیلیپو نیگرو

سابورا (2017-2019)، مدیچی (2018)، دختری در پرواز (2017)، رومانزو سیسیلیو (2016)، در اعماق جنگل (2015)، همه پلیس ها حرامزاده هستند (2012) – فیلیپو نیگرو IMDB

خدمه

مدیر فیلمبرداری – یورگ ویدمر

یورگ ویدمر مدیر فیلمبرداری برنده جوایز است و با ویم وندرس، ترنس مالیک، کوئنتین تارانتینو، میشائیل هانکه، رومن پولانسکی و بلا تار و دیگران همکاری داشته است.

طراح تولید – دیوید کرانک

دیوید کرانک با پل توماس اندرسون در فیلم‌های «خون خواهد بود»، «استاد» و «معاون ذاتی» همکاری کرده است. با استیون اسپیلبرگ در لینکلن؛ و ترنس مالیک در دنیای جدید، درخت زندگی و معجزه.

طراح صحنه و لباس – ماریانو توفانو

ماریانو توفانو در تعدادی از فیلم های بلند ایتالیایی و بین المللی کار کرده است، از جمله: Il Piccolo Mondo Antico، The Importance of Being Serious; مصائب مسیح؛ تریستان و ایزولد؛ و دروازه طلایی (شیر نقره ای در جشنواره فیلم ونیز 2006).

موسیقی – Hanan Townshend با همکاری Federico Pescucci Hanan

هانان تاونسند با ترنس مالیک در موسیقی درخت زندگی، به شگفتی، شوالیه جام ها و سفر زمان کار کرده است. او به عنوان یکی از محبوب ترین آهنگسازان در ایالات متحده شناخته می شود. فدریکو پاسکوچی یکی از با استعدادترین آهنگسازان جوان و نوازندگان جاز ایتالیایی است. او گروه Errichetta Underground را با کارلو سی. هینترمن بنیان گذاشت.

طراحی بصری مفهومی – لورنزو چکوتی

لورنزو چکوتی (LRNZ) یک گرافیست برنده جایزه و نویسنده کتاب The Great، یک رمان گرافیکی پرفروش است. او در قسمت انیمیشن The Dark Side of the Sun با کارلو هینترمن همکاری کرد.

شرکت های تولیدی

سیترولو بین المللی

Citrullo International یک شرکت تولیدی مستقر در رم است که از سال 2001 فعال است. Citrullo فیلم، مستند و سریال های تلویزیونی را برای بازار بین المللی توسعه و تولید می کند. آنها نویسندگان با استعدادی را آموزش می دهند که می توانند دیدگاه شخصی خود را از جهان و داستان ها با یک جزء خلاقانه قوی بیان کنند.

محصولات بین المللی سیترولو در معتبرترین جشنواره های فیلم ایتالیا (ونیز، تورین، رم و غیره)، در تعدادی از جشنواره های بین المللی (اورشلیم، استکهلم، بوئنوس آیرس، انسی، BFI، The Contenders MoMA) ارائه شده و پخش شده است. به زبان ایتالیایی (RAI، Sky، FOX) و کانال های بین المللی (SVT، YLE، DR، TV3، SKY، IFC). این شرکت از سال 2009 به عنوان تهیه کننده اجرایی فیلم های خارجی فیلمبرداری شده در ایتالیا فعالیت می کند. از جمله این عناوین می توان به «درخت زندگی» اثر ترنس مالیک، برنده نخل طلای جشنواره کن 2011 اشاره کرد.

در سال 2014، سیترولو اینترنشنال دو فیلم از کارگردان سرشناس آموس گیتای، تسیلی را که خارج از رقابت در جشنواره فیلم ونیز در سال 2014 ارائه شد، و رابین: آخرین روز، در رقابت جشنواره فیلم ونیز در سال 2015 تولید کرد. در سال 2015، مونت توسط استاد ایرانی امیر نادری با اکران در جشنواره فیلم ونیز تولید می شود

بین سگ و گرگ

Entre Chien et Loup بر محتوای باکیفیت برای فیلم‌های بلند و مستند تمرکز دارد و آنها نیرویی در بازار سمعی و بصری اروپا هستند.

هدف اصلی Entre Chien et Loup ساخت فیلم هایی است که سبک اختصاصی کارگردانی، نویسندگی و موضوع، حس قوی فیلمبرداری و تولید مناسب را با هم ترکیب کند. با گذشت زمان، این تداوم نتیجه داد. این کمپانی اخیراً در فیلم Elle اثر پل ورهوفن مشارکت داشته است.

Luminous Arts Productions Ltd.

Luminous Arts Productions یک شرکت تولیدکننده فیلم و تئاتر مستقر در لندن است که مونت (2016) امیر نادری را به عنوان مشارکت کننده در Citrullo International و الکساندر مارکوف Nameless Nobody (2013) تولید می کند. آنها در حال حاضر مشغول تولید فیلم ها و نمایش های اروپایی برای صحنه لندن هستند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themeskumar uçak oyunuSpaceman Oynaelf barbuy stripe accountLevitrahipercasinokorsan taksiaksaray korsan taksiaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetyouwingenco bahisTuzcuoğlu nakliyatdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü