چرا شما باید در نظر با استفاده و یا مرمت تناسب اندام ؟

[ad_1]

زمانی که بسیاری از مردم فکر می کنم در مورد قطعنامه سال جدید اولین فکری که میآید تا بعد از تعطیلات است و من نیاز به عضویت در باشگاه و دریافت برخی از تجهیزات و یا شروع به ورزش بیشتر است. دسامبر و ژانویه بزرگ ماه برای تجهیزات تناسب اندام نمایندگی های و باشگاه های بهداشتی. ما احتمالا همه موافق در فشار و شلوغی زندگی روزمره گرفتن به ورزشگاه می تواند مشکل باشد. برخی را انتخاب کردن برای یک مربی بیضوی یا تردمیل به جای آن و اجرا کردن به ورزش های محلی خرده فروش و خرید یک قطعه از تجهیزات برای شروع است. برخی از آنچه که شما ممکن است پیدا کردن در فروشگاه های خرده فروشی در واقع ممکن است مناسب و معقول اما بیشتر از آن است که فقط شل و ول چه بسیاری از مصرف کنندگان ممکن است ندانید این است که شما می توانید خرید با کیفیت با استفاده از تجهیزات تناسب اندام تجاری درست مثل شرکت های بزرگ امکانات بهداشتی را برای کسری از هزینه های اصلی. این نام های تجاری شما به طور معمول و آشنا خواهد بود, مانند زندگی, تناسب اندام, Precor واقعی, تناسب اندام, بدن, کارشناسی ارشد, Cybex چکش قدرت و بیشتر. بسیاری از بزرگ ورزشگاه اجاره تجهیزات و پس از 2-5 سال جای همه چیز. این جایی است که شما می توانید در صورت مقرون به صرفه به عنوان برخی از بیضوی و تردمیل و مدار در حال تمیز تعمیر رنگ و به طور کامل نگهداری می شود مانند شکل جدید.

برای مثال در نظر بگیرید یک زندگی تناسب اندام مربی بیضوی زمانی که یک دولت از هنر طراحی تغییر می آید همراه تولید کنندگان به دنبال خواهد داشت سوئیت و پس از آن در طراحی های قدیمی تر است که از رده خارج زندگی تناسب اندام 95Ex بیضوی با نام تجاری جدید قیمت, قیمت $6995.00 شما ممکن است انتخاب یکی از این برای گفتن $2100.00 و می خواهد بقیه عمر خود را. این Precor طراحی شده است چندین بار تغییر بنابراین شما می توانید انتخاب کنید تا یک reconditioned Precor EFX 546 که هنوز هم با این نسخهها کار بزرگ برای حدود 1700 دلار است که جدید به فروش می رسد برای $5895.00 هنگام خرید تجهیزات مرمت آن را برای یک درایو تست مطمئن شوید که آن را صاف و همه قطعات الکترونیکی عملکرد هستند. بسیاری از تجهیزات مورد استفاده خواهد بود خارج از گارانتی برای تولید کننده است اما به یاد داشته باشید این تجهیزات طراحی شده برای سنگین سوء استفاده و اگر آن را به درستی مرمت آسیب دیده و یا فرسوده قطعات تعمیر یا تعویض شود و سپس شما باید چند سال بیشتر از لذت بردن از تجهیزات.

برخی از فروشندگان ممکن است به شما پیشنهاد کوتاه مدت و موقت گارانتی مانند 30-60 روز و یا حتی ممکن است بعضی آن را به عنوان یک n گزینه های اضافی برای هزینه مانند 3-6 ماه یا حتی 1 سال. نگه داشتن در ذهن ضمانت معمولا مشخص کنید اگر آن را پوشش می دهد بخش و یا کار. این کار بخشی است که همیشه کوتاه ترین بخش از هر گونه ضمانت به سادگی چرا که اگر زمان مورد نیاز از یک تکنسین خبره باید به شما نیاز به تعمیرات.

خط پایین این است که پیدا کردن یک شرکت است که در صنعت از چند سال و به نظر می رسد معتبر و حاضر است به شما اجازه می دهد برای مشاهده و تجهیزات آن را امتحان کنید. آیا برای مشق شب خود را و مقایسه قیمت در تجهیزات استفاده می شود اما همچنین در نظر گرفتن مدل و چند ساله آن است. اگر شما بر روی بودجه شما ممکن است انتخاب کردن برای یک قلبی قطعه که کمی قدیمی تر است اما هنوز هم در شکل بزرگ است. بهترین قیاس آن است مانند پیدا کردن که ماشین های قدیمی با پایین مایل است که به نظر می رسد مانند آن گاراژ برای بسیاری از زندگی خود را. بار بسیاری از تجهیزات استخراج شده از یک مرکز بود که بسیار مورد استفاده و یا واقع شده بود در گوشه و هیچ کس استفاده می شود که دستگاه زیاد است. استفاده از قضاوت خوب و چشم مشتاق و شما می توانید تجربه واقعی بهداشت و درمان باشگاه, تمرین از صفحه اصلی با عنوان کمی تا 30 دقیقه 3 بار در هفته خرید خرید هوشمند و پیدا کردن حق معامله است که متناسب با نیازهای فضای و کیف پول.

[ad_2]