مهاجرت به خارج از کشور

اکثریت افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند در کانادا هستند و بخش قابل توجهی از این جمعیت عظیم کسانی هستند که قصد سرمایه گذاری در کانادا یا مجموعه دانشجویی را ندارند ، اما عمدتا بر اساس کار به کانادا مهاجرت می کنند. و تخصص او. آنها کانادا دارند ، به این معنی که یا به دنبال کار در کانادا هستند یا می خواهند در آن کشور ، شرکت یا سازمان شغلی پیدا کنند و زندگی جدیدی را شروع کنند. سیستم Express Express Entry توسط دولت کانادا برای ارزیابی و انتخاب دقیقاً همان گروه از متقاضیان مهاجر ایجاد شده است. بنابراین آشنایی با Express Entry Canada و نحوه عملکرد آن می تواند برای هر کسی که مایل به مهاجرت به کانادا است مفید باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

Express Entry Canada چیست؟

Express Entry عنوان یکی از سیستم های انتخاب مهاجرت در کانادا این سایت است. سیستم Express Express Entry کانادا که برای اولین بار حدود 5 سال پیش راه اندازی شد ، ابزاری متعلق به کانادا برای شهروندی و مهاجرت است که می تواند از آن برای رتبه بندی ، رتبه بندی و انتخاب نامزدها استفاده کند و براساس معیارهای آن ، اجازه اقامت دائم را بدهد.

خود اشتغالی کانادا
خود اشتغالی معمولاً به این معنی است که فرد بدون اشتغال شغل و درآمد خود را ایجاد می کند. اما در زمینه مهاجرت ، اشتغال به کار در کانادا به ویژه راهی برای پذیرش مهاجران فعال در زمینه های فرهنگی ، هنری و ورزشی است.
برای این منظور ، متقاضیان خود اشتغالی کانادایی باید شرایط خاصی را داشته باشند که مطابق با معیارهای تعیین شده توسط اداره مهاجرت و شهروندی کانادا باشد. این معیارها البته پیچیده نیستند: یک کاندیدای خوداشتغال کانادایی باید سابقه خود اشتغالی در کشور خود را داشته باشد. می خواهد پس از مهاجرت از طریق خود اشتغالی در کانادا ، به کار خود اشتغالی در کانادا ادامه دهد. و بتواند از نظر مالی از عهده خود و خانواده اش برآید. این بدان معنی است که متقاضی برای پذیرش از طریق روش خود اشتغالی کانادایی باید به اداره مهاجرت کانادا ثابت کند که می تواند مشاغل یا مشاغلی را ایجاد کند که درآمد خود و خانواده اش را تأمین کند.
بگذارید مثالی بزنم: یکی از گروههایی که از طریق خوداشتغالی کانادا حق مهاجرت دارند ، ورزشکاران حرفه ای هستند. برای مهاجرت به کانادا ، آنها باید ثابت کنند که می توانند زندگی خود را از طریق فعالیت های ورزشی خود یا با راه اندازی یک باشگاه ورزشی یا مربی خصوصی تأمین کنند. البته ، اداره مهاجرت کانادا برای ورزشکارانی که می خواهند برای کار خود در کانادا اقدام کنند ، شرایط خاصی دارد: متقاضی باید در یکی از میادین ورزشی بین المللی مانند بازی های المپیک یا مسابقات جهانی مدال کسب کرده باشد. این را سرویس مهاجرت کانادا اعلام کرد. با این وجود ، روش های مختلفی وجود دارد که وکلای مهاجرت می توانند از طریق خود اشتغالی اقامت دائم کانادا را بدست آورند ، حتی اگر متقاضی شرایط فوق را نداشته باشد.

سرمایه گذاری در کانادا

علاوه بر مهاجرت به کانادا از طریق Express Entry Canada و اشتغال شخصی در کانادا ، روش متداول دیگر مهاجرت به کانادا سرمایه گذاری در کانادا است. زیرا دولت کانادا اقامت دائمی را برای هرکسی که سرمایه شروع و راه اندازی مشاغلی در این کشور را داشته باشد فراهم می کند.
اما وقتی صحبت از سرمایه گذاری در کانادا می شود ، نباید از این واقعیت غافل شد که به استثنای یک یا دو روش بسیار خاص (که سرمایه زیادی نیاز دارد) در روش های دیگر ، سرمایه گذاری در کانادا باید با قدرت مدیریتی همراه باشد. این بدان معناست که برای دریافت اجازه اقامت از طریق سرمایه گذاری در کانادا ، متقاضی باید علاوه بر داشتن سرمایه لازم برای راه اندازی تجارت ، از قدرت و توانایی مدیریت این تجارت نیز برخوردار باشد.
شرایط اعطای اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری در کانادا به استانی بستگی دارد که متقاضی قصد کار و سرمایه گذاری در آن را دارد. تقریباً تمام استان ها نیاز به مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کانادا دارند تا متقاضی بتواند مقدار مشخصی از دارایی های قابل اثبات (اعم از حساب بانکی یا سند مالکیت) داشته باشد که حدود 500 تا 700 هزار دلار است (بسته به استان). ؛ متقاضی باید مبلغ مشخصی از سرمایه خود را برای ساخت یا خرید مشاغل (معمولاً بین 150،000 تا 300،000 $) خرج كند و مبلغی (معمولاً 100،000 $) را نزد دولت كانادا واریز كند ، كه در صورت عدم شروع شغل ، این ودیعه توسط دولت کانادا ضبط خواهد شد.

مهاجرت به کانادا اخذ اقامت دائم کانادا رهپویان مهاجر
مهاجرت به کانادا اخذ اقامت دائم کانادا رهپویان مهاجر

ویزای موقت کانادا چیست؟

ویزاهای موقت در کانادا معمولاً به سه دسته ویزای توریستی ، دانشجویی و همراه تقسیم می شوند.

هر آنچه در مورد ویزای توریستی کانادا باید بدانید
ویزای بازدید کننده برای کسانی صادر می شود که تنها با هدف سفر وارد کانادا شوند. این ویزا به سه دسته زیر تقسیم می شود:

ویزای چندبار ورود برای کانادا: دارندگان ویزای چند بار ورود به کشور کانادا یا ویزای 5 ساله نیز شناخته می شوند ، دارندگان می توانند بدون محدودیت وارد کانادا شوند و بطور همزمان 6 ماه در این کشور بمانند.
ویزای عادی کانادا: برای این نوع ویزا ، متقاضی باید دعوتنامه ارسال کند. برای ویزای عادی نیز باید فرم های لازم را بصورت آنلاین پر کنید ، تنها با این تفاوت که دعوت نامه سفر به کانادا خواهید داشت.
سوپر ویزای کانادا: ویزای فوق العاده نوعی ویزای توریستی برای والدین یا بستگان درجه یک مقیم کانادا است. متقاضی باید اثبات توانایی مالی برای دریافت حداقل 24000 دلار در سال را ارائه دهد.
بعلاوه متقاضی باید حداقل یک سال از کانادا هزینه بیمه درمانی متقاضی یا متقاضیان را پرداخت کرده باشد و متقاضی باید توسط پزشک معتمد در سفارت کانادا معاینه شود. دلیل این امر این است که مشخص شود هدف از اقامت (های) متقاضی تحمیل خدمات پزشکی و هزینه های پزشکی به دولت کانادا نیست.

اعتبار نظارت کانادا 10 سال است ، اما از آنجا که اعتبار ویزای ایران فقط 5 سال است ، اعتبار این ویزا 5 سال خواهد بود. دارنده این ویزا می تواند چندین بار وارد کانادا شود و هر بار 2 سال در کانادا بماند. پس از اتمام سوپر ویزای کانادا ، نیازی به درخواست مجدد نیست و فقط باید برچسب ویزا را به گذرنامه جدید خود وصل کنید.

موسسه مهاجرتی

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو