مجله جدید با هدف پرستاری خوانندگان

[ad_1]

با وجود کاهش برخی از مجلات معتبر مانند عروس های مدرن, شیرینی خشک و لذیذ برخی از ناشران هنوز موفق به ایجاد و چاپ جدید مجلات با هدف خاص خوانندگان. فقط در ماه گذشته یک هضم شده است با موفقیت راه اندازی شد. این مجله به دنبال خوانندگان از میان 3 میلیون پرستاران در ایالات متحده است. مالش به عنوان آنچه در آن است به نام برای عرضه با موضوعاتی مانند “تغذیه از دیدن خود را می پوشند و در طول یک شیفت 12 ساعته?”, در میان دیگران منتشر شد در ماه نوامبر گذشته و به طور مداوم چاپ نسخه. گذشته از شرایط پزشکی و تجهیزات پرستاری مالشو بیمارستان داستان این مجله همچنین تکل مسائل دیگر که به طور مستقیم یا غیر مستقیم تاثیر می گذارد حرفه ای در این زمینه است.

با توجه به ناشر مایک خواننده, انتشار مجله بوده است پیش بینی برای سال پیش به دلیل در حال حاضر افزایش نیروی پرستاری. با 3 میلیون پرستاران در اینجا در این کشور اختصاص داده شده مجله که می توانید آنها را به عطر گل از اطلاعات و سرگرمی را نه فقط آنها را به زمان برای استراحت اما همچنین دانش در مورد غلبه بر بحرانی مرحله در حرفه خود.

“و به رشته پرستاری در حال رشد بسیار سریع است. واقعا امریکا بزرگترین رشد حرفه است. بنابراین پرستاران مرفه آنها بزرگ مصرف کنندگان خود را, اما مهم تر از آن, آنها قانع کننده محصول طرفداران می گوید:” خواننده.

درست مانند هر دیگر رسانه ها نسخه قابل چاپ مالش همچنین تبلیغ شیپور خاموشی خود را به عنوان منبع اصلی درآمد. ایده این است که در حالی که این مجله با هدف پرستاران به عنوان مخاطب اصلی وجود دارد یک شانس بزرگ است که مردم دیگر حتی نمی پرستاران ممکن است به خواندن این مجله برای مقاصد اطلاعات. بسیاری از لباس پرستاری کنندگان ممکن است از مزایای زیادی از بازاریابی محصولات خود را به میلیون ها نفر از چشم انداز خوانندگان. در واقع اولین تبلیغات است که مجله سرگرم هستند از مکمل های تغذیه ای مد مارک های مانند کودک Phat و کار سایت.

تنها چند هفته پس از انتشار این برتر موضوع مالش در حال حاضر به دست آورد بسیاری از فروش و در نهایت منجر به بیشتر readerships. خود را در نسخه آنلاین از مجله ثبت مقالات بیشتر خوانده شده. در میان بالاترین خواندن مقالات خود را در مجله آنلاین هستند “چه مالش سبک بهتر است برای بدن خود را?” و “10 چیزهایی که می گویند هرگز به یک پرستار است.” این مجله با نام معروف لباس مدرن پرستاران, مالش است ویرایش شده توسط Elle و دختر خانم alumna کاترین Ettlinger.

مالش همچنین ویژگی های پرستاران است که در این حرفه برای سال. آنها همچنین باید تمام وقت نویسنده که در وهله اول پرستاران. این بسته از مردم پشت مالش باعث می شود این مجله یکی از یک نوع است. بازار اولیه محل این مجله پرستاری فروشگاه ها و فروشندگان تجهیزات پزشکی. شما همچنین می توانید فایده یک کپی از این طریق کتابفروشی ها و مجله ایستادن در هر نقطه در کشور است.

در آینده مالش پیش بینی بسیار رقابتی مجله به طور خاص ساخته شده برای پرستاران. به عنوان وجود دارد بسیاری از مسائل موثر بر هر مردم پشت این حرفه پس باید مالش بیشتر مراقب باشند در کمک به افرادی که کمک کند. در حال حاضر که مالش در نهایت تنظیم آن برای اولین بار پا به طرح شانس خود را از وارد شدن به محل موردتوجه وتماشای عموم بستگی دارد که چگونه پرستاری مردم قدر و ارزش خود را.

[ad_2]