چگونه می توان یک بوت اینستاگرام مؤثر را که اسپم نیست ، به طور خودکار تنظیم کرد.

می توانید نسخه به روز شده این ماده را در اینجا پیدا کنید.
قبل از شروع کار ، فکر می کنم مهم است که ما یک چیز را روشن کنیم: بله ، ربات های اسپم SUPER SUPER در اینستاگرام وجود دارد که باعث می شود تجربیات کاربر بسیار ناخوشایند برای همه ما باشد.
این مقاله به جای توانمند سازی مردم برای ایجاد ربات های اسپم بیشتر ، اینست که چگونه اتوماسیون تعامل اینستاگرام را عملی کند تا صاحبان مشاغل کوچک بیشتر از این دانش و ابزارها برای رشد و توسعه مشاغل خود از طریق این پلتفرم ، مانند من استفاده کنند و این کار را به روشی انجام دهند که برنده شد با توجه به آخرین سرکوب اینستاگرام در فعالیت غیرمجاز ، بر سایر کاربران یا حسابهای آنها تأثیر منفی خواهد گذاشت.
به عبارت دیگر ، این مقاله به شما می آموزد که چگونه می توانید یک ربات اینستاگرام که حساب های دیگران را اظهار نظر می کند یا دنبال می کند ، به صورت خودکار اقدام کنید. این نوعی فعالیت است که افراد آن را اسپم می دانند و در نهایت ، راهی مؤثر برای رشد کسب و کار اینستاگرام شما نیست.
از تجربه شخصی من در حال رشد حساب های اینستاگرام مانندpinlord ،potteryforall ،macramemakers و بسیاری دیگر ، می توان به طور خودکار تعامل خاصی را انجام داد که باعث رشد یک حساب کاربری با یک نرخ بالاتر از آن می شود بدون ایجاد تجربه کاربری بد برای افراد دیگر در برنامه اینگونه است کهpotteryforall در مدت 12 ماه بیش از 100،000 دنبال کننده کسب کرده است.
نیازی به “هکر” بودن نیست بلکه فقط درمورد چگونگی عملکرد اتوماسیون تعامل و قرار دادن کار مورد نیاز برای اجرای مداوم استراتژی صحیح در مدت زمان طولانی است.
در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است:
با موارد ضروری شروع کنید.
کاری که یک ربات انجام می دهد تعامل با حساب های اینستاگرام افراد دیگر است ، بنابراین مجبور نیستید آن را به صورت دستی انجام دهید. در اینجا ویدئویی وجود دارد که به راحتی توضیح می دهد:

اگر به طور صحیح در یک حساب اینستاگرام با محتوای جذاب متفاوت برنامه ریزی شود ، یک ربات مانند موشک است! این سرعت رشد شما را چند برابر می کند زیرا به شما امکان می دهد تا حساب کاربری عالی خود را در افراد زیادی کشف کنید که اگر تمام تعامل ها را به صورت دستی انجام می دادید هرگز نمی توانستید به آنها برسید.

اگر می خواهید در مورد استراتژی های دیگری که به شما کمک می کنند افراد زیادی به سرعت در اینستاگرام کشف شوند اطلاعات بیشتری کسب کنید ، این مقاله ها را در مورد چگونگی ایجاد پست های مؤثر تحت حمایت اینستاگرام ، نحوه ایجاد تبلیغات داستانی موثر در اینستاگرام ، چگونگی پیدا کردن بیشتر بخوانید. هشتگ های مؤثر ، نحوه کار الگوریتم اینستاگرام ، نحوه کسب درآمد در Medium و نحوه یافتن بهترین زمان برای ارسال در اینستاگرام.
از طرف دیگر ، یک بوت نادرست برنامه ریزی شده در یک حساب کاربری که دارای محتوای دلپذیر نیست ، احتمالاً اینستاگرام شما اسپم به نظر برسد ، زیرا بسیاری از افراد تعامل بی ربط را از حسابی که دوست ندارند (از شما) دریافت می کنند. این یک برداشت اول وحشتناک است و از همه بدتر ، این یک هدر وقت و انرژی و پول شما خواهد بود زیرا به سادگی رشد قابل توجهی نخواهد داشت.

بنابراین ، قبل از شروع تلاش های بات ، مهم است که مطمئن شوید اینستاگرام شما یک موشک با طراحی مناسب و آماده برای برخی از موشک های موشک ربات است. ملزومات مطلق برای یک عبارتند از:
با یک شبکه تصویری و محتوای متمایز یک حساب کاربری داشته باشید که به مردم ارزش می دهد.
نحوه نگاه کردن حساب شما به نگاه اول ، اغلب تنها روشی است که مردم تصمیم می گیرند شما را دنبال کنند یا نه پس از دریافت “مانند” از بابات ، حساب شما را پیدا می کنند یا نه.
هرچه در اجرای محتوای تصویری درجه یک که ارزش واقعی مردم را به شما می دهد بهتر است ، در تبدیل متقابل به دنبال کننده ها و رشد سریع تری شما موثرتر خواهید بود زیرا حساب شما از لحاظ بصری با سایرین متمایز خواهد شد. حساب هایی برای ایجاد محتوای مشابه یا فروش محصولات مشابه به شما.
یک روش ساده برای اجرای این کار با داشتن یک شبکه بصری به خوبی اجرا و تمایز یافته (مانند حساب های موجود در عکس زیر) و ایجاد محتوای متفکرانه که برای مردم ارزش قائل است (می توانید با مطالعه این مقاله در مورد چگونگی انجام این کار بیشتر بدانید. برای بهینه سازی محتوای خود برای افزایش نرخ تعامل اینستاگرام خود و همچنین این مورد در مورد عدم رشد حساب اینستاگرام خود).

 

هشتگ ها و حساب هایی را که مخاطب هدف شما به آن اهمیت می دهد ، بشناسید.
برای خودکار سازی یک ربات مؤثر ، باید هشتگ ها و حساب هایی را که مخاطب هدف شما به بیشترین توجه را دارد ، بدانید.
چه افرادی در اینستاگرام هستند که حساب شما را با ارزش خواهند یافت؟ آنها کدام حساب ها را دنبال می کنند؟ کدام هشتگها را اغلب بررسی می کنند؟
هرچه واضح تر بدانید که چه نوع شخصی محتوای شما را با ارزش می داند و با دقت بیشتری قادر به شناسایی حساب ها و هشتگ ها خواهید بود (در اینجا یک مقاله عالی در مورد چگونگی یافتن مؤثرترین هشتگ ها برای شما وجود دارد) آنها بیشترین توجه را انجام می دهند. هر چه “اهداف” بهتری برای ربات خود به صورت خودکار ایجاد کنید و ربات شما در تبدیل تعامل به دنبال کننده موثرتر باشد ، زیرا هر تعامل احتمالاً بیشتر مرتبط است (ما بعداً به اهداف اصلی “اهداف” خواهیم پرداخت. نگران نباشید اگر الان نمی دانید که این به چه معنی است)

اگر می دانید چگونه می توانید حساب های تأثیرگذار را ارزیابی کنید ، شناسایی بهترین اهداف حساب آسان تر است. در اینجا مقاله ای درباره چگونگی اندازه گیری ارزش یک تأثیرگذار ، چگونگی یافتن ارزشمندترین تأثیرگذار در اینستاگرام ، چگونگی دستیابی به تأثیرگذار و نحوه اندازه گیری ROI بازاریابی تأثیرگذار شما وجود دارد.
وقتی وقت خود را برای اطمینان از اینکه حساب اینستاگرام شما دارای شبکه دید متمایز است ، گذرانده اید و حساب ها و هشتگ هایی را که مخاطب هدف شما بیشتر از همه به آن اهمیت می دهد ، شناسایی کرده اید ، وقت آن است که بهترین ربات را برای شما پیدا کنید.
بهترین ربات اینستاگرام.

بسیاری از وب سایت های (و منظور من MANY) در خارج وجود دارد که ادعا می کنند مؤثرترین خدمات ربات را برای حساب اینستاگرام شما ارائه می دهند. من اکثر آنها را امتحان کرده ام و به همین ترتیب باید باشم ، اما در حال حاضر ، در اینجا مؤثرترین (و ایمن ترین) مواردی که در دسته های زیر استفاده کردم:
(Btw ، من این بخش از مقاله را به طور مکرر تغییر می دهم ، زیرا اینستاگرام تمام وقت تغییر می کند و این تأثیر می گذارد که کدام سرویس ها مؤثرترین هستند. در حال حاضر ، اینستاگرام تغییرات جدیدی را اجرا کرده است که اکثر ارائه دهندگان اتوماسیون نتوانسته اند با آنها سازگار شوند. این بدان معنی است که بیشتر اگر ارائه دهنده bot شما برای شما کار نمی کند ، مطمئن شوید که برای به روزرسانی در مورد آخرین نرم افزار اتوماسیون من سعی می کنم اینجا را چک کنید. همچنین اگر یک ارائه دهنده bot را امتحان کنید و آن را انجام دهید. کار نمی کند ، من توصیه می کنم تا زمانی که کسی را پیدا کنید که برای شما مفید باشد ، سعی کنید به کار خود ادامه دهید. ارائه دهندگان ربات های مختلف برای حساب های مختلف کار خواهند کرد. آخرین به روز رسانی فوریه 2020 بود
قابل اطمینان ترین و کارآمدترین: وقتی صحبت از صنعت نرم افزار اتوماسیون اینستاگرام می شود ، مهم است بدانید که خدمات اتوماسیون جدیدی وجود دارند که در همه زمان ها ظاهر می شوند و بیشتر آنها معمولاً دارای خدمات مشتری شفاف یا غیرقابل استفاده هستند و بیشتر آنها تمایل دارند. برای اینکه سریعاً از کار خود خارج شوید زیرا نمی توانند با تغییرات اینستاگرام سازگار شوند. با شروع از 15 دلار ، در حال حاضر اینستامبر قابل اطمینان ترین است زیرا آنها در تطبیق با آخرین تغییرات الگوریتم اینستاگرام بزرگترین گامها را انجام داده اند تا خدمات آنها واقعاً کار کند. این امر باعث می شود تا حساب شما از سایر سرویس هایی که سازگار نیستند و سرویس های متقابل آنها از اینستاگرام متوقف می شود ایمن تر باشد (این بدان معنی است که احتمالاً حساب شما توسط اینستاگرام نیز پرچم گذاری خواهد شد). آنها همچنین ویژگی جدیدی را ارائه می دهند که در آن می توانید فرآیند مشاهده داستان ها را به صورت خودکار انجام دهید ، این امر باعث افزایش دسترسی و نتایج شما و همچنین ویژگی هایی می شود که شما را قادر به برنامه ریزی و خودکار سازی پست ها و پاسخگویی به DM ها می کند ، که به شما کمک می کند تا مجبور به استفاده از برنامه به همان اندازه و این حساب شما را ایمن نگه می دارد. ابزارهای دیگری مانند Influencer و جستجوی هشتگ و همچنین مقایسه حساب باعث شده تا ارزش پول شما بسیار ارزشمند باشد.
اگر اینستامبر برای شما کار نمی کند ، توصیه می کنم Ingamer را امتحان کنید. آنها به تازگی پس از ایجاد تغییرات داخلی دوباره به کار خود دست یافتند تا بتوانند اینستاگرام را تشخیص دهند و همچنین شامل سرویس هایی مانند مدیر DM ، ژنراتور هشتگ ، آنالایزر پروفایل و بارگیری محتوا هستند که باعث می شود قیمت بسیار خوبی برای قیمت 57 دلار در هر ماه در نظر گرفته شود. گزینه دیگر Insta Captain است که سرویس دیگری است که به تازگی راه اندازی شده است و تاکنون موفق به اثبات موفقیت در جلوگیری از تشخیص اینستاگرام شده است. گزینه های دیگر اگر به دنبال شرکتی طولانی مدت هستید ، Instazood یا Boostgram هستند ، اگرچه در مقایسه با روزهای ابتدایی آنها نتایج به مراتب کاهش یافته اند.
من همچنین راهنمایی در مورد نحوه اتوماتیک کردن یک ربات غیر اسپم از طریق Instamber در انتهای این مقاله آورده ام.

آخرین و ایمن ترین: Ektor.io یک نرم افزار نسبتاً جدید است که در جلوگیری از تشخیص اینستاگرام و ایمن نگه داشتن حساب کاربری شما و همچنین گرفتن نتایج خوب ، نسبتاً موفق بوده است زیرا آنها متفاوت از سایر سرویس های bot در خارج کار می کنند. آنها یک بار پرداخت هستند (79 دلار برای Basic و 149 $ برای Premium – پرداخت یک بار ، که باعث می شود در صورت استفاده بیش از 7 ماه از آنها ارزانترین و در مقایسه با سایر نرم افزارها) و بارگیری نرم افزاری را که از روی شما کار می کند ، دریافت کنید. رایانه در مقابل یک نرم افزار عضویت ماهانه که از رایانه این شرکت کار می کند. آنها از A.I استفاده می کنند. – از طریق تشخیص چهره – به مانند یک انسان رفتار کنید و به روزانه با بروزرسانی های اینستاگرام سازگار شوید (به عنوان مثال ، آنها آخرین نسخه برنامه موبایل اینستاگرام را برای دور زدن تشخیص اینستاگرام تقلید می کنند) ، که تمایل به افزایش نتایج شما در هر تعامل دارند. تیم آنها از مشتری نیز پشتیبانی خوبی می کند و از درخواست های ویژگی استقبال می کند و اگرچه این کار را انجام می دهد. به نظر می رسد که یک شرکت جدید در مسیر درست هدایت می شود.
یکی دیگر از گزینه های اخیر و ایمن در اینجا Instarabbit است. سیستم آنها اقدامات شبیه به انسان را از طریق برنامه وب اینستاگرام شبیه سازی می کند ، که تاکنون در تولید ایمن نتایج مؤثر بوده است. آنها همچنین یک سرویس رشد شخصی ارائه می دهند که در آن شما یک مدیر حساب به شما اختصاص داده اید که در صورتی که خودتان نتوانسته اید در اینستاگرام نتیجه بگیرید ، به شما در رشد کمک می کند.
چه کار کنید وقتی همه چیز را امتحان کردید ، بودجه داشته باشید ، اما نمی توانید حساب خود را رشد دهید: Sensei Social گرانترین گزینه در این مقاله است اما آنها با یک مدیر حساب اختصاصی همه چیز را برای شما مدیریت می کنند. اصولاً کاری که یک آژانس فانتزی انجام می دهد ، اما از نظر رشد ارزان تر و احتمالاً مؤثرتر است. به غیر از اتوماسیون ، آنها استراتژی محتوا ، مدیریت حساب ، تحقیقات هشتگ ، ارسال خودکار و سایر نیازهای رشد حساب را انجام می دهند. مثل استخدام یک مدیر رسانه داخلی است ، اما مدیر از راه دور است. اگر تمام تاکتیک های رشد را امتحان کرده اید ، بودجه دارید ، باید اینستاگرام خود را رشد دهید اما نمی توانید نحوه انجام این کار را بفهمید … آنها گزینه اول خوب قبل از استخدام کسی هستند.
احساس راحتی کنید که همه آنها را امتحان کنید ، اما در تلاش برای اطلاعات هرچه بیشتر عملی در این مقاله ، من استراتژی ها و پارامترهای خاصی را که در حساب اینستامبر استفاده می کنم در انتهای این مقاله برای شما نشان می دهم.
اما قبل از شروع ، مهم است که من یک چیز را روشن کنم …
نظرات و / یا موارد زیر را خودکار نکنید! آنها ربات های اسپم ایجاد می کنند.
اظهار نظر در اینستاگرام فقط وقتی مربوط به محتوای عکس است تعامل مثبت است.
با توجه به اینکه یک ربات هر روز با صدها عکس ارتباط برقرار می کند ، غیر ممکن است برنامه ریزی یک ربات که نظرات مربوط به متن را برای همه عکس ها و متن هایی که در آن مشاهده می شود ، ایجاد کند. به جای اجتناب از اتوماسیون اظهارنظر ، بازاریابان رسانه های اجتماعی فشار این واقعیت را ایجاد می کنند که در حال ایجاد تعامل ناخوشایند و ربات های برنامه هستند تا عبارات عمومی و مبهم مانند “شات عالی” یا “کار بزرگ را ادامه دهند”. سعی کنید و توجه کسی را جلب کنید این نوع اتوماسیون همان چیزی است که باعث می شود spammy bots شما و من در اینستاگرام بیزارم.

این نمونه ای از اظهارنظرهای بی ربط است که به طور واضح توسط یک بازاریاب رسانه های اجتماعی فشار وارد شده است. مگر اینکه بخواهید یک ربات اسپم در نظر گرفته شوید ، نظرات را خودکار نکنید.
در همین راستا ، دنبال کردن در اینستاگرام فقط زمانی تعامل مثبت است که شخص مورد نظر خود را صمیمی و ارگانیک تلقی کند.
با توجه به اینکه یک ربات هر روز با صدها حساب تعامل برقرار می شود ، برنامه ریزی کردن یک ربات که بیشتر افرادی را دنبال می کند که به وضوح آن را به عنوان یک پیروی صمیمانه و ارگانیک درک می کنند غیرممکن است. به همان اندازه که به عنوان اتوماسیون اظهار نظر آزار دهنده است ، بازاریابان رسانه های اجتماعی فشار برنامه ربات هایی را دنبال می کنند که صدها حساب را که شخصاً آنها نمی شناسند به منظور جلب توجه مردم دنبال کنند. این هم نوع اتوماسیون همان چیزی است که spammy bots را برای شما ایجاد می کند و من در اینستاگرام از آن بیزارم.

این نمونه ای از دنبال کردن توسط شخصی است که من نمی شناسم ، بطور واضح توسط یک بازاریاب رسانه های اجتماعی فشار وارد شده است. مگر اینکه بخواهید یک ربات اسپم در نظر گرفته شوید ، به صورت خودکار پیروی نکنید!
یک بازاریاب رسانه های اجتماعی پر فشار نباشید و نظرات یا موارد زیر را خودکار نکنید. جدا از اینکه باعث ایجاد ناخوشایندی برای بیشتر افرادی خواهد شد که با آنها ارتباط برقرار خواهید کرد ، به احتمال زیاد شما را توسط الگوریتم اینستاگرام پرچم گذاری و پایین می آورید یا حتی با توجه به آخرین تلاش های اینستاگرام خود برای کاهش این فعالیت های غیر معتبر ، سایه بان می کنید.

 

فقط خودکار لایک ها را خودکار می کند. آنها روشی غیرقابل نفوذ برای خوشحال کردن مردم و کشف آنها هستند.
راه برای خودکار کردن یک ربات مؤثر در اینستاگرام که اسپم نیست فقط با اتکا به اتوماسیون “مانند” است. چرا؟ در مقایسه با نظرات و یا موارد زیر ، لایک ها یک چیز عجیب و غریب هستند که فقط در خوراک فعالیت افراد نشان داده می شوند. بیشتر ما تمایل نداریم که در برابر “مانند” از شخصی که ما آن را نمی شناسیم ، بی اراده شویم ، و در واقع ، ما معمولاً بسیار خوشحال هستیم یا حداقل نسبت به موارد مشابه در یکی از پست هایمان بی تفاوت هستیم ( اینستاگرام نیز به دلیل اینکه باعث افزایش جذابیت در برنامه می شود و از آنجایی که می خواهند این باشد که مردم برای استفاده بیشتر از این برنامه بیشتر باشند ، انگیزه بیشتری دارند که مانند اتوماسیون حساسیت بیشتری نشان دهند! و مگر اینکه کسی باشید که هزاران دنبال کننده داشته باشید ، اکثر ما هنوز فید فعالیت ما را بررسی می کنیم تا ببینیم پست های ما را چه کسی دوست داشته و اکانت جدید اینستاگرام را از این طریق کشف می کنید.
به طور خودکار خودکار لایک از طریق یک بات همان پرداخت اینستاگرام است تا حساب شما در فید خانه های مردم از طریق یک تبلیغ حمایت شده نشان داده شود. این فعالیتی است که صدها فرصت برای نام کاربری اینستاگرام شما توسط افرادی که نمی دانند شما وجود داشته باشند کشف شود.

هدف در اینجا برنامه نویسی یک ربات است که از طریق دلخواه ، هرچه بیشتر فرصت کشف را با افرادی ایجاد می کند که احتمالاً از طریق نام کاربری شما ضربه می زنند و ارزش کافی را در حساب خود درک می کنند تا آن را دنبال کنند.

یک ربات وقتی کار می کند که افرادی که شما با آنها مناسب هستید با شناسه نام کاربری خود از طریق یک اتوماتیک مانند در فید فعالیت خودشان را پیدا کنند ، به آن ضربه بزنید و ببینید که آنها به اندازه کافی محتوای شما را دنبال می کنند.
هرچه در برنامه نویسی خود برای پیدا کردن آن افراد بهتر باشید ، حساب شما سریعتر رشد می کند.
خوب ، اکنون که اصول اتوماسیون یک ربات را می دانید ، نحوه اجرای آن ها آورده شده است …
با انجام موارد زیر لایک های مؤثر را در اینستامبر خودکار کنید:
برای اهداف تصویرگری ، من به شما نشان خواهم داد که چگونه یک ربات غیر اسپم را برای حساب منmacramemakers در Instamber خودکار می کنم.
خوب ، بنابراین ، پس از تنظیم حساب کاربری خود ، این کاری است که شما انجام می دهید:
قبل از شروع کار ، لطفاً بدانید که اگر کاربر Android هستید ، خوش شانس هستید و حتماً اولین بخش زیر را بخوانید. اگر کاربر Android نیستید ، قسمت اول را پرش کنید و خواندن را در “برای کاربران غیر اندرویدی شروع کنید ، در اینجا نحوه شما را به طور خودکار در Instamber خودکار می کند:”
برای کاربران اندرویدی ، Instamber دارای یک سرویس ربات قابل بارگیری به نام Social Bridge است که در مقایسه با نسخه وب (که هنوز هم کار می کند اما به نظر می رسد اثربخشی کمتری داشته باشد) مؤثرترین و ایمن ترین است.
چرا؟ با استفاده از یک برنامه جداگانه (Bridge Social) ربات قادر به شناسایی الگوی استفاده شما در اینستاگرام شما ، استفاده از IP شما برای فعالیتهای شما و حذف حساسیت دسترسی ربات به حساب کاربری شما است و در آخر اینکه فعالیتهای عاری از ریسک را بر اساس تبلیغات تعریف شده شما انجام می دهد. و خواست شما
در اینجا نحوه نصب مؤثرترین ویژگی فقط Android با نام Social Bridge آورده شده است:
برای بارگیری پل اجتماعی ، تب ارتقاء را در صفحه خود باز کنید.
در این بخش ، در یک جعبه آبی در وسط صفحه ، می توانید برنامه اندرویدی را مشاهده کنید و در پایان ، موظف به دانلود برنامه اندرویدی و نصب آن بر روی دستگاه خود هستید:

بعضی اوقات ، پس از اضافه کردن حساب و تبلیغات ، پانل به صورت زیر به شما نشان داده می شود و از شما می خواهد روش اتوماسیون n را انتخاب کنید.

در این بخش ، پس از کلیک بر روی بارگیری برنامه یا در حالت دوم ، برای بارگیری برنامه به GooglePlay (https://play.google.com/store/apps/details؟id=com.s.autosmm) هدایت می شوید. این برنامه برای نسخه های اندرویدی 5 و بالاتر رایگان و قابل استفاده است.
پس از بارگیری و نصب برنامه ، آن را باز کنید. لطفا پیام های نشان داده شده در برنامه را در مرحله اول بخوانید و با کلیک بر روی دکمه ادامه ، ادامه دهید. پس از اتمام این مراحل ، صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد:

در این بخش لازم است بدون بستن برنامه خود به پنل Instamber برگردید و بر روی دکمه Get The Code کلیک کنید. (این همانطور که در تصویر اول می بینید در سمت راست صفحه است)

 

بعد از وارد کردن کد ، برنامه برخی پیام ها را نشان می دهد و شما باید آنها را با دقت بخوانید و تمام مراحل نشان داده شده را برای شما پشت سر بگذارید تا بتوانید برنامه را به درستی اجرا کنید.

به عنوان مثال ، اولین پیام این است که دسترسی به پل اجتماعی برای باز کردن لازم است. بنابراین ، بر روی دکمه تنظیمات باز و در قسمت قابلیت دسترسی تلفن خود ، در انتهای صفحه در بخش سرویس ، بر روی Social Bridge کلیک کرده و آن را از حالت خاموش تغییر دهید.

یا در مرحله بعد ، باید عملکرد پروکسی را به دلیل استفاده از باتری بهینه کنید. برای انجام این کار ، لطفاً روی تنظیمات باز در هر دو صفحه کلیک کنید.

بنابراین ، شما وارد صفحه بهینه سازی مصرف باتری می شوید. در اینجا باید به جستجوی پل اجتماعی بپردازید. بنابراین ، تنظیمات را در بخش همه برنامه ها تغییر دهید و بعد از پیدا کردن پل اجتماعی باتری بهینه سازی را خاموش کنید:

به برنامه برگردید و اگر همه کارها را درست انجام دهید ، با این پیام روبرو خواهید شد:

نکته آخر اینکه برنامه اینستاگرام شما باید به زبان انگلیسی باشد. برای تغییر برنامه اینستاگرام ، مراحل را دنبال کنید:
نمایه / تنظیمات / حساب / زبان / زبان انگلیسی را انتخاب کنید
پس از انجام موارد فوق ، به پل اجتماعی بازگردید و بر روی Run promo کلیک کنید تا تمام تبلیغات تعریف شده انجام شود. اگر Run promo خاموش است ، روی وظایف بارگذاری مجدد کلیک کنید تا فعال شود.

با کلیک بر روی Run promo می توانید سرعت فعالیت ربات را کنترل کنید. در روزهای اول آن را کم کم قرار دهید ، و سپس آن را در رسانه ای قرار دهید که دارای ریسک کم باشد ، سپس روی “Next” کلیک کنید.
در مرحله بعد ، تمام اهدافی که Bridge Bridge و Instamber bot می توانند پیدا کنند نمایش داده می شوند و می توانید پس از بررسی بر روی دکمه “Next” ، یک دید کلی نسبت به بات داشته باشید:

در این مرحله ، اینستاگرام شما باز می شود ، و می بینید که بات تمام فعالیت ها را به عنوان گزارش قبل از انجام خودکار انجام می دهد.
توجه: این امکان وجود دارد که پس از ورود به اینستاگرام ، فعالیت ها متوقف شوند. دلیل این امر است که شما برخی از دسترسی اصلی اینستاگرام مانند دسترسی به موقعیت مکانی را محدود می کنید ، بنابراین اگر می خواهید Bridge Social کار کند ، دسترسی باید محدود شود.

توجه داشته باشید که باید پنل Instamber و کارایی تبلیغات و عملکرد ربات را بررسی کنید. تبلیغات را انتخاب کنید که درست نیست.
خوب ، اکنون که Bridge Social نصب شده است ، می توانید در مورد مشخصات انتخاب اهداف ، فیلترها و غیره اصول زیر را دنبال کنید (بخش اول را درباره پروکسی نادیده بگیرید ، Bridge Social به شما امکان می دهد از همه موارد خودداری کنید).
برای کاربران غیر اندرویدی ، چگونگی اتوماتیک ساختن یک ربات در Instamber آورده شده است:
1. پروکسی اختصاص داده شده خود را فعال کنید:
اینستاگرام از انجام برخی از حسابها جلوگیری می کند (پسندیدن ، به شرح زیر) زیرا وقتی شما از خدماتی مانند این استفاده می کنید ، آنها با استفاده از یک آدرس IP و مکانی متفاوت از شما ایجاد می شوند. برای حل این Instamber ، به شما امکان می دهد یک پروکسی اختصاصی از آنها فعال کنید. این هزینه 75 دلار است ، اما اگر نمی خواهید آن را بپردازید ، همیشه می توانید خود را تنظیم کنید (که اگر نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید) پیچیده تر است.

2. اقدامات تبلیغاتی خود را تنظیم کنید.
بعد از فعال شدن و در داشبورد ، به بخش Promotion خود بروید ، تنظیمات را انتخاب کنید و در زیر گزینه Actions ، فقط جعبه View stories (پس زمینه لایک) را چک کنید ، حداقل مورد پسند خود را در 1 و حداکثر لایک خود را بر 3 بگذارید و ضربه را ذخیره کنید. این بدان معنی است که حساب شما بین 1 تا 3 پست های افراد دیگر به طور تصادفی دوست خواهد داشت و داستان های آنها را مشاهده می کند با انجام این کار ، آن شخص نام کاربری شما را تا 4 برابر (3 مورد در فید فعالیت خود و 1 نفر در صفحه نمایش شما را مشاهده می کند) به روشی که برای آنها ارگانیک به نظر برسد ، مشاهده می کند ، که احتمال مشاهده حساب کاربری شما را بسیار افزایش می دهد.

3. فیلترهای تبلیغاتی خود را تنظیم کنید.
در برگه فیلترها ، آن دسته از دستورالعمل های جنسیت ، زبان و سن را انتخاب کنید که به بهترین وجه متناسب با مخاطب هدف شما باشد و سپس موارد زیر را انجام دهید:
حسابهای استفاده شده پرش را بررسی کنید: این اطمینان حاصل خواهد کرد که با افرادی که قبلاً با آنها تعامل برقرار کرده اید ، تعامل نخواهید داشت. این احتمال ادراک به عنوان اسپم را کاهش می دهد.
حساب های 10٪ پرش را بررسی کنید: این به تقلید از رفتار دلخواه انسان کمک می کند.
حداکثر پیروان را روی 5000 و حداکثر زیر 7000 تنظیم کنید: اینها آستانه های دنبال کننده و شماره های زیر هستند که دارندگان حساب هنوز فید فعالیت خود را مشاهده می کنند (اگر لایک هایی را که به آنها داده اید مشاهده نکنند ، تعامل شما هدر می رود) .
پرش به کاربران خصوصی ، حسابهای تجاری و حسابهای خود را با شماره تلفنها بررسی کنید: آنها را از آنها پرش کنید زیرا احتمال اینکه در مقابل حسابهای دارای این خصوصیات کمتر دنبال شوند ، احتمالاً کمتر دنبال می شوند.
لیست سیاه را درج کنید و کلماتی را که برای حساب کاربری شما مهم هستند ، متوقف کنید و به SAVE ضربه بزنید.

4- اهداف خود را اضافه کنید.
روی دکمه + New Promotion کلیک کنید و حساب های Instagram هدف را که دنبال کننده bot شما هستند با آنها ارتباط برقرار خواهید کرد و مکان ها و هشتگ هایی که برچسب هایی را که با آنها تعامل برقرار خواهید کرد اضافه کنید (برای برخی از حساب ها ، مکان ها بی ربط نیستند).
در اینجاست که داشتن یک مخاطب هدف مشخص و مشخص مهم می شود.
حساب های اینستاگرام کدامند که بیشترین میزان تراکم مخاطب هدف شما را دارند؟ هشتگ ها و مکان هایی که با بالاترین میزان تراکم مخاطب هدف شما مشخص شده اند کدام یک هستند؟ این حسابها ، هشتگ ها و مکانهایی هستند که sh

 

5- اتوماسیون را شروع کنید.
هنگامی که دستورالعمل های خود را تنظیم کرده و اهداف خود را گنجانید ، همه تنظیم خواهید شد تنها کاری که باید انجام دهید اینست که تبلیغات خود را شروع کنید و حساب شما تعامل با حسابهای دیگر را شروع می کند تا آنها بتوانند شما را کشف کنند.
6. آمار خود را بررسی کنید.
همچنین برای شما بسیار مهم خواهد بود که مرتباً آمار خود را چک کنید (این دکمه کنار تنظیمات است). در آنجا خواهید دید که چگونه ربات شما در حال انجام و تبدیل است. اگر بعد از گذشت دو هفته نتایج خوبی را در صفحه آمار خود مشاهده نکردید ، ممکن است به این دلیل باشد که شما اهداف مستقیمی را برای هدایت تعامل انتخاب نکرده اید ، بنابراین سعی در تغییر آنها دارید. صفحه آمار شما جایی است که شما می توانید اندازه کارتان را در این زمینه انجام دهید.
7. توصیه های مربوط به کاربرد آنها را دنبال کنید.
و نکته آخر ، حتماً تمام بهترین شیوه های اینستامبر را دنبال می کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید و از پرچم گذاری در اینستاگرام خودداری کنید. اتوماسیون دیگر به سادگی مانند گذشته نیست ، بنابراین اگر نمی خواهید پرچم گذاری شوید ، الزاماتی را که این سرویس ها به شما ارائه می دهند دنبال کنید و گوشه ها را قطع نمی کنید. آنها در مورد آنچه لازم است متخصص هستند!

8. اگر این کار برای شما مؤثر نیست ، از ویژگی Manual تبلیغاتی (مشتریان داغ) آنها استفاده کنید.
اقدامات ضد اتوماسیون اینستاگرام روز به روز قوی تر می شود و به زودی ممکن است به هیچ وجه نتوانید اتوماتیک کنید. به همین دلیل ، اگر اتوماسیون سنتی کار نکند ، این گزینه Manual Promotion تنها راه حل عملی است. از طریق این روش ، کاربران می توانند پیام های مخاطبان مورد نظر را به صورت دستی هدف قرار داده و با آنها تعامل برقرار کنند. Instamber پست های هدف کاربران را توسط فیلترهای آن جمع می کند تا کاربران بتوانند ببینند که آنها را انتخاب کرده و با آنها تعامل دارند. آنها برخی از ویژگی ها مانند نظرات ، ارسال پیام های مستقیم و لایک را اختصاص داده اند و می توانید برخی از اقدامات را در پست های جمع آوری شده اعمال کنید. اگرچه باید مدت زمان دستی را برای این ویژگی اختصاص دهید ، اما کارآمدتر از انجام این کار با Instagam است و احتمالاً با انجام این کار نیز مسدود خواهید شد.
و همین اینگونه است که شما یک ربات غیر اسپم در Instamber را خودکار می کنید.
اگر در ابتدا خود را سخت می بینید ، نگران نباشید ، همه ما مدتی طول می کشد تا این موضوع را بکشیم! اگر به دلایل دیگری یا اتومبیل شما کار نمی کند ، با تیم راهنمای سرویس ربات تماس بگیرید (یا یکی دیگر از ارائه دهندگان ربات را که در این مقاله توصیه می کنم امتحان کنید). به طور کلی ، آنها معمولاً بسیار مفید ، قابل اعتماد هستند و قادر خواهند بود برای حل مسئله خود به شما چه بگویند.

و فراموش نکنید! اینستاگرام به طور مداوم در حال تغییر است و هر حساب منحصر به فرد است ، اما اصول اتوماسیون برای هر سرویس یکسان خواهد ماند. آنچه مهم است این است که همیشه به خاطر داشته باشید که کلیدهای موفقیت عبارتند از:
ایجاد یک حساب کاربری که دارای محتوای عالی است.
داشتن مخاطب هدف مشخص و مشخص.
برای حداکثر رساندن نرخ تبدیل ، اهداف و فیلترهای ربات خود را به طور مداوم آزمایش و افزایش می دهید.
و از همه مهمتر ، همدل بودن و برنامه نویسی ربات خود به روشی ارگانیک (انسانی).
ما در اینستاگرام بیش از اندازه کافی ربات اسپم داریم …
PS – این مقاله ، مانند سایر مقالات درباره این موضوع که در google پیدا خواهید کرد ، حاوی پیوندهای وابسته به خدماتی است که من توصیه می کنم. به گفته اینجانب ، من تمام شرکت هایی که در مقاله خودم هستم را ارزیابی کرده ام و دائماً آنها را دوباره بررسی کرده و توصیه های خود را بر این اساس تغییر می دهم. در صنعت اتوماسیون اینستاگرام ، کارآیی این شرکت ها بسته به توانایی انطباق آنها با تغییرات اینستاگرام تغییر می کند. زیرا اینستاگرام همه وقت تغییر می کند ، کدام شرکت ها مؤثر هستند و کدام ها نیستند ، همیشه تغییر دهید. به همین دلیل است که من دائماً مقاله خود را ویرایش می کنم و تاریخ آخرین ویرایش ها را نیز روشن می کنم تا بتوانید در آخرین توصیه های من بررسی کنید.