معرفی ۱۵ سریال ترکی موفق و شناخته شده در سطح جهان فرانو

جلوه‌های ویژه بصری و ترانه متن گوشنواز ملازم اهمیت کارگردانی مختلف صحنه‌های اکشن، قطعا مخاطبان را سه فصل پای سریال اسپارتاکوس نگه می‌دارد. سه‌گانه پدرخوانده، مشهورترین اثر مافیایی خلق‌شده عالم میباشد که به وسیله کارگردانی نام‌آشنا یعنی کاپولا ساخته‌شده است. سوای شک وتردید نصیب اول آن همان‌طور که خود کاپولا هم باور دارد، تبدیل به یکی از بهترین فیلم‌های کلاسیک تاریخ سینما شده است. اما دور از انصاف است که بخواهیم بازی فوق‌العاده آل‌پاچینو را در پدرخوانده ۲ و پدرخوانده ۳ نادیده بگیریم و پس از نقطه نهایی پدرخوانده ۱ به سراغ این دو فیلم نرویم. ماجرا فیلم پدرخوانده حول سرگذشت قبیلهپفامیل مافیایی کورلئونه می‌گذرد که نخست دارای رهبری دون ویتو (با بازی مارلون براندو) و آن‌گاه مهم رهبری پسرش مایکل (با بازی آل‌پاچینو) به حیات خود ادامه می‌دهد. دنیای مافیا دنیایی پررمزوراز می باشد و هنوز هم از مافیاهای متعددی در جهان کار می‌کنند.
دسته‌بندی نشده
سریال Oz درباره زندان فوق امنیتی آزوالد که اما وجود خارجی ندارد، کلام می‌کند. زندانی که در روایت فیلم یکی از از مخوف‌ترین و ترسناک‌ترین زندان‌های عالم به‌شمار می‌رود که تبهکاران و قاتلان مضاعف خطرناکی درحال گذراندن بازه زمانی محکومیت خویش در آن زندان هستند. یک عدد از نکات فراوان دیدنی سریال آز همین هست که سریال شخصیت اول ندارد و تقریبا تمام شخصیت‌های حساس آن به یک اندازه در مراحل داستانی شریک هستند.
جالب اسـت بدانید، «خالد ارگنچ» «Halit Ergenç»، کـه در بین مـا ایرانی‌ها اهمیت نام فرمان روا سلیمان مشهور اسـت و وی را دراین سریال دیده‌ایم، در سریال «وطنم تویی»، نقش «ژنرال جودت» را بر عهده دارد. حیاتی همین حساب می قدرت گفت اگر از طرفداران سریال‌هاي تاریخی هستید بی شک و تردید «وطنم تویی» شـما را ناامید نخواهد کرد. بهمین برهان نیز در ارتفاع قسمت‌هاي همین سریال، حساس حادثه‌هاي غیرمنتظره و جذابی روبه‌رو اسم این فیلم دوست داستنی مافیایی چیست می شویم. در بالا به جهت شـما از سریال «برگریزان» گفتیم و جذاب اسـت بدانید «دنیز چاکر» «Deniz Çakır»، ستاره پر اسم و رسم رخنه کـه در «برگریزان»، نقش فرخنده را بر عهده داشت دراین سریال نیز هنرنمایی میکند. در سرانجام پدر همین دختر، صنم را تهدید می کند کـه درصورتیکه بـه فکر ازدواج نباشد، بـه اجبار وی را شوهر می‌دهد و بهمین برهان ماجرا‌هاي علاقه و عاشقی‌هاي بامزه‌اي پیش ‌روی صنم قرار میگیرد.
یکی از بزرگترین رهبران وایکینگ‌ها که نخستین حمله‌ها به انگلستان را رهبری میکند و به نوعی پای وایکینگ‌ها را به دیگر قسمت‌های اروپا گشوده می‌کند. گریزو فرار از زندان سوای تردید یک عدد از شناخته‌شده‌ترین اثراتی است که در ایران پخش شده میباشد و جزء اولی اثراتی لقب گرفت که در دربین ایرانیان فراوان دوست داستنی شد. سریال فراروگریز از زندان به وسیله دیسک‌های دی وی دی در دکان فروخته می‌شد و حتی به سرعت دوبله آن وارد بازار شد. همین سریال شروع موج ورود اثر ها خارجی به جمهوری اسلامی ایران بود و خانواده‌ها را زیاد به همین محتواهای لبریز هیجان علاقه‌مند کرد. سریال افسارگسیخته یا بریکینگ بد یک اثر جنایی دیدنی مهم بعد ها گسترده‌ای از فرهنگ وتمدن خانواده تا اتفاقاتی می باشد که هر روز در خیابان‌های نزدیک به محله‌های خلافکارها حادثه می‌افتد را به روش فوق‌العاده‌ای بازتاب می‌دهد. همین سریال آدرنالین را به شما فصل به فصل تزریق مینماید و در انتهاست که به خویش می‌آیید و می‌بینید که معتاد همین سریال پیچیده و پربرخورد شده‌اید.
این سریال جذاب به رخ هفتگی در یوتیوب منشر می شد و این سبب شد بیننده ها و طرفداران زیادی پیدا نماید چون به جهت تماشای سریال به خرید کردن اشتراک در پلتفرم های OTT (سرویس های پخش محتوا در اینترنت) نیازی نبود. سریال Sopranos یا این که سوپرانوها درباره خانواده مافیایی آنتونی سوپرانو، یک رییس مافیایی در نیوجرسی و نیویورک هست که در منزل به عنوان پدر سریال تبهکاری و همسری کریم و صلح حمایتگر می باشد البته در دنیای کار و مافیا، قاتلی سنگدل و بی‌رحم است. سریال سوپرانوز یکی از از بهترین سریال های HBO می باشد که توانسته جوایز متعددی از پاراگراف گلدن گلوب را به دست آورد و بر سریال‌ها و فیلم‌های زیادی اثر گذاری بگذارد. این فیلم موفقیت و محبوبیت جهانی را برای گای ریچی به ملازم داشت و او را به سینمای دنیا معرفی کرد.
دانلود و تماشای این مجموعه از فهرست سریال های گنگستری را از دست ندهید. ماجرا این سریال درباره یک گانگستر ایتالیایی-آمریکایی به اسم تونی سوپرانو و چالش‌هایی است که او مهم آنها روبرو میگردد تا بتواند تعادلی را در بین زندگی خانوادگی و زندگی گانگستری‌اش برقرار کند. نصیب نخستین این سریال گانگستری در سال 1997 پخش شد و آن‌گاه از 6 فصل در سال 2007 به انتها رسید.

۳۷- سریال Run On

در این سریال هی جون لی، اسم آئه گی، وو هیون، کانگ ایل شین و جی یان ون به هنرمندی پرداخته‌اند. سریال بازرس کو به کارگردانی جانگ لی هیوم در سال ۲۰۲۱ ساخته شده است. در همین سریال لی یونگ آئه، کیم های جون، کیم هه سوک، آن یون جین و سان برنا کواک به هنرمندی پرداخته‌اند.

  • اینجاست که مطمئن می شوید نباید اصلی تیم های تبهکار درافتاد، چرا که هیچ زمان نمی توانید از دست آنان گریزو فرار کنید.
  • این فیلم تا حد متعددی سنگین میباشد و زیاد نزدیک به زندگی، چیزی که معنای واقعی سینماست نیکی فقط چند شات مشغول کننده و یک نقطه نهایی بندی درخور تامل که صرفا مخاطبان را راضی نگه دارد.
  • «عطر عشق» که در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ از شبکه Star TV پخش شد، در بین معروف‌ترین و بهترین سریال های ترکی رده ویژه‌ای را به خود اختصاص داده و بسیار دوستداشتنی و پرطرفدار است.
  • سلام ببخشید ولی سریال Alice in Borderland کره ای وجود ندارد و ژاپن اون رو ساخته.

فیلم‌های تلویزیونی و سریال‌های کوتاه دیگری نیز اهمیت محوریت شخصیت خانم مارپل ساخته شده‌اند که هیچ‌کدام نتوانستند به محبوبیت سریال مارپل آگاتا کریستی دست پیدا کنند. داستان سریال درباره شخصیت جین مارپل به‌شمار می‌رود؛ شخصیت مسنی که پس از ملاقات حیاتی افراد متعدد تصمیم میگیرد داستان قتل‌هایی مرموز را دنبال نماید و اساسی امداد سایرین پرده از آن‌ها بردارد. داستان این سریال از برد تولید کننده خویش آن به‌عنوان یک مهندس دره سیلیکون الهام گرفته است. همین کمدی ما را به سفری به باطن دره سیلیکون می‎برد تا ببینیم چطور کسانی که در ظاهر شایسته پیروزی میباشند در مدیر آن کمترین بضاعت و توان را دارند. سوای تردید دره سیلیکون به جهت علاقه‎مندان به دنیای فناوری از پاراگراف بهترین سریال های در حالا پخش آمریکا به شمار می‎رود. بهترین نکته این سریال طنز هوشمندانه آن میباشد به ویژه درصورتیکه اساسی اینترنت سروکار داشته باشید.

۱۳. نسل خورشید (Descendants of the Sun)

در طول سریال توضیحاتی پیرامون اتفاق ها را از زبان شخصیت‌های واقعی هم می‌شنویم. یکی از از معروف‌ترین سریال‌های آمریکایی سپس از سال ۲۰۰۰، گروه تلویزیونی فرینج در ژانر علمی- تخیلی است. این سریال بیش از ۴۰ توشه نامزد دریافت جوایز متمایز شده و بعضی از آنان را اخذ نموده است.

درباره سریال شیاطین داوینچی

سریال گانگستری ال چاپو مسیر به قدرت رسیدن این خلاف کار را در 3 فصل به تصویر کشیده است. در همین سریال گانگستری ایتالیایی‌زبان، یک خلافکار پر رنگ و دارای شهرت به Lebanese را دنبال میکنیم که در زندگی‌اش یک رویا دارد و آن نیز به دست گرفتن کنترل دنیای مغایر در رم است. او به جهت دستیابی به همین آرزو، یک تیم بي‌رحم از خلافکاران متبحر تشکیل می‌دهد. قصه این تیم در کنار اتفاقات تاریخ سیاه ایتالیای مدرن روایت میشود و در آن رگه‌هایی از تروریسم، آدم‌ربایی و فساد بالاترین مقام‌های مدنی را می‌بینیم.

۲۲- سریال Endeavour

خانوادهٔ سوپرانو تیتر تیم تلویزیونی است ساخته مرزوبوم آمریکا که کلیدی ژانر درام و مافیایی ساخته شده است و جزو ده سریال برتر تاریخ از نگاه وبسایت آی ام دی بی است. قصه فیلم مربوط به خانواده مافیایی آنتونی سوپرانو، مدیر مافیایی خانواده ایتالیایی-امریکایی در شهرهای نیوجرسی و نیویورک می‌باشد. درصورتیکه اهل دیدن فیلم‌ها و سریال‌های اکشن و مافیایی هستید؛ حتما خبر دارید که عنوان ها اسم آشنایی مثل پیکی بلایندرز peaky blinders و بهتره اهمیت ساول تماس بگیری better call saul در سال ۲۰۲۲ به پایان رسیده‌اند.

Room 2806: The Accusation

میلیاردر ها یکی از از آن سریال های لبریز طرفداری است که درصورتیکه آن را تماشا نمایید شما نیز به لیست طرفداران بلند و بالای آن بیش تر خواهید شد. بر اساس لیست پیشنهادی imdb همین سریال در درجه اولیه قرار داره، البته بر مبنا محبوبیت در رتبه دوم لیست قرار میگیره. اما لیست دوم لیست دوست داستنی ترین هاست که خودم سفارش میدم مطابق اون لیست سریال ها رو ببینین چون بر سریال گنگستری پایه آرای مردمی و محبوبیت بین مردمان لیست شدن. تماشای ریپر استریت تا حد زیادی حساس تماشای پیکی بلایندرز را دارد، مهم اینکه داستان آن ها در دو دوره متعدد رخ میدهد. خون کثیف یک درام جنایی است که حول یک مدیر مافیا در مونترئال کانادا جریان دارد. ویتو ریزوتو پس از سی سال حبس به تراکم قتل آزاد شده میباشد و حال بایستی بیزنس خود را سر و سامان ببخشد. معلوم وجود ندارد که علیمردانی و بقیه تهیه‌کنندگان این گروه چطور قصد دارا‌هستند چنین بازی‌ ای را در قالب یک تیم تلویزیونی به کانال سناریو خانگی بیاورند. وقتی کلام از بهترین فیلم های گنگستری تاریخ باشد نباید از پایانی شاهکار مارتین اسکورسیزی سریال مافیای بیخبر شد. آیریش من یا این که مرد ایرلندی مهم بازی ستارگان دوست‌داشتنی هالیوود که درحال حاضر پا به سن گذاشته‌اند مثل آل پاچینو ، رابرت دنیرو و جو پشی در اسکار ۲۰۱۹ مضاعف خوش درخشید تا یکی از بهترین فیلم‌های مافیایی تاریخ باشد.
ما هر نصیب عمده و بخش اعظم دارای درونیات تونی سوپرانو آشنا می‌شویم، مهم فکرهای تلخ و تاریک و ترس‌ها و مشکلاتی که سال‌هاست گریبانش را گرفته و راهی برای حلشان پیدا نکرده. تونی همیشه در سعی می باشد تعادلی بین مسؤولیت‌های خانوادگی و شغلیش ساخت کند ولی هنگامی این دو تا همین حد حیاتی هم در تضاد هستند، به موفقیت چندانی نمی‌رسد. هر چه قدر اکثر تلاش می کند تا خانواده‌اش را کنار خودش نگه دارد، عمده از او بدور می گردند و به خوف و وحشتی که از اولین اپیزود سریال درباره‌اش حرف می‌زد،‌ دامن می‌زنند. خوشبختانه در زندگی واقعی کاهش پیش می‌آید که حساس اعضای این باندهای مافیایی خطر آفرین عکس العمل داشته باشیم، البته اکثرمان در فیلم‌ها و سریال‌های جنایی و اکشن مختلف آنها را دیده‌ایم و حتی عاشقشان شده‌ایم. دارای همین اکنون آن قدری درباره‌ی آن ها دیتاها به دست آورده‌ایم که بدانیم بهتر میباشد سر راهشان سبز نشویم و تا می‌توانیم از فعالیت‌های مرگبار و خطر آفرین آنان مسافت بگیریم. وقتی به مافیا و جرایم سازمان‌یافته فکر می‌کنیم، غالبا به یاد گروه‌های تبهکار بزرگ، خلافکارهای خیابانی و کارتل‌های مواد مخدر می‌افتیم.

نظرات

شباهت های فیلم از نظر به تصویر کشیدن دنیای جنایتکاران امریکایی، کار، دولت و خانواده بیننده را به یاد پدرخوانده خواهد انداخت. سوپرانو ها یا این که خانواده سوپرانو یکی از از ماندگارترین و بهترین سریال های جنایی و مافیایی هست که شش فصل داراست و هر فصل اون از فصل گذشته خوشگل تر و هیجان انگیز تر است. جالبه بدونید که تارنما IMDb این سریال رو به عنوان یکی از از ده سریال برتر تاریخ معرفی می کنه. سوپرانو ها از اون سریال هایی میباشد که پس از تماشای اون حیاتی خودتون میگید به چه صورت تا به هم اکنون اون رو ندیده بودم. سریال نگهبانان چیره شد گزینه توجه مخاطبین نیز قرار بگیرد و به محبوبیت بالایی دست پیدا کند. من جمله بازیگرانی که در همین سریال حضور داشتند می‌توان به رجینا کینگ، دان جانسون، گروه بلیک نلسون، یحیی عبدالمتین دوم، تمام میسون، ندرو هاوارد و جرمی آیرونز اشاره کرد. سریال سایه و استخوان پس از عرضه اصلی واکنش‌های متعدد منتقدان مواجه شد. این سریال در جلب نظر مخاطبان موفق فعالیت کرد و خیلی زود به محبوبیت بالایی رسید. بن بارنز، جسی می لی، آرچی رینو و فردی کارتر از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال حضور داشتند.

سریال True Detective ، کارآگاه واقعی

شخصیتی که یکی از از بی‌شمار مهره‌های روایت لبریز پیچ و خم پالپ فیکشن می باشد و در جایی نقشی حساس پیدا می‌کند. آن‌چه در ادامه می‌خوانیددر جدول تحت 10 تیتر از لیست فیلم مافیایی برتر و گانگستری را معرفی کرده‌ایم. بجز شاهکار همین لیست(سینماپارادیزو) بقیه از نظرکیفیت و ساخت مسافت زیادی کلیدی این فیلم دارن این فیلم… تراژدی بی نقطه نهایی فرانسیس فورد کاپولا از وفاداری پیچیده و زوال اخلاقی از کاهش شدن قدرت دوری می کند. پدرخوانده هیچ زمان از لیست بهترین فیلم ها خارج نمی شود چنانچه آن گاه از یک قرن مجدد به همین فهرست نگاه کنیم، انتظار داریم که در درجه اول ثابت بماند.

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themeskumar uçak oyunuSpaceman Oynaelf barbuy stripe accountLevitrahipercasinokorsan taksiaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetyouwingenco bahisTuzcuoğlu nakliyatdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü