نظر: نوامبر تاریک و آرام بر فراز آلمان قرار دارد | آلمان | اخبار و گزارش های دقیق از برلین و فراتر از آن | DW


حتماً اتفاق می افتاد. برای تمام تابستان ، مردم آلمان تمایلی به این باور نداشتند که بیماری همه گیر ویروس کرونا می تواند مانند سایر کشورها بد شود. جدای از هنرمندان ، فریلنسرها و متصدیان بار که بسیار ضربه دیده اند و اکنون برای تأمین هزینه های زندگی خود تلاش می کنند ، اکثر آنها توانسته اند از پس محدودیت های تحمیل شده در بهار برآیند.

اما به طور کلی ، مردم با تظاهر همراه شدند. با نشان دادن قدرت ، کارکنان بیمارستان و مقامات بهداشتی به نوعی توانستند این تصور را به وجود آورند که بدترین وضعیت گذشته است. اما این یک اشتباه بود. تعداد عفونت ها اکنون با سرعت نگران کننده ای در حال افزایش است ، به همین دلیل دولت آلمان و سران ایالت های مختلف فدرال ترمز اضطراری را کشیده اند. ما در حال قفل یک ماهه هستیم – و مانند بهار منتظر خواهیم ماند.

نیازی به انجام بازی سرزنش نیست

جستجوی مقصر اشتباه خواهد بود. این تفاوت در این زمان با مارس و آوریل دارد. هیچ کس واقعاً نمی داند که چرا تعداد پرونده ها خیلی سریع در حال افزایش است. آیا این افراد که در خانه های شخصی مهمانی گرفته اند شایعه است؟ یا ده ها جوان در پارک ها در حال مهمانی هستند؟ آیا منطقی خواهد بود که هتلهایی که تعداد زیادی از عفونتها وجود دارد را تعطیل کنیم همانطور که برخی از ایالتهای فدرال سعی در انجام این کار داشتند قبل از اینکه دادگاه تصمیمات خود را لغو کند.

بیشتر بخوانید: ویروس کرونا ویروس: فرانسه قفل دوم را اعلام کرد

مطالعاتی وجود دارد که نشان می دهد اقامت در هتل تفاوت چندانی با تعداد موارد ندارد. با این حال ، برخی از سران کشورها به هر حال عمل کردند. واضح است که وحشت در برابر ناشناخته ها قبلاً حل شده بود. حتی امروز ، تعداد آلودگی ها در آلمان بطور قابل توجهی کمتر از بسیاری از کشورهای اروپایی است ، اما اکنون اطمینان کمتری وجود دارد که سیاستمداران موضوع را به دست خودشان می گیرند و با روشی عامدانه و آرام با بیماری همه گیر مقابله کنید.

اکنون هتل ها باید بپذیرند که حداقل در ماه نوامبر گردشگری خصوصی ممنوع خواهد بود. با توجه به اینکه رستوران ها و بارها نیز تعطیل می شوند ، چه کسی می خواهد به هر حال سفر کند؟ همینطور تئاترها و سالن های کنسرت. وقایع بزرگ امکان پذیر نخواهد بود حتی رویدادهای کوچک نیز باید حداقل باشند.

اما مهد کودک ها و مدارس باز خواهند ماند: حداقل یک درس خوب از اوایل امسال آموخته شده است. همچنین ، دولت گفته است كه مشاغل مجبور به تعطیلی تا 75٪ از درآمد از دست رفته خود را جبران خواهد كرد.

این ممکن است حدود 10 میلیارد یورو هزینه داشته باشد – اما سرمایه گذاری خوبی خواهد بود.

بیشتر بخوانید: هضم ویروس کرونا: ایتالیا با قفل شدن اروپا ، تعداد آلودگی را ثبت می کند

روحیه عمومی لازم است

نوامبر سرد و تاریکی خواهد بود. و این بار ، شاید بیش از بهار ، بهترین فضیلت دموکراتیک لازم باشد: روحیه عمومی. ما باید بدنبال ضعیف ترین افراد جامعه بگردیم و سعی کنیم دیوانه نشویم ، وقتی برخی از مردم بار دیگر نظریه های توطئه وحشی خود را می چرخانند.

از این گذشته ، نه آنگلا مرکل ، صدراعظم و نه بیل گیتس ، چه رسد به رهبران یک دولت شیطانی جهانی ، که مسئول این رنج موقتی هستند ، بلکه ویروسی است که هر روز میزان خطرناک بودن آن را اثبات می کند.

ما باید امیدوار باشیم که این نوامبر آرام یک چرخش برای بهتر شدن باشد. هیچ کس نمی تواند این قول را بدهد. اما در حال حاضر ، چاره ای جز نشستن آرام نداریم.

Source link

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو