ویروس کرونا ویروس: خانواده های آلمانی باید کریسمس را به صورت شیفتی جشن بگیرند | اخبار | DW


آندریاس وسترفلهاوس ، کمیسر مراقبت های پرستاری آلمان ، در مصاحبه روزنامه ای که روز سه شنبه منتشر شد ، به خانواده ها توصیه کرده است که امسال کریسمس را “به نوبت” جشن بگیرند تا خطر عفونت را به حداقل برسانند.

وسترفلهاوس به روزنامه تبلیغاتی انبوه بازار گفت تصویر که مردم باید با افراد کمتری جشن بگیرند و دوبار جشن بگیرند.

وی گفت: “اوقات غیرمعمول به راه حل های غیرمعمول نیاز دارد.” “خانواده های مختلف می توانند در روزهای مختلف با هم جشن بگیرند.”

وی گفت: “همچنین می توانید در تاریخ 28 دسامبر یا حتی بعداً هدیه دهید.”

هدیه ها به طور معمول در 24 دسامبر در آلمان هدیه می گیرند. خانواده ها معمولاً در روز 24 از یک وعده غذایی متوسط ​​لذت می برند ، در حالی که 25 امین روز اغلب برای یک مهمانی خانوادگی اختصاص دارد.

کریسمس معمولاً زمان اجتماعات خانوادگی در آلمان است ، در حالی که بسیاری از مراکز شهرها به بازارهای سنتی کریسمس تبدیل می شوند. با این حال ، اگر هنوز لغو نشده باشد ، احتمالاً امسال بازارهای کریسمس لغو می شوند.

بیشتر بخوانید: چگونه آلمان بی سر و صدا بازار کریسمس را در گوشه و کنار گرفت

آیین نامه خانه های سالمندان

وسترفلهاوس مسئول نمایندگی منافع سیاسی افراد نیازمند به مراقبت و اطمینان از نگرانی های آنها در قلب سیستم مراقبت و بهداشت است.

در نظرات به تصویر، وی گفت که نمی تواند بگوید آیا بازدید از همه خانه های سالمندان در کریسمس امکان پذیر است یا خیر. “همه اقوام نمی توانند در شب کریسمس به خانه ها بیایند. بنابراین وی ملاقات های” متلاطم “را اکیداً توصیه می کند.

وی گفت که تلاش های قبلی برای قفل کردن ، که عمدتا خانه های سالمندان را بسته بود ، شرایط وحشتناکی را برای ساکنان فراهم کرده بود.

“مردم گاهی اوقات بدون دیدن عزیزانشان به تنهایی مرده اند. چنین چیزی نباید تکرار شود.”

“این سرنوشت های تکان دهنده ای است. من فکر می کنم خوب است که وزیر بهداشت ، جنس اسپان و آنگلا مرکل ، صدراعظم گفته اند که دیگر نباید محاصره کامل خانه سالمندان شود.”

وسترفلهاوس گفت که دفاع از ویروس کرونا مهم است ضمن حفظ کیفیت زندگی افراد. وی گفت ، به ویژه برای افراد مبتلا به زوال عقل ، “تماس شخصی با هیچ چیز دیگری جایگزین نمی شود”.

محدودیت های جدید انتظار می رود

روز چهارشنبه ، دولت های فدرال و ایالت بار دیگر دیدار می کنند تا در مورد اقدامات بعدی برای مبارزه با افزایش اخیر عفونت ها بحث کنند.

گزارش های رسانه ای منتهی به این نشست حاکی از آن است که دولت فدرال می خواهد مدارس و مراكز مراقبت های شبانه روزی را باز نگه دارد ، مگر در مناطقی كه میزان آلودگی به طرز فاجعه باری بالا است ، اما برخورد جدی تری با رستوران ها و برنامه ها خواهد داشت.

aw / rt (KNA ، epd ، dpa)

Source link

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو