ویروس کرونا ویروس: بیمارستان های برلین برای موج دوم آماده می شوند | آلمان | اخبار و گزارش های دقیق از برلین و فراتر از آن | DW


آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان روز چهارشنبه روشن کرد که چرا این کشور به سمت یک قفل دیگر ، حداقل جزئی پیش می رود.

وی گفت: “ما باید و در حال حاضر برای جلوگیری از یک وضعیت اضطراری حاد بهداشت ملی اقدام کنیم.” “اگر عفونت ها با این سرعت ادامه پیدا کنند ، ما سیستم بهداشتی خود را به حد مجاز خواهیم رساند.”

ریاضیات مرکل مستقیم – و هشدار دهنده است: طبق گفته موسسه بهداشت عمومی رابرت کوچ 24 ساعت تا پنجشنبه ، تقریباً 17000 مورد ویروس کرونا در آلمان مشاهده شده است. این در حدود هفت روز دو برابر می شود.

این آمار در برلین که از بدترین بیماری همه گیر در بهار فرار کرده اما اکنون با یکی از بالاترین میزان آلودگی در آلمان دست به گریبان است – حتی 140 نفر در هر 100000 نفر – حتی وخیم تر است.

بیشتر بخوانید: واکسیناسیون آلمان در برابر ویروس کرونا ممکن است تا سال 2022 طول بکشد

یک بار نمایی

در حالی که بیشتر افراد فقط علائم خفیفی را تجربه می کنند که به مراقبت پزشکی کمی نیاز دارند ، در صورت وجود ، موارد بیشتر به معنای موارد جدی تر است.

از روز پنجشنبه ، بیش از 1600 نفر در سراسر کشور تحت مراقبتهای ویژه بودند که نیمی از آنها در هواکش بودند. طبق اطلاعات جمع آوری شده توسط انجمن پزشکی فشرده و اورژانس آلمان (DIVI) این میزان از ابتدای ماه اکتبر پنج برابر افزایش یافته است.

بدون اقدامات دقیق تر ، مرکل در کنفرانس خبری خود خاطرنشان کرد که تعداد بیماران مراقبت های ویژه هر ده روز دو برابر می شود. بر اساس تجزیه و تحلیل محققان دانشگاه زارلند ، آلمان با سرعت فعلی ظرفیت بستر ICU خود را تا اواسط ماه دسامبر افزایش می دهد. طبق پیش بینی های انجام شده ، بیش از 12000 مورد ویروس کرونا تا پایان ماه نوامبر به مراقبت ICU احتیاج دارند که تقریباً دو سوم آنها در تهویه قرار دارند.

در حال حاضر حدود 87٪ از 1200 تخت ICU برلین اشغال شده است. باربارا اوگرینز ، سخنگوی انجمن بیمارستان برلین به DW گفت که داشتن پایتخت آلمان در ICU زیاد غیرمعمول نیست ، اما با توجه به همه گیری ، این مسئله باعث نگرانی می شود.

وی گفت: “پرسش های اخلاقی دشواری وجود خواهد داشت زیرا ما باید فضایی را برای بیماران Covid-19 فراهم کنیم.”

نمای بیرونی Charité (عکس-اتحاد / AP Photo / M. Schreiber)

بیمارستان Charité برلین طرحی را برای سازماندهی و تخصیص منابع ICU در سطح شهر تنظیم کرده است

انتخاب های دشوار

اقدامات غیر ضروری به تعویق می افتد ، که به گفته نمایندگان بیمارستان سلامتی بیمار را به خطر نمی اندازد. برای برخی ممکن است این دومین تاخیر باشد ، زیرا نیازهای غیر کرونا قبلاً در ابتدای همه گیری به تأخیر افتاده بود.

وی از طرح SAVE برلین که توسط بیمارستان معروف Charité برلین در ماه مارس برای سازماندهی و تخصیص منابع ICU در سطح شهر تهیه شده است ، تمجید کرد. این طرح بر اساس شدت ، بار و سطح مراقبت از بیمارستان ها نحوه و مکان درمان Covid-19 و سایر بیماران را تعیین می کند.

مسئولان بهداشت بیمارستان و ایالت نسبت به این سیستم ابراز اطمینان کرده اند و علی رغم افزایش بستری شدن در بیمارستان و کاهش تخت های ICU ، هنوز نیازی به فعال سازی منابع ذخیره نمی بینند.

اوگرینز گفت: “ما می توانیم به سرعت گسترش دهیم.”

مرکز درمان کرونا در مرکز همایش های برلین از زمان پایان کار در ماه آوریل بدون استفاده مانده است. طبق اطلاعات وزارت بهداشت سنا در برلین ، 488 تخت و 300 کارمند آن در حالت آماده باش هستند. همراه با ویوانتس ، بزرگترین گروه مراقبت پزشکی آلمان ، تخت های اضافی و آموزش کارکنان در حال انجام است. ظرفیت اضافی برای بیمارانی که نیاز به بستری شدن دارند ، اما به مراقبت های ویژه اختصاص داده نشده است.

سخنگوی سنا به DW گفت: “اگر بیمارستانها بیش از حد تحت فشار قرار گیرند ، کلینیک ذخیره زنده خواهد شد.”

انجمن بیمارستان برلین از دولت خواستار حمایت بیشتر از بیمارستان ها شده است. آنها خواهان حداقل تخت ICU رایگان و انعطاف پذیری بیشتر در کارکنان پرسنل پزشکی هستند. این اقدامات در سراسر کشور بود که در بهار اجرا شد اما در اواخر تابستان با کاهش موقت بیماری همه گیر کنار گذاشته شد.

همه گیر یا نه ، پرستار کافی نیست

مقامات می گویند ، از زمان شیوع همه گیر مواد مانند دستکش و ماسک ، تجهیزات پزشکی و آموزش تقویت شده است. آنچه وجود ندارد ، افراد واجد شرایط کافی برای پاسخگویی به تقاضا هستند ، حتی بدون اینکه بیماری همه گیر فشار بیشتری به سیستم پزشکی وارد کند.

فدراسیون بیمارستان آلمان تخمین می زند که 4،700 شغل مراقبت ویژه نیاز به پر کردن در سراسر کشور دارند. تختخوابها و هواکش ها بدون کارمندان پرستاری برای مدیریت آنها بی اهمیت می شوند. سخنگوی DIVI به DW گفت که ممکن است 20٪ تخت ICU اضافی در اطراف آلمان وجود داشته باشد ، اما در حال حاضر به دلیل کمبود پرسنل آنها فعال نیستند. اگرچه او اعتراف می کند ، به دست آوردن ارقام دقیق دشوار است.

ناتالی شریف زاده ، رئیس انجمن پرستاران آلمان در شمال شرقی ، بخش برلین ، به DW گفت: “اوضاع بسیار سنگین است.” “قطعی نیست اگر افراد کافی برای مراقبت از بیماران داشته باشیم.”

شریف زاده گفت ، پرسنل پزشکی خودشان بیمار می شوند و آنها را مجبور به خانه می کنند. با این حال برخی چاره ای جز ادامه کار نمی بینند ، که “حتی بدتر” است.

وی هنوز نتیجه نگرفته است که تجهیزات حفاظتی وجود دارد اما “پرسنل چیزی است که بیشتر از دست رفته است”.





Source link

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو