مسابقات قرآن کریم ویژه برادران در استان مرکزی برگزار شد

[ad_1]

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استات مرکزی در حاشیه این مسابقات در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، این دوره به صورت انفرادی در صدا و سیمای استان ضبط و برای داوری به تهران ارسال شد.
حجت‌الاسلام عبدالله واحدی افزود: در پایان این مسابقات ابوذرکرمی (حفظ کل) محمد رضا عسگری (قرائت تحقیق) ابوالفضل خلیلی (قرائت ترتیل) هادی آشتیانی (اذان) سید عباس میر جعفری (دعا خوانی)   به عنوان نماینده استان مرکزی به مسابقات کشوری راه یافتند.
وی اضافه کرد: رقابت‌های کشوری قرآن به صورت ضبط شده و آماده و برای تهران ارسال می‌شود و در نیمه دوم آذرماه با حضور داوران بین المللی و داوران برتر کشوری قضاوت و نفرات برتر کشوری که از بین این افراد انتخاب خواهند شدبه مسابقات بین المللی راه خواهند یافت.
حجتالاسلام واحدی خاطر نشان کرد:مجید جدیدی به عنوان ناظر وحمیدرضا رضایی به عنوان هادی حفاظ در این دوره از مسابقات حضور داشتند.
چهل و سومین دوره مسابقات کشوری قرآن اوقاف با مسابقات بخش خواهران عصر روز ۱۸ آبان ماه با حضور نمایندگان ۶ استان خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان، قزوین، لرستان و مرکزی آغاز شد و تا ۲۳ آبان ماه ادامه دارد.

[ad_2]

Source link