نخستین پیروزی میزبان رقابتهای لیگ دسته یک والیبال در مشهد

[ad_1]

تیم “اشتادسازه مشهد” عصر امروز در ورزشگاه مهران این شهر مقابل تیم “تخت جمشید مرودشت” صف‌آرایی کرد و موفق شد مقتدرانه با نتایج ۲۵ بر۱۹، ۲۵ بر۱۹ و ۲۵ بر۱۸ میهمان خود را شکست دهد.

دومین دیدار عصرگاهی امروز در ورزشگاه شهید بهشتی مشهد برگزار شد و تیم “سروقامتان همدان” در برابر تیم “مقاومت بسیج تهران” با نتیجه سه بر یک پیروز شد. در این بازی سروقامتان همدانی موفق شدند با نتایج ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۱۱، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۷ تیم تهرانی را شکست دهند، سروقامتان همدان دیروز با نتیجه سه بر یک مقابل فولاد خراسان بازی را واگذار کرده بود.

مسابقات دور رفت لیگ دسته یک والیبال کشور در۲ مرحله انجام می شود که تیم‌های شهرداری جوان ارومیه، مس رفسنجان، سروقامتان همدان، مقاومت بسیج، ملوان تهران، مجتمع فولاد خراسان، اشتاد سازه مشهد و هوادار تهران در گروه الف و تیم‌های رعد پدافند قم، سامسونگ جویبار، عقاب ملل اردبیل، پاس گرگان، صنایع اردکان، ایرانشید چالوس، خوش سیمای آمل و هوشیار تبریز در گروه ب به مصاف هم می‌روند.

بر اساس اعلام کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون والیبال، تیمهای شرکت‌کننده در لیگ دسته یک روزهای ۲۴، ۲۵، ۲۷، ۲۸ و ۳۰ آبان ‌ماه بازی و روزهای دوشنبه و پنجشنبه ۲۶ و ۲۹ این ماه نیز استراحت دارند.

در این مرحله هر تیم پنج دیدار برگزار می‌کند و پس از استراحت دو هفته‌ای برای ادامه مسابقات مرحله دوم دور رفت به شهر میزبان‌ جدید هر گروه که اعلام خواهد شد سفر خواهد کرد تا سه دیدار دیگر خود را پیگیری کند.

[ad_2]

Source link