همه چیز در مورد ارتش و نیروی دریایی لباس

[ad_1]

مردم تحسین کسانی که در نیروی دریایی و ارتش به طوری که آنها می خواهند به پوشیدن لباس این قهرمانان می پوشند. رفتن به مازاد فروشگاه می تواند کمک به مردم برای پیدا کردن ارتش و نیروی دریایی ، این فروشگاه با ارائه لباس های نظامی لباس, چکمه, استتار, تی شرت, کلاه, و بیشتر.

نظامی مازاد هستند لباس کالاهایی که به فروش می رسد و یا دفع از زمانی که آنها دیگر مورد نیاز توسط ارتش است. کارآفرینان خرید دور انداخته پوشاک و فروش آنها را در مازاد فروشگاه. نظامی مازاد را به ندرت شامل سلاح یا مهمات اما آنها را می توان در برخی از مازاد فروشگاه.

معمولا مازاد کالا, لباس, تجهیزات و ابزار مفید است که در طبیعت است. آنها همچنین فروش تکه دوزی شده, نام ها و موارد دیگر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جعلی ، این فروشگاه همچنین فروش آیتم هایی که در گذشته استفاده از آنها بر اساس تاریخ. بعضی از مازاد فروشگاه فروش وسایل نقلیه مانند جیپ و کامیون.

تقاضا برای نظامی مازاد می آید از جمع survivalists و طرفداران هوا نرم و اسلحه پینت بال. مازاد موارد نیز مورد نظر توسط کسانی که به دنبال کیفیت بالا و محکم نظامی موضوع لباس است. مازاد فروشگاه فروش آیتم هایی که در هر دو مورد استفاده و خریداری شده ولی استفاده نشده و دیگر مورد نیاز است. این فروشگاه ها معمولا به نام ارتش-نیروی دریایی فروشگاه.

از زمانی که کالا را برای فروش در یک مازاد فروشگاه نیست و موضوع در حال حاضر. اگر مازاد مواد تولید شده برای استفاده نظامی و نمی توان آن را پرداخت و سپس آن را ممکن است به نظر می رسد در یک نظامی مازاد فروشگاه. قیمت ها پایین تر در مازاد فروشگاه ها و تجهیزات با کیفیت بالا است.

مازاد فروشگاه شدند و پس از ایجاد جهانی اول و دوم جنگ. پس از این جنگ به پایان رسید وجود دارد که مقدار بسیار زیاد از مازاد از لباس نظامی و دیگر کالاهای نظامی که دولت برای استفاده از. صاحبان فروشگاه شروع به خرید مازاد از دولت برای فروش در فروشگاه خود را.

این فروش بسیار انتخابی و محدود تا اموال مازاد Act در سال 1944. این قانون از کنگره تصویب رسید به ارائه دفع مازاد اموال دولت به یک دولت سیاسی زیربخش از یک دولت و یا یک مالیات-پشتیبانی از سازمان است.

سه عضو هیئت مدیره شناخته شده به عنوان اموال مازاد مدیره مجاز اقدام کنند. هیئت مدیره جایگزین شد ظرف یک سال توسط یک آژانس که اجرا شد توسط یک مدیر. بسیاری از احکام لغو شد در سال 1949.

اکثر ارتش های عرضه شده توسط تعدادی از شرکت های که تولید همه چیز مورد نیاز برای استفاده نظامی از ناوشکن به لباس. نظامی را به یک سفارش بزرگ برای منابع که در حال ساخته و روانه مقر نظامی و پایگاه در سراسر کشور. آنها همچنین ممکن است در خارج از کشور حمل می شود اگر وجود دارد نیرو وجود دارد.

نظامی معمولا حفظ مازاد منابع به اطمینان حاصل شود که تمام خدمتگزاران و زنان خواهد شد و مجهز برای مبارزه با. تامین کنندگان سن و یا سقوط از استفاده و این زمانی است که مازاد است و در حراج فروخته شد. آنها معمولا به فروش می رسد به نمایندگی های خصوصی که به نوبه خود در اطراف و فروش آن را برای سود.

ارتش مازاد فروشگاه فروشنده می تواند به دست آوردن حجم زیادی از کالا در یک قیمت بسیار ارزان. این اجازه می دهد تا آنها را به فروش کالا در کم هزینه به مشتریان. مشترک تامین کنندگان شامل یکنواخت قطعات. این می تواند شامل شلوار, شلوار, کفش, کت, مهمات, مورد, گاز, ماسک, چادر و تجهیزات مشابه.

محدوده رنگ را می توان محدود به, ارتش سبز, اما تجهیزات محکم و مفید است. کمپ استفاده از مازاد ارتش فروشگاه ساز و برگ خود را به عنوان به خوبی به عنوان اعضای سازمان شبه نظامی که می خواهید به اتخاذ ارتش دنده.

مازاد فروشگاه کالاهای خود را از چندین خدمات نظامی اما در اغلب موارد از ارتش و نیروی دریایی. اغلب آنها به فروش اقلام زیر پرچم نظامی مازاد. زمانی که مازاد فروخته شده در حراج نمایندگی های ضربه زننده نیست که در مورد خدمات از آن می آید.

[ad_2]