مچ بند هوشمند ارزان در بازار


14
سخت افزار خوبی که کمی در ترجمه از بین رفته است

توسط نات گارون nattgarun 23 ژوئیه 2019 ، 12:18 بعد از ظهر EDT
این داستان را به اشتراک بگذارید
این را در فیس بوک به اشتراک بگذارید
این را در توییتر به اشتراک بگذارید
همه گزینه های اشتراک گذاری را بهاشتراک بگذارید

این داستان بخشی از گروه داستانهایی به نام است
بررسی ها
چه چیزی بخرید ، چه چیزی را نباید بخرید و چگونه از آن استفاده کنید.

اگر در جستجوی مچ بند هوشمند تناسب اندام هستید ، بیشتر از آنکه امیدوار باشید اصلاح رفتارهای سلامتی خود را تغییر دهید – چه بخاطر داشته باشید که بیشتر راه بروید ، مچ بند هوشمندی تعداد دفعات انجام کار را انجام دهید ، یا اطمینان حاصل کنید که هنگام کار مناسب سخت هستید ، مطمئن هستید. شما انجام می دهید بازار پوشیدنی از گزینه های اشباع شده است ، اما شما یکی از این موارد را که مقرون به صرفه تر از آخرین Mi Band Xia Xiaomi است پیدا نخواهید کرد. این دستگاه دارای نیمی از قیمت همتایان Fitbit و Garmin است.

در مورد Mi Band 4. دوست داشتنی زیادی وجود داشته باشد. برای 40 دلار ، یک مچ بند هوشمند تناسب اندام دارید که دارای ضد آب بودن ، مانیتور ضربان قلب ، مچ بند هوشمندی تمرین ، اعلان های متنی و تماس ، مچ بند هوشمندی خواب و عمر باتری چشمگیر تا سه هفته کامل است. بسته به کاربرد در مقایسه با تک رنگ Mi Band 3 ، نسخه 4 دارای صفحه نمایش لمسی OLED با رنگی کامل 0.95 اینچ با روشنایی اوج 400 نیت است. صفحه نمایش رنگی و واضح است و به سرعت به نوارهای بالا و پایین پاسخ می دهد تا گزینه های منو را برای کنترل موسیقی ، آلارم ، حالتهای مچ بند هوشمندی تمرین یا تنظیمات جستجو کنید. افزایش برای از بین بردن گزینه روی صفحه نمایش همیشه موفقیت آمیز نبود ، اما من دوست دارم این کار را انجام دهم که به شما امکان می دهد فقط بین ساعات مشخصی از روز این ویژگی را روشن کنید تا در حین پرت کردن و خاموش کردن به طور ناگهانی روشن نشود. .

بررسی ما ازXIAOMI MI SMART BAND 4
امتیاز VERGE
6.5از 10

مچ بند هوشمند ارزان
عمر باتری 14 روزه
صفحه روشن و رنگی
ویژگی های بسته بندی شده با قیمت پایین سنگ
چیزهای بد
انواع محدودی از تمرینات مچ بند هوشمندی شده
مچ بند هوشمندی خواب خیلی دقیق نیست
برنامه Mi Fit چند توصیه عملی را ارائه می دهد
با قیمت 48.59 دلار از آمازون با قیمت 39.99 دلار از والمارت بخرید
یکی از بهترین ویژگی های Mi Band 4 ، تاکنون ، عمر باتری آن است. من دو هفته این گروه را پوشیدم و فقط در روز سیزدهم نیاز به شارژ آن داشتم. (در آن زمان 15 درصد بود و احتمالاً می توانست یک شب دیگر هم طول بکشد.) از آن 13 روز ، من از آن برای مچ بند هوشمندی 10 روز تمرین 35 دقیقه ای استفاده کردم. در مقایسه با مانیتور ضربان قلب من که قفسه سینه دارم و هنگام ورزش با دوچرخه Peloton می پوشیدم ، تعداد خروجی ها خیلی تغییر نمی کرد. تعداد ضربان قلب تقریباً یکسان بود و محاسبات سوختگی کالری با یک مقدار غیر قابل تشخیص خاموش بودند.

برای اینکه Mi Mi 4 را برای مچ بند هوشمندی تمرینات خود بدست آورید ، برای شروع باید به صورت دستی روی آن ضربه بزنید. این مچ بند هوشمند به عنوان یک شروع بالقوه برای یک تمرین به طور خودکار سنبله های ناگهانی در ضربان قلب را تشخیص نمی دهد. شما همچنین باید آن را به صورت دستی متوقف کنید و به پایان رسید ، که می تواند آزار دهنده باشد به یاد داشته باشید اگر مثل من هستید انجام دهید و بعد از اتمام تمرین با این کار ، مستقیماً به دوش می روید.

من سیاست حفظ حریم خصوصی را می خوانم ، بنابراین لازم نیست

با نگاهی به سیاست حفظ حریم خصوصی Huami (شرکت مادر برای Xiaomi wearables / Mi Fit) ، این شرکت کاملاً روشن می کند که اطلاعات ناشناس مانند جنسیت ، سن و مکان شما را برای هدف قرار دادن تبلیغات با اشخاص ثالث جمع آوری می کند. امروزه برای یک شرکت اینترنتی امری عادی نیست. همچنین از مچ بند هوشمندی کوکی ها و برچسب های پیکسل برای مچ بند هوشمندی وب سایت هایی که بازدید کرده اید یا تبلیغاتی که کلیک کرده اید استفاده می کند و ممکن است اطلاعات شما با “شرکای تجاری و شرکت های وابسته” به منظور “اهداف تجاری داخلی” به اشتراک گذاشته شود. اگر شرکت فروخته شده یا ادغام شده باشد ، ممکن است اطلاعات شما جزئی از آن معامله باشد.

در اصل ، دستگاه و برنامه به عنوان یک دستگاه تبلیغ ثانویه عمل می کنند ، که از دستگاهی که این مقرون به صرفه باشد ، غیر منتظره نیست. (رقبا مانند Fitbit هم این کار را می کنند .)

اما نکته قابل توجه دیگر این است که داده های شما ممکن است “در هر نقطه از جهان” ذخیره شود و امکانات داده فعلی آن در چین ، سنگاپور ، آلمان ، روسیه ، و ایالات متحده قرار دارد. اگر مشخص شد که موافقت نامه های کاربر را نقض کرده است ، باید اختلافات خود را در دادگاه های چین حل کنید. از آنجا که برنامه Mi Fit برای راه اندازی Mi Band لازم است ، هیچ راه حلی وجود ندارد ، اما Huami به شما امکان می دهد تا استفاده از داده های خود را از طریق [email protected] لغو کنید . اگر همه اینها واقعاً شما را نگران کرده است ، یادآوری کنید تا به طور دوره ای درخواست حذف داده ها کنید.

اگرچه Mi Band 4 مچ بند هوشمندی خواب را ارائه می دهد ، اما فهمیدم که تخمین ها همیشه به نظر دقیق نمی رسند. اکثر روزها ، من با خواندن در رختخواب صبح از خواب بیدار می شوم و Mi Band تا زمانی که از خواب بلند شدم و به حمام رفتم ، مرا از خواب بیدار نمی دانست. ( Fitbit Inspire HR ، آخرین مچ بند هوشمندی تناسب اندام که من آزمایش کردم ، هیچ مشکلی در شناسایی این تنباکو در رفتار تختخواب نداشت.) یک روز دیگر بود که به خانه آمدم و به سرعت ساعت 9:45 PM از روی نیمکت عبور کردم (بدون قضاوت ، لطفا) و به طور خلاصه حدود ساعت 1 صبح از خواب بیدار شدم. Mi Band 4 این حرکت را تشخیص نداد و به این نتیجه رسید که من آن شب 10 ساعت و 51 دقیقه خوابیدم.

می توانم به شما بگویم که Mi Band 4 مچ بند هوشمندی تناسب اندام کاملاً خوبی است. ارزان ، پوشیدن راحت ، نسبتا باهوش و سبک وزن است ، و همه کارهایی را انجام می دهد که بیشترین 100 مچ بند هوشمند بدنسازی می توانند با هزینه کمتر از نیمی از هزینه انجام دهند. مشکلی که من در مورد Mi Band 4 داشتم و آنچه دوست دارم نیمه دوم این بررسی را صرف بحث کنم این است که چگونه برخی از پیام های موجود در دستگاه و از طریق برنامه Mi Fit در ترجمه کمی گم شده اند. آنقدر ناامید کننده شد که فکر کردم توصیه کردن خیلی آزار دهنده است ، به خصوص اگر مبتدی به دنبال راهی ارزان برای شروع تغییر سبک زندگی خود باشید.

بیایید با آن روبرو شویم: تغییر عادات سخت است. دانشمندان شناختی به شما خواهند گفت كه زبان مثبت برای ترغیب رفتار بهتر كلیدی در ترمیم مغز شماست و اینجاست كه Mi Band 4 كاملاً نتوانسته است.

به عنوان مثال ، تجزیه و تحلیل اولین شب خواب من با Mi Band 4. را بررسی کنید ، با وجود هشت ساعت خواب ، من از خواب بیدار شدم تا برخی از نکات برجسته و عجیب و غریب را پیدا کنم ، مانند این که چگونه خوابیدن بعد از ساعت 11 بعد از ظهر قصد تسریع در پیری را دارد. و سیستم ایمنی بدنم را خراب کنید (که خواندن آن به ویژه جالب نیست ، با توجه به اینکه قبلاً نیمی از سیستم ایمنی بدن یک انسان عادی را دارم ). همچنین به طور مبهم پیشنهاد شد كه بتوانم بارهای خواب عمیق خود را بهبود بخشم و اینكه “خودم را فشار ندهم” ، “تنظیم كار” كنم و “روحیه خوبی داشته باشم”. ام ، چی؟ به همان اندازه که شریک زندگی شما می گوید وعده غذایی را که شما پخته اید می تواند با “خوشمزه تر شدن” بهبود یابد ، به همان اندازه “مفید” است.

Mi Band 4 $ 40 یک مچ بند هوشمند بدنسازی خوب است – اگر در حال حاضر سالم هستید

Mi Band همچنین اعلان هایی را برای یادآوری ادامه حرکت به شما یاد می کند ، همانطور که بیشتر پوشیدنی ها این کار را انجام می دهند ، اما نسخه آن از این پیام لحن نسبتاً خاموش دارد. بعد از اینکه یک ساعت در محل کارم در محل کارم نشستم ، مچ بند هوشمند صدا کرد و به من گفت ، “خیلی دیر نشستی.” باز هم ، من روانشناس نیستم ، اما آیا نباید تغییر رفتاری پایدار با دید مثبت ترغیب شود؟ شاید به تک تک خودشان. شاید شما فردی باشید که این نوع سخت گیری ها را برای حرکت ترجیح می دهد ، اما من احساس می کردم این اسباب بازی بیشتر از آنکه انگیزه داشته باشد ، من را آزار داده است.

این اسباب بازی بیش از آنکه انگیزه ببخشد ، من را آزار می داد
مربیان مشتاق همچنین به شما خواهند گفت که وزن عضلات بیشتر از چربی است ، اما برنامه Mi Fit بیشتر در نازک بودن آن متمرکز بود که توسط نمادی از یک چهره زن لاغر در مرور کلی از مراحل هفتگی من مشخص شده است. (این نماد صرف نظر از اینکه شما در نمایه خود به عنوان مرد یا زن شناخته شده باشید.) رژیم غذایی و کاهش وزن از نظر تاریخی زنانه است ، همانطور که جایا ساکسنا Eater نوشت ، هنگامی که نوبت به پیام رسانی محصول می رسد که غالباً چاق کننده است. همه زبانهای Mi Band 4 فقط بیهوده احساس می کنند.

بیشتر ، من این عدم تطابق فرهنگی را به این واقعیت نسبت می دهم که Mi Band 4 و Mi Fit برای اولین بار در خدمت بازار خانگی شرکت در آسیا ساخته شده اند که از نظر آنچه سلامت و خوشبختی را تشکیل می دهد ، دارای ایدئولوژی های مختلفی هستند. اما اگر شیائومی بخواهد مچ بند هوشمندهای خود را در مناطقی خارج از آسیا موثرتر کند ، ممکن است بخواهد به روز کردن نرم افزار خود را متناسب با سایر بازارها در نظر بگیرد.

ساده ترین راه برای دور زدن این ظروف سرباز یا مسافر فقط جفت کردن Mi Band خود با Google Fit است ، اما برای انجام این کار نیاز به داشتن یک برنامه Mi Fit است که بخش عمده دیجیتالی را به گوشی شما اضافه می کند. با توجه به فشار Mi Fit برای داشتن سبک زندگی لاغر و محافظه کار ، طعن آور است. حتی اگر از ویژگی های مچ بند هوشمندی تناسب اندام در برنامه Mi Fit استفاده می کنید ، هنوز هم ارزش صحبت کردن در مورد پیام رسانی را دارید ، زیرا بخشی از دنبال کردن یک شیوه زندگی سالم تر روانی است. اگر شیائومی بخواهد از محصولات خود به طور مداوم استفاده شود ، این زبان باید آن را تشویق کند نه اینکه کاربران را دور کند.

همه آنچه گفته شد ، Mi Band 4 یک دستگاه محکم است. شما واقعاً برای بخشی از هزینه سایر مچ بند هوشمند های بدنسازی هزینه زیادی می کنید و بیشتر فشارهای من با دستگاه را می توان با فشار به روزرسانی نرم افزار حل کرد. اگر به دنبال یک پوشیدنی ارزان قیمت و اساسی هستید ، می توانید خیلی بدتر از Mi $ 40 Mi 4. را انجام دهید. از این گذشته ، این یک مچ بند هوشمند تناسب اندام است که دقیقا همین کار را می کند: این آهنگ را دنبال می کند. برای کمک به نحوه بهبود عادات سلامتی واقعی خود ، فقط به برنامه نگاه نکنید.

عکاسی توسط نات گارون / The Verge

Vox Media همکاری های وابسته ای دارد. اینها روی محتوای سرمقاله تأثیری ندارند ، اگرچه Vox Media ممکن است برای کالاهایی که از طریق پیوندهای وابسته خریداری شده اند کمیسیون کسب کنند. برای اطلاعات بیشتر ، به سیاست اخلاق ما مراجعه کنید .

مقالات برتر
1/5
بیشتر بخوانید
دوچرخه برقی با عملکرد بالا Jeep اکنون در دسترس است
پیش سفارش دهید ، اما احتمالاً نمی توانید آن را بپردازید

بعدی در بررسی ها

معاملات خوب
Kindle Paperwhite ضد آب آمازون به پایین ترین قیمت خود باز می گردد
این هفته گذشته برای پیش نمایش Galaxy S20 سامسونگ است
صرفه جویی در هدفون Jabra’s Elite 65t واقعاً بی سیم ، دستگاه های نویز سفید و موارد دیگر
در OnePlus 7T ، iPad 2019 و موارد دیگر صرفه جویی کنید
آخرین مک بوک ایر اپل از امروز مقرون به صرفه تر است
موارد بیشتر در معاملات خوب
برایپردازندهخبرنامه ثبت نام کنید
یک خبرنامه درباره رایانه ها

ایمیل (لازم)
با ثبت نام ، شما با اخطار حریم خصوصی ما موافقت می کنید و کاربران اروپایی با خط مشی انتقال داده موافق هستند.
اشتراک در