چرا تبدیل به یک Franchisor زمانی که شما می توانید به یک استاد حق رای دادن توافق ؟

[ad_1]

در اوایل بازنشستگی من کمی از مشاوره در امتیاز بخش. شما ببینید من ساخته شده است تا مناسب کسب و کار مدل کسب و کار کوچک من و پس از یک دهه آن را احساس آماده بود به حق رای دادن. در انجام این کار من چیزهای زیادی یاد گرفتم و یاد گرفتم بیشتر از آن راه سخت است. کافی است برای گفتن که امتیاز صنعت بسیار دشوار است بیش از حد تنظیم شده و به عنوان یک franchisor شما خیلی بیشتر apt به بیرون رفتن از کسب و کار از اگر شما بودند به خرید یک حق رای دادن. به همین ترتیب شما می شود بهتر است برای خرید یک استاد حق رای دادن یک امتیاز سیستم با یک پیشینه ثابت نسبت به تلاش برای کامل کردن یک مدل کسب و کار و سپس تلاش برای حق رای دادن در آن.

اغلب زمانی که استاد حق رای دادن خریداران به سراغ من آمد و در مورد تامین امنیت یک استاد توافقنامه مجوز آنها به خصوص در مورد هزینه ها. آنها همچنین بیشتر حق در رابطه با تقسیم درآمد — که است که می گویند; چه مقدار از هر هزینه حق رای دادن می تواند آنها را نگه دارید برای هر واحد به فروش می رسد و چگونه ما قصد داریم به تقسیم درآمد حق التالیف جریان – به همین ترتیب در مورد ما; درصد از صابون فروش و فروش تجهیزات (تلفن همراه خودرو حق رای دادن کسب و کار).

در حال حاضر و سپس اجازه دهید به شما بگویم که به عنوان یک franchisor آن را سخت به می خواهید به رها کردن هر یک از آن اما افسوس که به من امتیاز شرکت رشد کرد و من متوجه شدم که چقدر سخت بود برای حفظ کشتی موشک رشد و هنوز هم انجام تمام وظایف من به عنوان یک franchisor.

به تازگی وجود دارد یک قطعه جالب در جهانی حق رای دادن اخبار با عنوان; “14 سوالات کارشناسی ارشد Franchisee باید بپرسید” منتشر شده در دسامبر 2016 موضوع است.

در این مقاله آمده; “قبل از امضای آن قرارداد حق رای دادن خاص است که شما می توانید پاسخ به این سوال ضروری می گوید: Adam G. Wasch” و برای اولین بار مورد بحث بود; چقدر یک استاد حق رای دادن توافق هزینه من ؟ و در این مقاله توضیح داد: “این میلیون دلار سوال. نمونه اولیه هزینه برای یک استاد حق رای دادن توافق مهم خواهد بود, اما آن را نیز باید متناسب با نام تجاری آگاهی از نام تجاری و اندازه های مشخص شده در خاک. شما می توانید انتظار به پرداخت چندین شش چهره برای حقوق برای تبدیل شدن به یک استاد franchisee.”

در استاد ما قرارداد حق رای دادن ما یک 1/3 – 2/3 تقسیم اولیه هزینه حق رای دادن برای هر واحد به فروش می رسد ما نگه داشته 23rds بخش اما همچنین انجام آموزش. بعد با بزرگتر به خوبی تامین می شود استاد franchisee خریداران ما نیم-نیم تقسیم, اما آنها تا به حال به انجام آموزش از franchisees جدید خود را. در خانواده سلطنتی طرف ما 50/50 تقسیم از ابتدا.

اعتماد به من وقتی که من به شما بگویم من می خواهم که به جای خریداری چند استاد حق رای دادن سرزمین های از شخص دیگری امتیاز سیستم نسبت به همه چیز از بذر علف های هرز بیش از همه دوباره – فقط گفت.

[ad_2]