چهار هزار و ۵۰۰ واحد صنفی در کرج اخطار تعطیلی دریافت کردند

غفور قاسم پور روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از ۱۲ مهر تا ۱۳ آبان ماه جاری با اجرای طرح  محدودیت های کرونایی به صورت هفتگی تیم های بازرسی کرج شامل فرمانداری،مراکز بهداشت ،

اصناف، انجمن حرفه ای واحدهای پذیرایی و گردشگری ،ورزش و جوانان ،صنعت و معدن تجارت درسطح شهر نظارت ویژه خود را آغاز کردند.

وی ادامه داد: این تیم ها با انجام روزانه به طور متوسط ۷۰۰ مورد بازرسی و ۱۵۰ مورد اخطار تعطیلی در تلاش برای حفظ سلامت عموم با آگاهی بخشی هرچه بیشتر برای مقابله با شیوع ویروس کرونا هستند.

قاسم پور گفت:  ۳۰۰ واحد صنفی به دلیل ربی توجهی به اخطارها و  رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی با نظر کارشناسان بهداشتی و دستور مراجع قضایی تعطیل شدند.

وی یاد آورشد: از کسبه ، اصناف و مراکز خدمات رسان  درخواست می شود که با رعایت پروتکل های بهداشتی همراهی لازم را برای مقابله با شیوع ویروس کرونا داشته باشند تا زنجیره ویروس کرونا قطع شود.

استان البرز حدود ۱۲۰ هزار واحد صنفی دارد.

این استان در وضعیت قرمز و اضطراری کرونا قرار گرفته واز زمان شیوع کرونا  تاکنون نزدیک به ۲۳ هزار نفر از مبتلایان بدحال کرونا در بیمارستان های استان بستری شده که حدود  ۲۲ هزار و۲۵۰  بهبود یافته اند.

همچنین تاکنون بیش از یک هزارو ۷۰۰ نفر از مبتلایان به کرونا در استان جان باخته اند.Source link

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو