[ad_1]

آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان روز شنبه به مشاغل اطمینان داد که در حین قفل موج موج دوم که هفته آینده آغاز می شود ، از پشتیبانی بیشتری برخوردار خواهند شد.

مرکل در پادکست ویدئویی هفتگی خود گفت که بالغ بر 10 میلیارد یورو (11.6 میلیارد دلار) در اختیار مناطق اقتصادی قرار دارد که تحت محدودیت های جدید ویروس کرونا قرار دارند.

اظهارات وی در میان نگرانی ها مبنی بر اینکه هزاران شرکت ممکن است در یک قفل زمستانی طولانی زنده نمانند ، در حالی که قبلاً با وجود حمایت بی سابقه دولت برای مقابله با موج اول همه گیری تلاش کرده اند ، زنده می مانند.

بیشتر بخوانید: اقتصاد آلمان عقب نشینی می کند تا انتظارات را پشت سر بگذارد

مرکل گفت: “شرکت ها و مشاغلی که از طریق بحران فعلی بدون هیچ تقصیری به خود دچار مشکل شده اند تنها نخواهند ماند”. “ما می خواهیم سریع و بدون بروکراتیک کمک کنیم.”

وی گفت که دولت “به تلاش های لازم برای محدود کردن بار همه گیری در اقتصاد و در نتیجه همچنین برای مشاغل و رفاه ما ادامه خواهد داد ، در عین حال ، از سلامت همه ما محافظت می کند.”

رهبران کسب و کار برای کباب کردن معاون وزیر

مرکل قرار است روز چهارشنبه با کارفرمایان برجسته و انجمن های صنعتی گفتگو کند تا “چگونه می توانیم اثرات بحران را بیشتر بکشیم” بحث و گفتگو کنیم.

هفته گذشته ، صدراعظم اعلام کرد که یک قفل جزئی در سراسر کشور برای تلاش برای جلوگیری از افزایش عفونت های ویروس کرونا که تهدید به غلبه بر سیستم بهداشتی است ، در سراسر کشور اعلام شده است.

از دوشنبه به ساکنان آلمان دوباره دستور داده می شود که در خانه کار کنند ، در صورت امکان ، رستوران ها و بارها و سایر مکان های تفریحی بسته می شوند و سفرهای غیر ضروری به شدت دلسرد می شوند.

این کشور روز شنبه با اعلام 19،059 مورد در 24 ساعت گذشته ، تعداد ركورد دیگری را در روز ثبت كرد.

ارقامی که م controlسسه رابرت كخ (RKI) برای كنترل بیماری منتشر كرده نشان می دهد كه طی یك ماه گذشته تقریباً هزار نفر جان خود را از دست داده اند و شمار كشته ها را به 10452 نفر رسانده است.

بیشتر بخوانید: مرگ ، عزاداری و ویروس کرونا: “کسی مجبور نیست که تنها بمیرد”

تظاهرات تازه قبل از قفل کردن

روز شنبه اعتراضاتی علیه محدودیت ویروس کرونا در درسدن ، کارلسروهه ، دارمشتات ، دوسلدورف ، براونشویگ و مونیخ برگزار شد.

برگزارکنندگان تظاهرات درسدن – گروهی به نام تفکر جانبی – گفتند که چندین هزار معترض حاضر شدند.

همانطور که فقط 1000 نفر ثبت شده اند ، تلاش برای پراکنده کردن افراد صورت گرفته است ، بسیاری از آنها ماسک ندارند.

در کارلسروهه ، حدود 900 نفر به یک تجمع مشابه پیوستند ، که پلیس تهدید به بستن آن کرد زیرا شرکت کنندگان به طور مکرر از رعایت دستورالعمل های فاصله اجتماعی جلوگیری کردند.

بیشتر بخوانید: ویروس کرونا ویروس: ارتش آلمان چگونه به مبارزه با بیماری همه گیر کمک می کند

کارکنان تئاتر در مونیخ یک زنجیره انسانی ایجاد کردند تا شدت تأثیر اقدامات را در کار خود برجسته کنند.

آنها روبان هایی را برای اطمینان از فاصله اجتماعی در دست داشتند و تأکید کردند که آنها ضرورت محدودیت ها را زیر سال نمی برند بلکه توجه آنها را به نیازهای بخش هنر جلب می کنند.

سیاستمداران هشدار داده اند که گسترش چراغ قفل به اصطلاح تا ماه دسامبر را نمی توان منتفی دانست.

هلگ براون ، وزیر در صدر اعظم ، به روزنامه گفت: “پیش بینی طولانی مدت بسیار بسیار دشوار است.” تصویر.

mm / nm (AFP ، dpa)[ad_2]

Source link

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو