میری: می‌خواهم رکورد دسته ۸۹ کیلوگرم را به نام خود کنم

[ad_1]

«علی ‌میری» روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به آغاز اردوهای تیم ملی وزنه‌برداری مردان اظهار داشت: بعد از حدود هشت ماه تمرینات انفرادی باید در تمرینات گروهی زیر نظر «محمد حسین برخواه» اردوی آماده‌سازی را برگزار کنیم. این می‌تواند یک اتفاق خوب باشد زیرا در زمان اردوی انفرادی سختی‌های زیادی کشیدم اما هیچ‌گاه اجازه ندادم، بدنم از آمادگی دور شود. البته اردوی انفرادی سختی‌های خود را دارد و زمان زیادی از انرژی وزنه‌بردار صرف کارهای حاشیه‌ای می‌شود. 

دارنده مدال نقره مسابقات قهرمانی ۲۰۱۹ جهان در پاتایا تایلند ادامه داد: در شرایط مسابقه هستم و امیدوارم مسابقات بین‌المللی جم فجر امسال برگزار شود زیرا به دنبال آن هستم تا در این مسابقات رکورد دوضرب جهان را از آن خود کنم. اکنون به راحتی ۲۱۶ کیلوگرم در دوضرب وزنه می زنم که بالاتر از رکورد جهانی است. تمام تلاشم این است که بتوانم خود را به بالاترین سطح افتخار جهان برسانم.

میری که سال گذشته عضو تیم وزنه‌برداری دانشگاه آزاد بود با گلایه از برخی مشکلات این تیم افزود: سال گذشته با این تیم به عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر رسیدم اما  هنوز بدهی من و سایر وزنه‌برداران تسویه نشده  و حدود ۴۰ درصد از قرارداد باقی مانده است. البته برای من مهم نیست اما سایر بچه‌های تیم به این پول احتیاج دارند. امسال نیز به بسیاری از وزنه‌برداران زنگ زدند که عضو تیم باشند اما کمتر کسی قبول کرده است چون مبلغ پایین و پرداختی‌ها منظم نیست. 

این ملی‌پوش دسته ۸۹ کیلوگرم ادامه داد: من با تیم وزنه‌برداری حفاری به توافق رسیدم و سال بعد نیز در این تیم وزنه خواهم زد. چند روز پیش «بهداد سلیمی» برای حضور در تیم جدیدش با من تماس گرفت اما من با تیم اهوازی به توافق رسیده بودم. امسال مانند گذشته تمام وزنه‌برداران تاپ در یک تیم جمع نشدند بلکه احتمال دارد ۲ یا سه تیم مدعی داشته باشیم. در صورت تحقق این مهم لیگ رقابتی خواهد شد. 

[ad_2]

Source link

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو