مطالعات طرح راه آهن اردبیل-مغان در مرحله نهایی است

[ad_1]

به گزارش ایرنا، صدیف بدری روز سه‌شنبه  در نشست مشترک نمایندگان استان در مجلس با سردار سعید محمد، فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) در محل استانداری اردبیل افزود: پروژه راه آهن اردبیل هم‌اکنون توسط قرارگاه خاتم الانبیاء در حال اجراست و انتظار می‌رود  در ادامه این طرح  عملیات اجرایی راه اهن اردبیل – پارس‌آباد مغان نیز شروع شود..

وی اضافه کرد: در سفر نوبخت معاون رئیس جمهوری به استان اردبیل مقرر شد دولت اعتبارات لازم برای این طرح را مد نظر داشته باشد و در بودجه ۱۴۰۰ هم ردیف اعتباری برای آن در نظر گرفته می‌شود.

بدری اجرای طرح‌های عمرانی  از سوی قرارگاه سازندگی خاتم النبیا(ص) را موفقت آمیز خواند و گفت: احداث بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی بعنوان یکی از مطالبات مردم اردبیل  مطرح بوده و با راه‌اندازی آن بسیاری از مشکلات درمانی استان رفع می‌شود.

وی بیان کرد: در موضوع راه‌سازی هم قرارگاه خاتم الانبیا(ص) مشارکت خوبی داشته و عملیات اجرایی  بزرگراه اردبیل-مشگین شهر و اردبیل –پارس‌آباد از روند مطلوب برخوردار است .

بدری مشارکت این قرارگاه در احداث بیمارستان ۹۶ تختخوابی سپاه استان اردبیل را خواستار شد و گفت: این بیمارستان قابلیت تبدیل به  ۲۰۰ تختخوابی را دارد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در جریان سفر به استان اردبیل از پروژه و ظرفیت‌های عمرانی شهرستان‌های مشگین‌شهر و اردبیل بازدید کرده و عملیات اجرایی چند پروژه را کلنگ‌زنی کرد.

[ad_2]

Source link