چرا عمده فروش‌ها شروع به فروش مستقیم کردند

در مدل قدیمی ، تولیدکنندگان در مقایسه با سودهای عمده فروشندگان خرید عمده ، فقط سود ناچیزی کسب کردند. خرید عمده از آنجا که فروش مستقیم تنها گزینه آنها بود ، تولیدکنندگان قدرت زیادی برای به چالش کشیدن سیستم نداشتند. اما با توانایی اینترنت برای خرید عمده ارتباط مستقیم با افرادی که به محصولات خود نیاز دارند ، تولید کنندگان امروز می توانند برای عمده فروشان نیز سود کسب کنند.

پخش چی خوبه

پیش از این عمده فروشان فقط به اعتبار خرده فروشان برای رسیدن خرید عمده به مشتری و فروش هر محصولی که به بازار عرضه می کردند ، احتیاج داشتند. اما با ظهور وب سایت هایی مانند آمازون و ایتسی و همتایان ایرانی آنها مانند دیجیتالا و بامیلو ، مشخص خرید عمده است که مصرف کنندگان دیگر فقط چیزهای موجود را خریداری نمی کنند بلکه آنها به دنبال موارد خاصی هستند که نیازها و سلیقه آنها را برآورده کند.

شرکت ها در هر اندازه می توانند میلیون ها فروش کاملا آنلاین خرید عمده داشته باشند و بسیاری از آنها محصولات را از خانه ها یا گاراژهای خود حمل می کنند.

با نادیده گرفتن هزینه فضای ذخیره سازی و سود عمده فروشان ، آنها حتی می توانند محصولات را با قیمت پایین تری نسبت به تولیدکنندگان بفروشند خرید عمده ، این امر خرید از اینگونه فروشگاه ها را برای مصرف کنندگان جذابتر می کند.

شغل عمده فروشی مواد غذایی

این صنعت در حال رشد ، سبک خرید ما را تغییر خرید عمده داده است. با خدماتی از قبیل تحویل همان روز ، پشتیبانی شبانه روزی ، اقلام هدیه ای و خریدهای داخلی ، جذب مشتری به عمده فروشان و خرده فروشی های سنتی به طور فزاینده ای دشوار خواهد شد.

این صنعت تغییرات عمده ای را برای عمده فروشان خرید عمده متحمل شده است ، اما این بدان معنا نیست که آنها شغل خود را از دست می دهند ، بلکه آنها باید خود را با این محیط جدید وفق دهند.

عمده فروشی هنوز یک تجارت بزرگ است. فقط ممکن است متفاوت باشد. بسیاری از تولیدکنندگان نیروی انسانی و علاقه خاصی به خرید عمده فروش آنلاین یا فروش مستقیم ندارند. آنها فضا و تخصص لازم برای فروش مستقیم به مصرف کنندگان را ندارند. این فرصت فوق العاده ای را برای عمده فروشان فراهم می کند تا با قدرت به این بازار در حال خرید عمده ظهور وارد شده و درآمدزایی کنند.

کالای پرسود
نرخ سود مجاز اصناف سال 99

عمده فروشان با تغییر در مدل کسب و کار خود ، فروش به خرده فروشان خرید عمده آنلاین یا حتی مدیریت فروش آنلاین خود ، می توانند طرف خرید عمده دیگر تجارت را به جای تولیدکنندگان مدیریت کنند و سودهای کلانی کسب کنند.

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو