«مست عشق» تا پایان تابستان آماده نمایش می‌شود

«مست عشق» تا پایان تابستان آماده نمایش می‌شود

[ad_1]

به گزارش روابط عمومی فیلم «مست عشق»، مهران برومند تهیه کننده این فیلم اعلام کرد: فیلمبرداری چند سکانس کوتاه از مست عشق به دلیل شیوع ویروس کرونا باقی مانده که به محض رفع محدودیت‌های کرونا و باز شدن مرزها به اتمام خواهد رسید. همچنین تدوین این فیلم توسط سپیده عبدالوهاب درحال انجام است و امورفنی پس از تولید ازجمله صداگذاری نیز همزمان در ترکیه انجام می‌شود.
برومند گفت: با توجه به شرایط موجود، پیش بینی ما برای زمان اتمام کامل پروژه، پایان مراحل فنی و رسیدن به مرحله آماده نمایش، انتهای تابستان است ولی زمان اکران آن، بستگی کامل به اوضاع نمایش فیلم در سینماهای ایران و جهان دارد. به هرحال این فیلم محصول مشترک است و باید همزمان در ایران و ترکیه روی پرده برود.
وی درباره مشغول شدن حسن فتحی در یک پروژه دیگر گفت: مطابق توافق‌مان با آقای فتحی، وی تا انتهای مست عشق همراه این پروژه خواهدبود و بر امور فنی و مراحل پس از تولید فیلم تا انتها نظارت خواهد داشت.
تهیه کننده مست عشق درباره سکوت خبری پروژه عنوان کرد: ما معمولا وقتی چیزی را اعلام می‌کنیم که خبر مهمی داشته باشیم. وقتی وضعیت اکران فیلم در جهان مشخص نیست، چرا انتظار بیهوده ایجاد کنیم. ما پروژه را آماده نمایش می‌کنیم ولی تصمیم‌گیری درباره زمان اکران به زمان بازگشایی و روشن شدن وضعیت سینماهای جهان با وجود محدودیت‌های کرونا موکول می‌شود.

مست عشق تولید مشترک ایران و ترکیه است و به برشی از زندگی شمس و مولانا در شهر قونیه می‌پردازد و تمامی صحنه‌های فیلم در ترکیه فیلمبرداری می‌شود. بازیگر نقش مولانا در این فیلم پارسا پیروزفر است و شهاب حسینی ایفاگر نقش شمس تبریزی است.

سایر بازیگران و عوامل فیلم نیز ترکیبی از سینماگران سرشناس ترکیه‌ و ایران هستند.

[ad_2]

Source link