لینک مفید یا همان لینک طبیعی

استراتژی ایجاد لینک مفید
قاعده کلی برای بک لینک ها این است: اگر گوگل و سئو وجود نداشت ، آیا می توانید اینجا لینک ایجاد کنید؟

در این مقاله به پیوندهای طبیعی ، مانند پیوندهای داخلی که در پست های خود قرار می دهید ، و همچنین پیوندهای طبیعی که توسط سایت شما به روشهایی مانند پست های مهمان ایجاد می شود ، پرداخته شده است.

برای ایجاد پیوندهای مفید ، مانند یک کاربر فکر کنید ، نه به عنوان یک سازنده محتوا
مهمترین چیز در ایجاد لینک طبیعی این است که واقعاً خواننده از کجا انتظار دارد که پیوندی قرار بگیرد؟ هنگام ایجاد محتوا ، به جایی فکر کنید که کاربر به طور عادی می خواهد پیوند را ببیند. به این ترتیب شما چیزی جذاب تر کرده اید.

متأسفانه ، ما مقالات و مقالاتی را می بینیم که تعداد زیادی کلمه در آن پیوند دارند ، که این به کثرت پیوندها از دو طریق است: گاهی اوقات نویسنده از لینک های سایت خود به صورت مکتوب به صورت مازاد استفاده می کند و بعضی اوقات این لینک ها هستند. آنها تبلیغاتی هستند و همانطور که وعده داده شده خریداری شده اند. در هر دو مورد به دلخواه خواننده نیست و بعضی اوقات او را از نوشتن و حتی سایت بیرون می کشند!
همچنین توجه داشته باشید که اگر از پست مهمان برای به دست آوردن یک لینک طبیعی استفاده می کنید ، استفاده بیش از حد از لینک های خارجی باعث می شود مدیر سایت میزبان شما را به عنوان اسپم در نظر بگیرد و دیگر به شما اجازه ارسال ندهد!
فقط فکر کنید ، اگر شما یک سازنده محتوا نبودید ، کجا می خواهید لینک ها را ببینید؟ این به شما کمک زیادی می کند.

آموزش های ناصر رسولی در مورد لینک سازی طبیعی در این سایت موجود میباشد.