مراکز گردشگری و آموزشی اردبیل تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

به گزارش ایرنا، مسعود امامی‌یگانه روز دوشنبه در بازدید از مراکز خدماتی، درمانی، بازار و پاساژها و مراکز فروش اردبیل گفت: تا پایان روز جمعه ورود خودروها با پلاک غیربومی به اردبیل و خروج خودروها با پلاک بومی از اردبیل ممنوع بوده و از مردم تقاضا داریم در این شرایط سخت کرونا برای ارج نهادن به سلامت خود ، خانواده‌شان و مردم از ترددهای غیرضروری در سطح شهر اردبیل خودداری کنند.

وی افزود:  عده‌ای در شهر اردبیل همچنان از ماسک استفاده نکرده و دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند که این بی‌توجهی روند افزایش بستری و فوتی‌های کرونا را به دنبال داشته است. 

فرماندار اردبیل گفت: از چهارشنبه برگزاری مراسم عروسی در تالارها، خانه‌ها و باغ‌ها در این شهرستان ممنوع بوده و فعالیت رستوران‌ها، بستنی فروشی‌ها و اغذیه فروشی‌ها نیز به صورت بیرون‌بر خواهد بود.

امامی‌یگانه تشریح کرد: روند بستری‌ها و فوتی‌های کرونایی در منطقه افزایش یافته و اگر به طور همگانی دستورالعمل‌های بهداشتی رعایت نشود با شرایط بحرانی‌تر روبه رو خواهیم شد.

او همچنین از پلمب مراکز خدماتی و فروش که دستورالعمل‌های بهداشتی را بعد از تذکر رعایت نمی‌کنند، خبر داد و افزود: با متخلفان با جدیت برخورد می‌شود چرا که خط قرمز ما سلامت مردم است.Source link

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو