ویروس کرونا: ویروس ارشد می گوید: واکسیناسیون آلمان ممکن است تا سال 2022 به طول انجامد | اخبار | DW


توماس مرتنز ، رئیس کمیسیون نظارت بر واکسیناسیون این کشور ، پنجشنبه گفت ، با وجود هجوم جهانی دارو برای تولید واکسن های اثبات شده ویروس کرونا ، ممکن است زخم های 83 میلیون نفری که در آلمان زندگی می کنند تا 2022 طول بکشد.

مرتنز به گروه رسانه ای فانکه گفت: “حتی اگر به زودی واکسن در دسترس باشد ، اما به نظر من واکسیناسیون کل مردم تا پایان سال 2021 تکمیل نخواهد شد.”

بیشتر بخوانید: به روزرسانی واکسن COVID-19: چه کسانی پیشرو هستند؟

مرتنز ، رئیس کمیته دائمی واکسیناسیون 18 نفره (استیکو) در انستیتوی رابرت کوچ (RKI) ، آژانس بهداشت عمومی آلمان برای کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، نیز هشدار داد که “برای تغییر محسوس” مدت زمان زیادی لازم است در طول عفونت در کل جمعیت ظاهر می شود.

بیشتر بخوانید: کمیسیون اروپا: اتحادیه اروپا با یک بیماری همه گیر ویروس کرونا مواجه است

مرتنز با تشریح تلاش گسترده ای که برای تهیه واکسن برای همه افرادی که در آلمان می خواهند انجام شود ، گفت: “به عنوان مثال ، اگر روزانه 100000 نفر را واکسینه کنید – و این یک چالش است – 150 روز طول می کشد تا 15 میلیون نفر واکسینه شوند.” یکی

چه کسی اولین عکس ها را می گیرد؟

مرتنز افزود ، اولویت بندی عمومی برای افراد آسیب پذیر ، مانند افراد مسن ، که اخیراً توسط وزیر بهداشت آلمان پیشنهاد شده است ، می تواند منجر به اختلافاتی شود.

وی حدس می زند: “ممکن است اتفاقی بیفتد که برخی از کسانی که فرصت اولیه ندارند ، اقدامات قانونی انجام دهند”

وی اصرار داشت که واکسیناسیون موفقیت آمیز جمعیت آلمان به این دلیل نیست که این کارزار “چهار هفته زودتر یا دیرتر” آغاز شده باشد بلکه به تهیه و اجرای دقیق آن بستگی دارد.

بیشتر بخوانید: ویروس کرونا: بعد از عفونت تا چه مدت ایمن هستم؟

مرتنز گفت ، همچنین “ایجاد مراکز واکسیناسیون منطقه ای ، اسناد همزمان واکسیناسیون در سراسر کشور و ارزیابی جنبه های ایمنی” از عوامل مهم حمل و نقل و ذخیره دوزها خواهد بود.

وی افزود ، برقراری ارتباط مناسب ، هدف گیری شده برای هر گروه سنی و افراد در همه مقاطع تحصیلی ، در ایجاد “بیشترین پذیرش ممکن” برای توزیع واکسن تعیین کننده خواهد بود.

ipj / sms (epd ، رویترز ، خبرگزاری فرانسه)

Source link

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو