قیمت کولر اسپلیت 24000

پس از اینکه ذهن خود را بر روی نوع AC تنظیم کردید ، قیمت کولر اسپلیت 24000 باید ظرفیت تهویه هوا را تعیین کنید. ظرفیت تهویه هوا از نظر تن اندازه گیری می شود. AC های اسپلیت و پنجره در ظرفیت های مختلفی از 1 تا 2 تن در دسترس هستند. تناژ AC به وزن آن اشاره ندارد. این واحدی است که برای تعیین میزان سرعتی که در آن AC می تواند یک اتاق باشد ، استفاده می شود. به زبان ساده ، یک اتاق بزرگتر نیاز به کولر با تناژ بیشتر دارد.

یک روش دقیق برای تعیین ظرفیت دقیق مورد نیاز با در نظر گرفتن چیزی به نام BTU (واحد حرارتی بریتانیا) است. BTU واحد اندازه گیری استاندارد است که برای طبقه بندی تهویه هوا استفاده می شود. BTU بالاتر است ، کولر گازی ۲۴۰۰۰ خنک کننده تهویه هوا بهتر است. یک تن واحد در 12000 BTU امتیاز دارد. مطابق با استانداردهای بین المللی ، گفته می شود که شما برای هر فوت مربع حدود 20 BTU نیاز دارید. این تعداد بسته به دمای محیط اتاق و عوامل دیگر نیز می تواند تغییر کند.

جدول ذکر شده در زیر به شما کمک می کند تا تناژ مناسب را بر اساس اندازه اتاق خود و بودجه مورد نیاز برای نوع دلخواه AC انتخاب کنید. لطفا توجه داشته باشید که دامنه قیمت ها تخمین هایی هستند که فقط برای نشانگر در نظر گرفته شده اند.

انواع تهویه هوا 24000 اتاق
هنگام خرید کولر گازی اتاق جدید ، ترفند این است که نوع و مدل متناسب با اتاق و بودجه خود را انتخاب کنید. واحد AC مناسب برای شما باید کار را با قیمت مناسب ، کارآمد و قابل اطمینان انجام دهد.

تهویه هوا اتاق در چهار نوع ارائه می شود:

• تهویه هوا پنجره ،
• واحدهای دیواری ،
• واحدهای قابل حمل AC و
• تهویه مطبوع مینی اسپلیت بدون داکت.

نوع مناسب ممکن است به اتاق بستگی داشته باشد. اگر در یک اجاره زندگی می کنید و اتاق دارای یک پنجره است ، احتمالاً یک واحد AC پنجره بهترین است. اگر اتاق پنجره مناسبی ندارد ، احتمالاً به هوای قابل حمل احتیاج دارید

بیشتر مدلهای AC پنجره به گونه ای طراحی شده اند که در داخل ویندوزهای استاندارد دوجداره قرار گیرند. با این حال ، بسیاری از مدل ها همچنین می توانند در یک فضای دیواری به صورت سفارشی با سخت افزار مخصوص نصب نصب شوند. اگر ابعاد پنجره شما خیلی کوچک یا خیلی بزرگ باشد یا اگر پنجره های اره عمودی ندارید ، این گزینه جایگزین مفیدی است.

اسپلیت 24000 : ابعاد داخل قاب پنجره را دقیقاً اندازه گیری کنید ، با توجه به عرض خاص. سپس به دنبال حداقل و حداکثر ابعاد عرض پنجره ذکر شده در مشخصات AC باشید. اگر مدل شما دقیقاً متناسب با قاب پنجره نیست ، نگران نباشید. کلیه سیستم های تهویه مطبوع در پنجره ها دارای کیت های نصب هستند که شامل پرده های جانبی برای خالی کردن فضای اضافی باقی مانده در هر طرف یک پنجره یا دهانه است. برای راهنمایی های مرحله به مرحله در مورد نحوه نصب یک پنجره ، ویدیو و مقاله ما در مورد نحوه نصب یک پنجره AC را بررسی کنید.
دیوار: برای نصب دیوار ، ابتدا مطمئن شوید که مدل مورد نظر می تواند این نوع نصب قیمت کولر ۲۴۰۰۰ را در خود جای دهد و کیت نصب مناسب را در اختیار شما قرار دهد. سپس به ابعاد بازشوی دیواری تمام شده توجه داشته باشید که باید در مشخصات محصول ذکر شده باشد. برای باز کردن دیوار از این ابعاد استفاده کنید. در صورت لزوم با یک متخصص مشورت کنید. شما می توانید AC های موجود در پنجره را که می توانید از طریق یک دیوار نصب کنید در اینجا مشاهده کنید.

نگهداری
تهویه هوا اسپلیت به نگهداری دوره ای نیاز دارد تا آنها را در شرایط عالی قرار دهد. آنها می توانند در برابر خاک و آوار خارج از بدن آسیب پذیر باشند ، که می توانند در داخل یا پشت آن جمع شوند. علاوه بر این ، گرد و غبار و ذرات باعث اضافه کاری بیش از حد فیلتر هوای تهویه هوا می شوند. در صورت عدم درمان ، در نهایت همه این موارد با هم ترکیب می شوند تا اثربخشی سیستم تهویه مطبوع شما کاهش یابد.

برای اطمینان از عملکرد طولانی مدت ، حداقل یک بار در سال آن را کاملاً تمیز کنید. یک AC پنجره با شاسی کشویی این کار را راحت می کند زیرا تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که برای دسترسی به آن واحد را خاموش کنید. بیشتر فیلترهای هوا با صابون و آب ملایم قابل شستشو هستند. برای نکات مخصوص نگهداری درباره مدل خود ، به کتابچه راهنمای مالک خود مراجعه کنید.

برای محافظت در برابر آفات ، برخی از AC های اتاق مانند سری Friedrich Kuhl به تله های پشه مجهز شده اند که اجازه می دهد چگالش را بدون اجازه حشرات در داخل جریان یابد.

در خلاصه
در هنگام خرید AC پنجره ، حتما قبل از انتخاب مدل به اندازه فضای مورد نیاز برای خنک کردن و نیازهای الکتریکی خود دقت کنید.

هنوز سوالی دارید؟
برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات خاص و راه های بهبود محیط داخلی خود ، لیست های گسترده محصولات و سایر مواد آموزشی ما را مرور کنید. مطمئن نیستید چه چیزی برای شما مناسب است؟ ما می توانیم حدس را از تصمیم گیری بگیریم. با کارشناسان محصولات ما در شماره 1-800-934-9194 تماس بگیرید. ما می خواهیم به شما کمک کنیم محیط داخلی خود را به یک فضای سالم تبدیل کنید.

شما می توانید خرید خود را از لینک زیر انجام دهید :

https://mahbano.net/label/24000-air-conditioner/